18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapska gimnastyczka spadła z dużej wysokości

Wiewór • 2019-12-06, 07:28
Rosyjska gimnastyczna spadła z wysokości 8 m w czasie zawodów sportowych w Rydze.
Złamanie dwóch kręgów piersiowego i lędźwiowego. Prawdopodobnie będzie kaleką.








Winowajca. Przypadek? Na Łotwie nienawidzą kacapów... ;-)


Znienawidzony

2019-12-06, 15:41
nowynick napisał/a:

Za co ich mam niby k***a nienawidzić,


Za to, że są ruską swołoczą.

Machol

2019-12-06, 15:49
Po ch*j te wygibasy? Wykonała nikomu niepotrzebną pracę, także dla siebie samej, poświęciła czas na małpie ruchy z szarfą, a mogła normalnie siedzieć przy garach i żyć bez kalectwa. Nie twierdzę że posiadanie hobby jest złe, ale można by się czasem ogarnąć, czy nie nadstawia się dupy do niebezpieczeństwa, po nic. Tak jak ludzie którzy z uporem włażą na Czomolungmę, chociaż jest zbadana wzdłuż i wszerz, można ją sobie obejrzeć nawet z kosmosu, to nie, musi się wpie**alać, żeby sobie coś urojonego we łbie udowodnić. Dobrze, że chociaż trucheł takich debili nie sprowadzają, bo to niepotrzebne marnowanie czasu i zasobów.

jimiq

2019-12-06, 15:49
Szkoda dupeczki, ale konkurencja wyelimonowana

NataliaW

2019-12-06, 15:52
nowynick napisał/a:

szkoda dupeczki. A z tą nienawiścią to jakby kto powiedział Polacy nienawidzą Rosjan. Sorry k***a kilku w życiu spotkałem, z kilkoma piłem wódkę, po paru kielichach to się okazuje że my w jednym języku mówimy . Za co ich mam niby k***a nienawidzić, bo north stream 2, bo Stalin? To nie UPAińcy że właściwie cały naród jest odpowiedzialny za zbrodnie na Polakach.



Ruskiego jako ruskiego to nie mamy za co nienawidzic, ale jako naród to nic dobrego o nich powiedzieć nie możemy, przynajmneij nie powinniśmy. Zaczynając od rozbiorów gdzie caryca Katarzyna mówiła, że najlepiej żeby między Berlinem, a Petersburgiem nie było żadnej innej stolicy. Potem powstania i brutalne pacyfikacje, wojna polsko bolszewicka, 17 wrzesień 1939 , Katyń , terror stalinowski. Ruscy to k***y ale gorsi od nich są żydzi, to żydzi wprowadzili tam komunizm i w większości to oni mordowali polskich żołnierzy po wojnie.

nano50

2019-12-06, 16:29
Machol napisał/a:

Po ch*j te wygibasy? Wykonała nikomu niepotrzebną pracę, także dla siebie samej, poświęciła czas na małpie ruchy z szarfą, a mogła normalnie siedzieć przy garach i żyć bez kalectwa. Nie twierdzę że posiadanie hobby jest złe, ale można by się czasem ogarnąć, czy nie nadstawia się dupy do niebezpieczeństwa, po nic. Tak jak ludzie którzy z uporem włażą na Czomolungmę, chociaż jest zbadana wzdłuż i wszerz, można ją sobie obejrzeć nawet z kosmosu, to nie, musi się wpie**alać, żeby sobie coś urojonego we łbie udowodnić. Dobrze, że chociaż trucheł takich debili nie sprowadzają, bo to niepotrzebne marnowanie czasu i zasobów.



Z Tobą to mi się k***a nawet kłócić nie chcę. Pospolity, bezwartościowy zjadacz chleba.

DoubleBorger

2019-12-06, 16:43
Nie wiem, przykro mi? Chyba nie :-/ godzenie się na pewne ryzyko jest znakiem, że skutki tego ryzyka się zna i jest się ich świadomym.

Alonso

2019-12-06, 16:53
Dobrze rozciągnięta, ale ewidentnie za tłusta.

__Tux__

2019-12-06, 21:37
Lindsey Stirling - Underground. Nie ma za co.

racing

2019-12-06, 21:50
David1989ndg napisał/a:

Jak to byłem kilka razy na Łotwie, zwłaszcza w Rydze i tam bardzo lubią kacapow drugi język na Łotwie to ruski tam każdy gada po rusku... na bazarach można kupić koszulki z Putinem



Mi też w krajach prebautyckich zdarzało się być... Przez 4 lata, tydzień w tydzień, dostarczałem części samochodowe do hurtowni :-P Po maturze tak zacząłem swoją karierę zawodową, Pl-Lt-Lv-Est czasami Fin :-> Na prebautyce kacapski był językiem urzędowym do lat 90 XXwieku dlatego każdy język zaborcy zna. Na Łotwie mniejszość rosyjska stanowi duży procent ogółu ludności, sympatyczny kraj i naród :-) Miło ich wspominam. Estonię również, osiągnęła trochę więcej niż Łotwa, widać "dobrobyt" tak w skrócie. Ale za kacapami nie przepadają, kiedyś w Talinie będąc w barze i rozmawiając po rusku bym wpie**ol dostał :-| Na szczęście przed aktem agresji pozwolili wyjaśnić dlaczego nie mówię po estońsku (równie popie**olony jak węgierski czy fiński). Panowie przeprosili, pogadaliśmy przy piwie i też ich miło wspominam :-) Za to litwinów to k***a moja sympatia nie obejmuje, oj***li by cie w biały dzień, jeśli nie może to ci na złość plandekę przyozdobi usmieszkami :-x Co za podłe ścierwo, nienawidzą nas jak my szwabów a historia mówi jasno zresztą zaprzyjaźniony właściciel hurtowni mieszkający w Wilnie też :-D Kowno (Kaunas) litewskie, bo tam to złodzieje a Wilno nasze bo ja Polak tylko urodzony na Litwie ale w polskim mieście Wilno :mrgreen: A tak to większość litwinów umie po polsku tylko k***a nie chce bo to podły naród...

robsonx79

2019-12-07, 00:59
Czy te gówniane materace uchroniły kogokolwiek od kontuzji? Pamiętam je ze szkoły, twarde to było jak cholera.

grauper

2019-12-07, 01:49
siwybis napisał/a:

Było się zająć czymś pożytecznym a nie jakieś głupie i nikomu niepotrzebne małpie figle odpie**alać.



Wyjdź z piwnicy co ? :v

longfly napisał/a:

rosjanie byli w naszej stolicy co pokolenie albo jestes ruskim trolem albo debilem , jak porownac stosunki z ukraincami a rosjanami to akcje upa byly malenkim epizodem .
typowy pseudopatriota ruski trol
polacy wiedza kto jest głownym wrogiem



JA tutaj widzę dwóch debili którzy do tragedii 23 latki ładują jakąś ch*ja wartą historię która TOTALNIE nie ma z nią związku.

To tak jak by Longfy czy ktoś się rozj***ł i napisać " A dobrze tak polskiej k***ie j***nej. Ale jebną. Haha. k***a. To za te 30 lat r*chania w dupsko nas Litwinów". Czy kogokolwiek k***a.

Leczcie sie.

__Tux__ napisał/a:

Lindsey Stirling - Underground. Nie ma za co.



Nikt nie pytał o to gówno.

Herhard

2019-12-07, 12:30
Szkoda dziewczyny,młoda jest,ktoś ją przecież r*chał.

Machol

2019-12-07, 22:25
nano50, ta kacapska wygibuska myślisz, że teraz miło wspomina moment w którym poświęciła spokojne życie dla fikołków i W EFEKCIE TEGO popie**alania na wózku inwalidzkim? Pospolity marzyciel, idealista i bujacz w obłokach.

klos79

2019-12-08, 19:08
Szkoda, że taki krótki film. Mogłeś wrzucić z całego dnia...