18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczuszki

Vesso1989 • 2016-06-02, 13:24
Robimy mięsko na obiad :)




Podpis do filmu to jakieś szlaczki więc nie tłumacze.

Zaj***ne z Twarzo książki :banany:

Black-Sheep

2016-06-02, 17:48
Przecież kevlarus ma rację, są dziesiątki milionów wegetarian na całym świecie i miliony wegan, którzy żyją i często są zdrowsi niż ci co wciąż mają nawyk jedzenia mięsa, trzeba być j***nym ślepym debilem, żeby w XXI wieku twierdzić coś innego.
A przeciętny sadol wpie**oli pizzę i zadowolony, że na tydzień zbilansował sobie dietę.
Śmiejecie się z ludzi którzy zdrowo i etycznie się odżywiają? Śmiejcie się, oni się zaśmieją na waszych grobach. ;)

spinaczel

2016-06-02, 17:55
A więc tak powstaje mięso oddzielone mechanicznie....

Mogliby je chociaż jakoś gazem albo prądem wcześniej zapie**olić.

Trimeresurus

2016-06-02, 18:01
@up Jesteście idioci. NIE DA SIĘ przeżyć na samych roślinkach.

Poczytajta biochemii, fizjologii może?

Człowiek nie jest w stanie na samej wege-diecie przeżyć, ponieważ w zieleninie brak aminokwasów bogatych w siarę (np. Cysteiny między innymi)... Wiecie czemu wege dają radę? Bo ich ,,wege-jedzenie" jest i tak już przetworzone i wzbogacone o ww. aminokwasy.

No, soja ma co nieco, ale to jeden substrat.

Cała reszta przetworzona i i tak wzbogacana o aminokwasy pochodzenia zwierzęcego.

Jakby każdy wege uprawiał swoje żarcie cudowne w ogrodzie, nie dodawał nic -> to by zdechł.

Wiecie czemu wege żyją dłużej? Bo często mają odj***ne na punkcie zdrowego trybu życia (co bardzo propsuję). Po prostu przeciętny wege zdrowiej żyje, nie zdrowiej je.

dobra_kawa

2016-06-02, 18:06
Black-Sheep napisał/a:

którzy żyją i często są zdrowsi niż ci co wciąż mają nawyk jedzenia mięsa



Często k***a, świetne określenie statystyczne. Przedstaw mi konkretne wartości albo sp***alaj być humanistą gdzie indziej.

Mięso w dzisiejszych czasach jest tak samo modyfikowane jak warzywa więc biadolenie że "nie jem mięsa" więc się nie zabijam jest równie głupie co wpieprzanie przez większość życia zieleniny.

No chyba że sobie sam hodujesz w specjalnym kontenerze gdzie masz izolację od zanieczyszczeń przenoszonych w glebie i powietrzu, pyłów, podlewasz przebadaną chemicznie wodą żeby nie było metali ciężkich no to wtedy wpie**alasz zdrowo.
:roll:

Vegeta13

2016-06-02, 18:15
co to za piosenka ? zna ktoś jak coś to priva prosze

borys04

2016-06-02, 18:26
Pasztet z kurcząt... ;) mi tam smakuje. a co do ptaszków, życie krótkie śmierć w sekunde. i tak nie zmieniłyby świata...

Rangald

2016-06-02, 18:33
bli3 napisał/a:

jak który odważny to niech puści ten filmik
swojej dziewczynie...
gwarantowane przej***ne.


Puściłem. Mam przej***ne.

ZygiZygi

2016-06-02, 18:53
@Rangald Ja też puściłem...

Ale ręka nie zgłaszała sprzeciwu :amused:

oska_69

2016-06-02, 19:56
To chyba małe koguciki, które nadają się tylko do rosołu przez co nie opłaci się ich hodować.

scxx

2016-06-02, 20:23
kevlarus napisał/a:

Człowiek może obejść się bez mięsa dostarczając sobie białko w inny sposób i wszystkim wyszłoby to na zdrowie. Zabijanie zwierząt na skalę przemysłową jest sk***ysyństwem, a wykreowana moda na wpie**alanie mięsa napędza jeszcze skutecznie biznes farmaceutyczny. Zminimalizowanie spożywania nafaszerowanego hormonami i antybiotykami mięsa byłoby skuteczne wtedy, kiedy każdy miałby zaj***ć świniaka, kurczaka czy krowę aby ją zjeść, zamiast kupowania ładnie opakowanego w w markecie, przerzucając przy tym odpowiedzialność na market, masarnie czy rzeźnika bez potrzeby patrzenia w oczy żywej istocie.


Ale ty głupoty piszesz to aż smutne, idąc do sklepu po mięso kupuje je by właśnie nie musieć hodować świń, krów czy innych zwierząt bo mi nie pasują do ogródka i mi się nie chce... nie zganiam winy na market bo market mi nie nakazuje kupowania mięsa a jedynie robię to z własnego wyboru chociaż swoją drogą nie kupuje mięsa w marketach... Jak chcesz jeść trawę to jedz kto ci broni ale nie próbuj wmawiać że ludzie jedzą mięso bo jest w markecie... Na wsi zabicie kury na rosół czy innego zwierza nie jest niczym nadzwyczajnym a nawet zabawnym zwłaszcza jak kura biega bez głowy...


Black-Sheep napisał/a:

Przecież kevlarus ma rację, są dziesiątki milionów wegetarian na całym świecie i miliony wegan, którzy żyją i często są zdrowsi niż ci co wciąż mają nawyk jedzenia mięsa, trzeba być j***nym ślepym debilem, żeby w XXI wieku twierdzić coś innego.
A przeciętny sadol wpie**oli pizzę i zadowolony, że na tydzień zbilansował sobie dietę.
Śmiejecie się z ludzi którzy zdrowo i etycznie się odżywiają? Śmiejcie się, oni się zaśmieją na waszych grobach. ;)


Heh by się twoja teoria sprawdziła i śmiej się na moim grobie mi to i tak już będzie wszystko jedno... Tylko że jak każda dieta nie jest dla każdego, do tego dochodzi fakt że zwierzęta też siebie zjadają na wzajem i nikt afery nie robi, myślę że taki lew czy inny drapieżnik jak by mu wystarczyło nażreć się trawy raczej by się nie uganiał za antylopami bo po co... Śmieszne jest to jak zawsze musi się znaleźć grupa ludzi którzy muszą narzucać jakieś swoje dziwne wymysły... nie chcesz jeść mięsa nie jedz ale daj innym robić co chcą... A na pizzy to tyle mięsa co w parówkach i osobiście z grilla wole sobie zjeść karkóweczkę czy kurczaczka niż marchewkę ;D A nie każdy wszystko robi dla zdrowia alkohol pije bo lubię, fajki kiedyś paliłem bo też lubiłem i mięso też będę jadł bo smakuje ot cała filozofia... I

Cappo_di_Tutti_Ferdi

2016-06-02, 22:25
kevlarus napisał/a:

Człowiek może obejść się bez mięsa dostarczając sobie białko w inny sposób i wszystkim wyszłoby to na zdrowie. Zabijanie zwierząt na skalę przemysłową jest sk***ysyństwem, a wykreowana moda na wpie**alanie mięsa napędza jeszcze skutecznie biznes farmaceutyczny. Zminimalizowanie spożywania nafaszerowanego hormonami i antybiotykami mięsa byłoby skuteczne wtedy, kiedy każdy miałby zaj***ć świniaka, kurczaka czy krowę aby ją zjeść, zamiast kupowania ładnie opakowanego w w markecie, przerzucając przy tym odpowiedzialność na market, masarnie czy rzeźnika bez potrzeby patrzenia w oczy żywej istocie.



Studiujesz prawo ?

Ma...........ke

2016-06-02, 22:28
Nigdy nie stosowałem żadnej diety jem to co lubię a jednego nie lubię zajebiście mięsa ze świni jest po prostu okropne flakowate i tłuste do pożygu mirek z bożeną może takie coś lubią ale ja wolę przegryźć prawdziwą wołowiną na bogato dziczyzną albo już po taniości kurczakiem/kaczkom wieprzowina w smaku jest do dupy i w gębie prawie iż niezjadalna w tym jednym się z wege ciotami zgodzę wieprzowina jest do kitu.
A co do kurczaków to zastanawialiście się dlaczego tak często mówi się w smaku podobne do kurczaka? Może dlatego że kurczak ch*jowo smakuje a właściwie nie smakuje jak się go nie przyprawi?

N0control

2016-06-02, 22:34
@Maupajoke

Przyznaj się że Ci allah zabronił jeść wieprzowiny anie farmazony o smaku piszesz.

zMiEnNy_NiCk

2016-06-02, 22:38
Coś Mi się wydaje że filmik jest puszczony od tyłu... :lol:

Bartas1992PL

2016-06-02, 23:34
Metalowy_Sadysta napisał/a:

:amused:




Królestwo dla tego co zrobi z tego gifa!