18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kacap w smole

Marian_Koniuszko • 2022-08-13, 15:19
Mężczyzna w rosyjskim regionie naftowym Tatarstanu utknął w kałuży bituminu. 

32-latek wpadł do dołu i nie był w stanie się wydostać, gdy wracał do domu z pracy w rosyjskim regionie naftowym Tatarstanu.
Mężczyzna został uratowany po około siedmiu godzinach spędzonych w jamie pełnej bituminu. Nagranie pokazało mężczyznę po szyję w oleju, z odsłoniętą jedynie głową i rękami.
"Kiedy ofiara zdała sobie sprawę, że nie będzie w stanie wydostać się sama, zaczęła wzywać pomoc".
Incydent miał miejsce w mieście Bugulma, które liczy około 90 000 mieszkańców.
Tatarstan jest obszarem bogatym w rezerwy ropy naftowej, a szacunki w 2019 roku mówiły, że z regionu wydobyto około 3,4 miliarda ton, czyli 24,9 miliarda baryłek.
Hospitalizacja nie była wymagana, a sam mężczyzna odmówił pomocy medycznej.




dennissliwa

2022-08-13, 15:26
Musiał być ostro naj***ny skoro tam wpadł :D

Halman

2022-08-13, 15:27
ciekawe czy jak wytrzeźwieje to umrze?

aaaaaaaaaaaaaa

2022-08-13, 15:51
Marian_Koniuszko napisał/a:


Tatarstan jest obszarem bogatym w rezerwy ropy naftowej, a szacunki w 2019 roku mówiły, że z regionu wydobyto około 3,4 miliarda ton, czyli 24,9 miliarda baryłek......



https://www.cire.pl/artykuly/serwis-informacyjny-cire-24/138742-usa-ponownie-najwiekszym-na-swiecie-producentem-ropy-naftowej

11mln baryłek dziennie x 365 dni, to 4mld baryłek rocznie. Największy producent Ropy Naftowej, USA wydobycie ma 4mld, ale Tatarstan ma 24,5mld. k***a serio??

OpenStreetMaps

2022-08-13, 15:52
Jak ty sobie w ogóle wyobrażasz jakiś amerykański hospital gdzieś w dalekim Tatarstanie. Tam nie ma hospitali. Podobnie jak w Polsce ciągle wszyscy zaklinają siermiężną rzeczywistość pieprząc jak potłuczeni o jakiejś Hospitalizacji. A ja się pytam do biurwy nędzy gdzie są w Polsce te hospitale? Trzeba nazywać rzeczy po imieniu w szpitalu pacjenci są szpitalizowani. :-) Piwa nie daję z widomych powodów i sam też go nie chcę za ten komentarz.


aaaaaaaaaaaaaa

2022-08-13, 15:57
UP
A we Francji są "opitale". To wiadomo skąd się wzięło "opitolić".

PIs

2022-08-13, 16:07
OpenStreetMaps napisał/a:

Jak ty sobie w ogóle wyobrażasz jakiś amerykański hospital gdzieś w dalekim Tatarstanie. Tam nie ma hospitali. Podobnie jak w Polsce ciągle wszyscy zaklinają siermiężną rzeczywistość pieprząc jak potłuczeni o jakiejś Hospitalizacji. A ja się pytam do biurwy nędzy gdzie są w Polsce te hospitale? Trzeba nazywać rzeczy po imieniu w szpitalu pacjenci są szpitalizowani. Piwa nie daję z widomych powodów i sam też go nie chcę za ten komentarz.



Hospital to szpital po angielsku, tłuku.

aaaaaaaaaaaaaa

2022-08-13, 16:48
PIs napisał/a:

Hospital to szpital po angielsku, tłuku.



On to wie. Natomiast Ty nie załapałeś, dlaczego tak napisał...

fi...........in

2022-08-13, 19:08
Autor napisał/a:

To on!



Akurat ten z zapodanego przez Ciebie filmiku to Ukrainiec z Donbasu. Nie chce mi się odkopywać tej historii, bo film dotyczy strajków sprzed dobrych 10 lat, jeszcze chyba za Janukowycza, ale co do narodowości mam 100% pewność.

dżonyłojlker

2022-08-13, 22:49
PIs napisał/a:

Hospital to szpital po angielsku, tłuku.



O ja pie**olę, co za mózgi siedzą na tym sadolu :facepalm3:

hitmeme

2022-08-14, 14:43
Widać że trzezwy.