18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczuszki - to silniejsze od niego

TT4 • 2019-01-30, 11:33
...a od niej to już na pewno. :ubawdolez:



*Zauważyliście, że emoty Sadistica wymierają jak języki na świecie? Coraz rzadziej ich używamy a nawet świeżaczki szybko się nimi nudzą. Co do kurły? :kawa: - a to jeden z tych nielicznych już emotów co się dobrze trzyma w komentarzach jedynie.

Panta rhei.

:swir:

poligon6

2019-01-30, 11:45
Bez kagańca? Ja bym od razu uspił takiego nieusłuchanego psa. albo jakbym zył jeszcze w normalnych czasach jakies 20 lat temu to do wora a wór do jeziora.

TT4

2019-01-30, 11:50
poligon6 napisał/a:

Bez kagańca? Ja bym od razu uspił takiego nieusłuchanego psa. albo jakbym zył jeszcze w normalnych czasach jakies 20 lat temu to do wora a wór do jeziora.



Wór do jeziora? 20 lat temu? Co ty k***a z Podlasia jesteś? Uśpiłbyś psa bo ptaki pogonił? Tak wiele pytań. Jedna odpowiedź. Musisz wpie**alać mech na równi z ukraińcami.

Krak

2019-01-30, 12:04
TT4 napisał/a:

.
*Zauważyliście, że emoty Sadistica wymierają.


Na pewno masz 35 lat?


TT4

2019-01-30, 12:14
Krak napisał/a:

Na pewno masz 35 lat?



O co Ci chodzi? Proste pytanie. Panie starszy?

SirMajkel

2019-01-30, 12:32
laska biega z psem na smyczy, który jest silniejszy od nie w dodatku bez kagańca a potem wielkie zdziwienie, że bierz kogoś pogryzł, płacz, pozwy i usypianie psiaka tylko dlatego, że właścicielka jest debilką.

poligon6

2019-01-30, 12:32
TT4 napisał/a:

Wór do jeziora? 20 lat temu? Co ty k***a z Podlasia jesteś? Uśpiłbyś psa bo ptaki pogonił? Tak wiele pytań. Jedna odpowiedź. Musisz wpie**alać mech na równi z ukraińcami.



Najpierw kaczki, potem komus spodnie poszarpie, dziecko pogoni i wpadnie pod samochód. Albo sam wpadnbie pod samochód i własciciel bedzie chciał odszkodowanie. Jak bydle niereformowalne to do jeziora.

Co do Ukrainców to przynajmniej potrafia zrozumieć proste komenty nie jak niektóre Janusze

Kliksiu

2019-01-30, 20:25
ja pie**ole 4 razy dała sie w ten sam sposób wciągnąć ... ja rozumiem raz ale te baby to nic sie na swojej głupocie nie uczą...

sjp

2019-01-30, 21:09
Cytat:

*Zauważyliście, że emoty Sadistica wymierają jak języki na świecie? Coraz rzadziej ich używamy a nawet świeżaczki szybko się nimi nudzą. Co do kurły? - a to jeden z tych nielicznych już emotów co się dobrze trzyma w komentarzach jedynie.



:idzwch*j:

ziu

2019-01-30, 22:18
TT4: Powód jest jeden: większość osób w wieku od 3 do 30 napieprza emotami co popadnie gdzie się da. Co normalniejsi albo bardziej poj***ni (my sadole) przestaliśmy tego używać, bo zwyczajnie tym rzygamy.

pankruk

2019-01-30, 23:40
Norma z moim owczarkiem niemieckim. Co ciekawe jak dorwie kaczke to jej nic nie robi tylko dotknie łapą, ona go dziabnie, on obwącha i leci dalej za czymś. Kotu też krzywdy nie zrobi.

ramiltor

2019-01-31, 03:52
Taka sama reakcja na szlaban od pociągów. Wystarczyło puscić kuindla i dupy nie umoczyć.

Aleo

2019-01-31, 20:32
W ch*ju mam te emotikonki.