18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapska gimnastyczka spadła z dużej wysokości

Wiewór • 2019-12-06, 07:28
Rosyjska gimnastyczna spadła z wysokości 8 m w czasie zawodów sportowych w Rydze.
Złamanie dwóch kręgów piersiowego i lędźwiowego. Prawdopodobnie będzie kaleką.








Winowajca. Przypadek? Na Łotwie nienawidzą kacapów... ;-)


Halman

2019-12-06, 07:32
potwierdzenie reguły że sport to samo zdrowie od 3:20

żmij

2019-12-06, 07:38
Wiewór napisał/a:

Na Łotwie nienawidzą kacapów...



Nic dziwnego. Byli trzecią co do liczebności grupą narodową w WCzK. Dali się nabrać komuchom, mordowali w ich służbie a potem, jak wszyscy, zostali wyj***ni przez żydków.

IOI

2019-12-06, 08:06
ruska propaganda, spadla na materace, pewnie nic sie jej nie stalo tylko chca zrobic afere
pozatym ch*jowe zdjecie tej liny, ale jakos dziwnie wyglada, bardziej jakby ktos ja ukrecil a nie sie urwala

siwybis

2019-12-06, 08:21
Było się zająć czymś pożytecznym a nie jakieś głupie i nikomu niepotrzebne małpie figle odpie**alać.

David1989ndg

2019-12-06, 08:38
Jak to byłem kilka razy na Łotwie, zwłaszcza w Rydze i tam bardzo lubią kacapow drugi język na Łotwie to ruski tam każdy gada po rusku... na bazarach można kupić koszulki z Putinem

McQurwa

2019-12-06, 08:55
siwybis napisał/a:

Było się zająć czymś pożytecznym a nie jakieś głupie i nikomu niepotrzebne małpie figle odpie**alać.


Fakt, mogła tańczyć na rurze u Wladimira








nowynick

2019-12-06, 08:56
szkoda dupeczki. A z tą nienawiścią to jakby kto powiedział Polacy nienawidzą Rosjan. Sorry k***a kilku w życiu spotkałem, z kilkoma piłem wódkę, po paru kielichach to się okazuje że my w jednym języku mówimy :D . Za co ich mam niby k***a nienawidzić, bo north stream 2, bo Stalin? To nie UPAińcy że właściwie cały naród jest odpowiedzialny za zbrodnie na Polakach.

żmij

2019-12-06, 09:27
nowynick napisał/a:

szkoda dupeczki. A z tą nienawiścią to jakby kto powiedział Polacy nienawidzą Rosjan. Sorry k***a kilku w życiu spotkałem, z kilkoma piłem wódkę, po paru kielichach to się okazuje że my w jednym języku mówimy . Za co ich mam niby k***a nienawidzić, bo north stream 2, bo Stalin? To nie UPAińcy że właściwie cały naród jest odpowiedzialny za zbrodnie na Polakach.



Za sowieckie zbrodnie na Polakach w największej mierze odpowiada Gruzin.

sars_80

2019-12-06, 10:07
tak ich nie lubią jak i nas ruskie k***y j***ne

marvel321

2019-12-06, 10:42
żmij napisał/a:

Za sowieckie zbrodnie na Polakach w największej mierze odpowiada Gruzin.



jesteś pewny że to on pociągał za spust?

polakwrocek

2019-12-06, 10:45
Linka 10 mm , stalowy hak i potrójny zacisk :/
Nowa linka 10mm stalowa ma chyba 52kN na zerwanie
Jak kobitka ważyła z 60 kg to powinno zatrzymać ją nawet jak by spadała kilka sekund.

Na 99% lina była mocno przetarta, i nie była regularnie sprawdzana.

Nawet jeśli to 8mm to nadal powinna mieć z 2tony na zerwanie

JubeL

2019-12-06, 13:45
Lepiej niech ćwiczy akrobacje na ku*asie to by tak się nie stanęło

Wiewór

2019-12-06, 14:12
nowynick napisał/a:

Za co ich mam niby k***a nienawidzić



Eeee?
Rozbiory Polski, 14 lutego 1919, 17 września 1939, Armia czerwona, Katyń, 50 lat okupacji, Zamach na JP2? Coś kojarzysz teraz?
Zawsze powtarzam, że nie wolno sądzić za grzechy przodków ani nienawidzić kogoś tylko dlatego, że ma dane obywatelstwo ale moja reguła nie dotyczy ruskich.
Kacap to kacap. Zawsze będzie spiskował przeciwko Polsce. Rosja to naturalny wróg Polski od zamierzchłych czasów. Pod panowaniem Putina to się nie zmieni. Prawdopodobnie nigdy to się nie zmieni bo Rosja już po prostu taka jest. Zawsze będzie dążyć do destabilizacji pokoju i porządku na świecie a zwłaszcza w Europie.
Prędzej bym uwierzył w uczciwość cygana niż zaufał kacapowi.

longfly

2019-12-06, 14:36
nowynick napisał/a:

szkoda dupeczki. A z tą nienawiścią to jakby kto powiedział Polacy nienawidzą Rosjan. Sorry k***a kilku w życiu spotkałem, z kilkoma piłem wódkę, po paru kielichach to się okazuje że my w jednym języku mówimy . Za co ich mam niby k***a nienawidzić, bo north stream 2, bo Stalin? To nie UPAińcy że właściwie cały naród jest odpowiedzialny za zbrodnie na Polakach.



rosjanie byli w naszej stolicy co pokolenie albo jestes ruskim trolem albo debilem , jak porownac stosunki z ukraincami a rosjanami to akcje upa byly malenkim epizodem .

typowy pseudopatriota ruski trol

polacy wiedza kto jest głownym wrogiem