18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kalectwo po 100 zł od łebka

Duczki1234 • 2022-05-26, 07:08
Kręgosłup połamany w kilku miejscach a obsługa idzie jak na lody :D


Halman

2022-05-26, 07:10
mam kilka zasad; np nigdy nie skoczę na bungee...

Lobo24

2022-05-26, 07:14
Piwo za małego sadola. Będą z niego ludzie.

baronturbina

2022-05-26, 07:23
Halman napisał/a:

mam kilka zasad; np nigdy nie skoczę na bungee...


Ja tez. Nigdy nie pojadę na wakacje na Podlasie.

skywalker75

2022-05-26, 08:19
baronturbina napisał/a:

Ja tez. Nigdy nie pojadę na wakacje na Podlasie.


Żałuj, zobaczył byś trochę cywilizacji... A nie ciągle w tym swoim k***idolłku

baronturbina

2022-05-26, 08:52
skywalker75 napisał/a:

Żałuj, zobaczył byś trochę cywilizacji... A nie ciągle w tym swoim k***idolłku


Cywili...czego? Napisz mi jakież to kluczowe elementy infrastruktury technicznej i cywilizacji są w Podlaskim (poza sadami i lewymi bimbrowniami w lesie)? Dzielnica miasta, w którym mieszkam gnieździ 61 tyś osób. A na Podlasiu nadal jest więcej dzików niż ludzi.

Cipczan

2022-05-26, 08:59
baronturbina napisał/a:

Cywili...czego? Napisz mi jakież to kluczowe elementy infrastruktury technicznej i cywilizacji są w Podlaskim (poza sadami i lewymi bimbrowniami w lesie)? Dzielnica miasta, w którym mieszkam gnieździ 61 tyś osób. A na Podlasiu nadal jest więcej dzików niż ludzi.



Toteż poprzebywałbyś wśród inteligentnych osobników. W podlaskim od małej litery piszemy.

htp

2022-05-26, 09:01
baronturbina napisał/a:

Cywili...czego? Napisz mi jakież to kluczowe elementy infrastruktury technicznej i cywilizacji są w Podlaskim (poza sadami i lewymi bimbrowniami w lesie)? Dzielnica miasta, w którym mieszkam gnieździ 61 tyś osób. A na Podlasiu nadal jest więcej dzików niż ludzi.



No właśnie dlatego. Odpocznij, zaznaj natury. A Białystok jest całkiem ładny. Sam piszesz, że 61.000 się gnieździ, czyli brak przestrzeni. Widzę, co się dzieje w Ursusie, zabudują niedługo każdy wolny skrawek ziemi.

baronturbina

2022-05-26, 09:10
htp napisał/a:

No właśnie dlatego. Odpocznij, zaznaj natury. A Białystok jest całkiem ładny. Sam piszesz, że 61.000 się gnieździ, czyli brak przestrzeni. Widzę, co się dzieje w Ursusie, zabudują niedługo każdy wolny skrawek ziemi.


Spoko loko htp :) kilometr ode mnie zaczynają się lasy i ciągną po małopolskie. Ładny fajny, ale po tygodniu tam zaczął bym zaciągać mówiąc ahhaha

The_Generat

2022-05-26, 09:28
Cipczan napisał/a:

Toteż poprzebywałbyś wśród inteligentnych osobników. W podlaskim od małej litery piszemy.



Nazwy województw odmieniają się tak jak Zakopane – czyli Podlaskiem, Mazowieckiem, Łódzkiem itd. Jeśli jednak dodalibyśmy człon województwo, to należałoby je odmieniać następująco: województwie podlaskim, województwie mazowieckim, województwie łódzkim


najlepiej jak dwóch speców od polskiego się za łby weźmie...

leonfun

2022-05-26, 09:38
The_Generat napisał/a:

Nazwy województw odmieniają się tak jak Zakopane – czyli Podlaskiem, Mazowieckiem, Łódzkiem itd. Jeśli jednak dodalibyśmy człon województwo, to należałoby je odmieniać następująco: województwie podlaskim, województwie mazowieckim, województwie łódzkim
najlepiej jak dwóch speców od polskiego się za łby weźmie...



Nie filozuj :P

Jeśli skaczący na bungee wziął paragon to ma prawo do reklamacji :D

gacu37

2022-05-26, 09:54
leonfun napisał/a:

Nie filozuj
Jeśli skaczący na bungee wziął paragon to ma prawo do reklamacji



No chyba że umieścili tabliczkę "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniamy"

dadar123

2022-05-26, 10:10
Podlaskie jest piękne! Polecam Dobarz, gdzie spędziłem 2 tygodnie

Kurde26

2022-05-26, 10:22
Idą jak na lody. A gdyby biegli to złamania by się zrosły czy rdzeń kręgowy by wrócił do stanu sprzed wypadku?