18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaloryfery

Ra...........hi • 2017-06-06, 12:34
Mam córkę, 5 lat, którą staram się trzymać dość twardo. Uczę ją po prostu, by za każdym razem jak tylko coś jej jest nie tak, to żeby nie płakała, tylko starała się ból przezwyciężyć i zachować spokój. Pewnego razu, jesienią, wracałem z nią z zakupów. Moja córka, jako pomocnica tatusia, niosła dwie małe torebki w obydwu rączkach. Po wejściu na klatkę schodową trzeba było przejść po schodach na górę. Moja córka na jednym z poziomów się zakołysała i uderzyła (dość mocno) głową w żebro od kaloryfera. Nic nie powiedziałem tylko patrzyłem co zrobi. Widzę, że oczy jej się zaszkliły, opuściła głowę na chwilę, wzięła kilka szybkich oddechów, w końcu spokojnie powiedziała:
- Już grzeją.

Herhard

2017-06-06, 17:47
Jak ją r*chałeś to tez nie płakała?

Puncherfaust

2017-06-06, 18:28
Eh, jak czytam twoje posty to chciałbym ci jebnąć kantem tej złotej łopaty w skroń :>

dzaanas86

2017-06-06, 18:47
"niosła dwie małe torebki w obydwu rączkach" w niej dwa niewielkie sześcio-żebrowe żeliwne kaloryfery. " Po wejściu na klatkę schodową trzeba było przejść po schodach na górę. Moja córka na jednym z poziomów się zakołysała i uderzyła (dość mocno) głową w żebro od kaloryfera. Nic nie powiedziałem tylko patrzyłem co zrobi. Widzę, że oczy jej się zaszkliły, opuściła głowę na chwilę, wzięła kilka szybkich oddechów, w końcu spokojnie powiedziała" Tato jest połowa miesiąca, do 500 plus jeszcze czternaście dni. Wytrzymamy! Usiądź, odetchnij i napij się piwka, gdyż poprzednie "już grzeją".

lopez2134

2017-06-07, 04:53
Złota łopata dla tego pana.

Viperal

2017-06-08, 15:07
Dam sobie ch*ja uciąć, że to już tu było

dominator76

2017-06-16, 00:07
też swoja tak uczyłem jak miała 5 lat przez 3 dni nie wiedziałem ze palca złamała...