18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kacapskie pisuary...

Halman • 2022-05-27, 07:09

pozacierał ślady i teraz nikt nie będzie widział w które kwiatki naszczał, szacun,...

Karkus

2022-05-27, 21:57
skywalker75 napisał/a:

I ta ławeczka na stop klatce, wystarczy spojrzeć i już wiadomo gdzie, co, jak i kiedy. To wybitny element ruskiej kultury . Ileż to scen mordobicia widzieliśmy przy tych ławeczkach , ilu zarzyganych zwolenników putina, naćpanych krokodylem w dziwnych konwulsjach , r*chających swoje matki i ojców po pijaku , bijących dzieci, latających z siekierami, albo spadających z impetem z 10 piętra. Żal będzie jak z powodu sankcji i braku stali, będą musieli je przetopić na nowe tanki, w których się usmażą



Jak się z Tobą skywalker75 w 100 proc zgadzam, chciałbym jednak dodać, że niestety w każdym kraju, także w naszej Polsce pełno takich durnych kacapów, którzy nie mając nic, chętnie zniszczą coś wspólnego.

Chwasty.

Chwasty do wyrwania.

korowiow777

2022-05-28, 16:15
bercisko napisał/a:

Typowy rusek. Nawet jeśli, któryś w przypływie błędu genetycznego zechce coś zmienić w tym gówno-kraju (zwykła kwiatki na schodach), to reszta bydła to rozjebie bo jak to tak? będzie mi tu na dzielni upiększać? Mają być popalone i zaszczane windy, rozj***ne domofony, piaskownice pełne psiego gówna i wszyscy mają mieć po ch*ju. Równo.
j***ne kacapy



Tak patrzę i zastanawiam się skąd u nas tyle kacapów? Zwłaszcza w poniedziałek widzę u mnie na dzielnicy rozj***ne wiaty autobusowe po każdym weekendzie. Te pijane ruski rozpie**alają wciąż te same szyby, malują elewacje (sprytnie niektóre napisy robią po polsku dla zmyłki), niszczą siedzenia w komunikacji miejskiej, zanieczyszczają butelkami bulwary nadodrzańskie i ch*jki wyrzucają mi śmieci do lasu obok mojego osiedla. Że się ku*asiarzom chce aż do Szczecina jeździć. Bydło.

kocur

2022-05-28, 23:12
halman, w końcu wyszedłeś z piwnicy i materiał własny.brawo

7wporzondku

2022-05-29, 03:54
Mocz napisał/a:

To jest jeszcze ch*j, mnie jak przycisło po piwskach to oddałem mocz na tylne siedziska w autokarze z Katowic do Olsztyna
Wsiąkło nic nie było widać a że to był 1999 to nie było kamer



Zbysław multikinto?

krzysztof3011

2022-05-29, 21:05
Może te doniczki odbierały dostęp do poręczy? Może osoby starsze zgłaszały sprawę do administracji, ale nikt z tym nic nie zrobił? Może ten młody człowiek to właśnie osoba przyzwoita? Nie oceniajmy, bo nie znamy wszystkich faktów.

barman8

2022-05-29, 23:42
Oni się rodzą z tymi reklamówkami w łapie??? Można oglądać te filmiki bez opisu bez dźwięku i na 99% ten z reklamówka w łapie to będzie rusek