18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kacapskie przygody...

Halman • 2020-11-21, 17:20

i tu go pchnąłem kosą a ten tchórzliwy sk***ysyn uciekł na korytarz pić wódkę z nowymi kamratami... :smiechzula:

jjuice

2020-11-21, 17:59
Co tam robi R2D2?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-21, 20:19
Kiedyś sąsiedzi banderowcy zapraszali mnie na wódkę.
Nie skorzystałem. Jak widać słusznie :mrgreen:

Tetrix

2020-11-21, 20:31
jjuice napisał/a:

Co tam robi R2D2?



Nagrywa :D

plastic

2020-11-21, 20:38
Tetrix napisał/a:

Nagrywa



potem odtworzy to komendzie, dodając: ..you're my only hope...

Tomix93

2020-11-21, 21:45
Ale patologia, weź teraz miej takich sąsiadów...

AdamBrown

2020-11-21, 22:25
Z ukraincami swietnie sie pije wódkę, Oprócz banderowców są z nich tacy rzewni słowianie, ja bynajmniej mam dobre wspomnienia, chociaż wtedy nie do końca rozumiałem te Historie z Wołynia.
Do wódki była słonina z cebulą, i chleb zytni, a na przystawkę szuba (sałatka ze śledzi) i miodowy torcik(Nie nie macie zielonego pojęcia co to, ale piecze się cały dzień a pycha taka że sobie nie potraficie wyobrazić)
I co jeszcze Ukraińcy są otwarci przy wódce możesz powiedzieć im co o nich myślisz i się nie obrażają, z resztą oni mi tez powiedzieli co o mnie myślą, no i cóż.
Ale jak już raz z nimi tą wódkę wypiłem to byłem Brat Polah i mnie nigdy nie zostawili w żadnej biedzie.
Drugu raz Ukraińców spotkałem w Warszawie przejeżdżałem do warszawy na lotnisko, tym razem to był Ukraiński Pastor i grupa Wierzących w Jezusa.
zapukali do drzwi i zaprosili mnie na Sylwestra.
I znowu Szuba miodowy torcik, sernik, sałatka(Lubią pojeść) Wódki nie było bo to Babtyści
Mówcie sobie co chcecie ja mam do nich sentyment(wiem wiem Banderowcy, Wołyń, i znęcanie się nad ofiarami)
No to mnie ukamieniujcie...... :D

Rebeliant

2020-11-22, 08:49
@AdamBrown: Wypiłem wódkę z wieloma Ukraińcami, akurat się tacy napatoczyli na mojej niedopitej drodze ku przygodzie i było zajebiście. Jedni mnie zapraszali mnie na Sylwestra, ale miałem inne plany. Popłakał mi się też jeden jak o bracie zabitym przez kacapów opowiadał. Zabrałem go na mogiłę żołnierzy francuskich i wypiliśmy za zmarłych. Innym razem wyskoczyłem z lokalu do innego po szlugi i poszły 3 szybkie kolejki przy barze z ekipą z Ukrainy, a potem poszedłem po swoją ekipę aby zmienić lokal, bo tamten lepszy i więcej ludzi radosnych do picia. Ogólnie nienawidzą kacapów tak jak i my. Mamy po prostu pewną spinę historyczną, napuścili ich i jedni i drudzy na nas, wyszło jak wyszło, ale jednocześnie w tym samym czasie ratowali naszych jak nasi Żydów, zatem nie można oceniać każdego tak samo. UPA to także kacapy, nie zapominajmy o tym. Ukraina to raczej zachód, a nie wschód Ukrainy. Sympatyczni jak się ich pozna, a w większości ci co wyjechali z UA i przyjechali do PL, są tymi lepszymi z natury i mądrzejsi - w UA zostało wielu degeneratów, nie stać ich na wyjazd, nie nadają się do pracy, piją tyle co kacapy.

Suspens

2020-11-22, 11:11
k***a ale pie**olniczek to mają jak na polskich melinach i norach 500plusów.

gkr1989

2020-11-22, 14:39
jjuice napisał/a:

Co tam robi R2D2?



jesteś prze h...

sirmlcs

2020-11-23, 00:28
niech zdychają.