18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kabul last minute

~_Yarko_ • 2021-08-16, 14:04
Ludzie czepiają się podwozia, które po starcie się składa.


Ktoś nie zapiął pasów.




[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-08-17, 09:05 ]
Afgańczyk utknął w podwoziu C-17


Dabug

2021-08-16, 21:01
Ciekaw jestem co z naszymi żołnierzami zrobią ? Jest zapowiedziana jakaś ewakuacja czy coś ? A przy okazji - czemu hamerykance , lewaki i inne piedoły nie użalają się nad biednymi inżynierami , filozofami i innymi brudasami by zrobili u nich multi kulti ?

qu4si

2021-08-16, 21:22
Możemy robić sobie podśmiech*jki typu... " to nie kolej w indiach" i mimo to że jebie mnie Afganistan to trzeba być wysoce sk***ielem jak amerykanie i wszystkie lamusy które im pomagały jak my. żeby okraść naród, zdestabilizować go jeszcze bardziej po czy sp***olić mówiąc nic się nie dzieje. Ci ludzie widzą że nie mają szans bo jak przyjdą talibowie to skrócą ich o głowę wiedz tak wygląda strach, że samolotu się łapią. Pamiętam jak żołnierze amerykańscy pozywali obywateli ze swojego kraju że Ci nazywają ich najemnikami ropy. No i co są najemnikami.

TwojStaryToGej

2021-08-16, 21:36
Ciekawe czy udalo mu sie wyladowac telemarkiem. :O

nowynick

2021-08-16, 21:49
jak niemcy w Stalingradzie :mrgreen:

Cycu320

2021-08-16, 22:21
bansheex napisał/a:

Tego wgl nie da się nazwać próbą ucieczki. Ja bym wolała do ostatniej chwili czekać na jakąś inną opcję, jakiś cud a w ostateczności targnąć się na własne życie niż zabić się "na zapas". Stawiam, że skoro tam większość nawet nie potrafi czytać i pisać to nawet nie znają praw fizyki i nie wiedzą, że np się uduszą lub zamarzną nawet jakby się przykleili do tego samolotu super klejem i nie spadli.



Komentując na sadostiku lepiej nie zdradzać się że nie masz pisiora. To taki samobój, pisz jak LPG, "ja bym wolało" . Wszyscy uznają że jesteś j***nym analfabetą i zostawią komentarz bez komentarza. A nie zostaniesz zaszufladkowano jako nie człowiek a kobieta i to bez pisiora. Great successsss.

:mrgreen:

fiattt napisał/a:

Abstrah*jąc od wątków geopolitycznych bieżącej sytuacji w Afganistanie, warto odnotować również istotny wątek społeczny. Otóż z wiadomych względów z ulic afgańskich miast nagle zniknęły kobiety. Dla zachodnich ruchów tęczowych i feministycznych to najlepszy – i ostatni zarazem – moment, by udzielić realnego wsparcia afgańskim kobietom w ich nierównej walce z patriarchatem. Oczywiście tam na miejscu, a nie znad klawiatury w klimatyzowanym pomieszczeniu jednego z warszawskich czy berlińskich biurowców.
Ta gorzka ironia jest adresowana do Was, zdeklarowane feministki i aktywiści skrótów wszelakich. Cywilizacja łacińska – oraz będąca jej integralnym elementem etyka chrześcijańska – z którymi tak zajadle walczycie, roztacza nad Wami ochronny parasol łagodności, spolegliwości i wyrozumiałości. W myśli chrześcijańskiej albowiem każdy jest równy wobec Boga, niezależnie od płci, języka, rasy czy narodowości. Kobiety na Zachodzie są doceniane i stawiane na piedestale. Wasz bunt przybiera dziś zupełnie wulgarne, obsceniczne, wręcz groteskowe formy. Sprowadza się już głównie do domagania się możliwości bezkarnego zabijania dzieci nienarodzonych, burzenia tożsamości płciowej nastolatków, a nawet przedszkolaków, czy siania zgorszenia publicznego. Łatwo jest organizować wiece, happeningi i marsze w kraju o liberalnej obyczajowości, gdzie poziom tolerancji jest tak wysoki, że społeczeństwo cierpliwie znosi (łac. „tolerare”) nawet najdziwniejsze wynaturzenia. Może warto zatem spróbować zawalczyć o równość tam, gdzie jest ona naprawdę potrzebna? Potrzebna pilnie. No chyba, że to jest po prostu „element ich kultury i powinniśmy to uszanować”.
/kamil/



Dobry cytat, w punkt, gdzie są środowiska i środowiskownie lpg plus i minus. Grzeją p*zdy i piją vegańskie kawy. Nie jestem zwolennikiem pisu ale chcialbym zobaczyć koniec tvnu w pl. Osobiście uważam że są anty PL.

~Imperator

2021-08-16, 22:22
Amerykanie przez 20 lat wyszkolili tam 300.000 wojska, wpompowali miliardy dolców a te kozojebcy poddali się bez walki i sp***olili gdzie gandzia rośnie...

polakwrocek

2021-08-16, 22:40
Afgańczycy praktycznie się nie bronili przed Talibami... chcą to maja.
Pierwsze egzekucje już pewnie wgrywane są w sieć.

Carti

2021-08-16, 23:43
przypomina mi to trochę scenę z world war z


kamilja

2021-08-17, 00:13
Co za tępe ch*je.
Nie dziwię się, że amerykanie nie palą się brać ze sobą tych Afgańczyków.
Jak oni chcą dolecieć na zewnątrz samolotu do ameryki - to są całkowicie nieprzydatni.
Samolot leci na wys. 12 km, gdzie nie da się przeżyć kilkunastu minut bez tlenu.
Temperatura na tej wysokości to -60°C.
Nawet gdyby samolot leciał 1 km nad ziemią i oceanem -
to leci 800 km/h, a przy tej prędkości, na wolnym powietrzu,
organizm odwodni się do poziomu krytycznego w 1, 2 godziny
i pasażer na gapę straci przytomność.

saintv

2021-08-17, 02:09
Pomyślcie sobie, że USA to niemcy "naziści" podczas okupacji polski, afganistan był okupowany od dawna i rozbierany z zasobów oraz trzepany na kasę na lewo i prawo, w okupowanej polsce też chodzili ludzie, pracowali itd tylko byli pod butem niemców, i byli także kolaboranci... nasi kochani judasze którzy za przywileje, kasę itp wydawali poszukiwanych, partyzantów i innych którzy przeszkadzali w całkowitym przejęciu polski.
Polska jaka jest taka jest, mamy swoje zwyczaje i kulturę która zanika z czasem i jest zastępowana zachodnią nastawioną na konsumpcjonizm.
Na wschodzie mamy arabów, muzułmanów którzy od długiego czasu są na wygnaniu, i jedyne co dla nich ważne to odzyskać ziemię i zemścić się na zachodzie, głownie mowa o największych udziałowcach w rozbiorze afganistanu czyli niemcy, brytania, francja i stany zjednoczone. Ilość sprzętu jaką amerykanie zostawili z afganistanie trochę bardziej komplikuje sytuację ale chodzi o to że talibowie odzyskali dom i robią czystki z kolaborantów, tchórzy i innych którzy nie chcieli pomóc odzyskać domu lub wzbogacili się na rozbiorach. Kobiety też mają prze... ale to jest ich ojczyzna i kultura, oni potrzebują ją zmienić od środka a nie obcy im będzie zmieniał.
Araby będą wk***ione teraz jak osy i będą się mścić na zachodzie, mają już swój dom więc mogą się na tym skupić.
Inna sprawa to nowe emiraty afgańskie pewnie się sprzymierzą z emiratami arabskimi, iranem, syrią, turcją odbudują się w libii itd, nie zdziwił bym się gdyby nie zaatakowali najbliższego dostępnego wroga który od długiego czasu ich gnębi czyli nasi ukochani okupanci ... żymianie z palestyny.
Kolejnym domysłem jest powód wycofania wojsk, uważam że amerykanie nie chcą prowadzić wojny na 2 frontach i zaatakują iran z żymianami.
Dziewicza ziemia dla usmanów do plądrowania i mają powód czyli program nuklearny iranu, tylko czekać aż w tv zaczną propagandę robić że iran ma broń masowego rażenia o dalekim zasięgu i ma broń chemiczną która użyje na własnej ludności.
Zaznaczam że nie lubię religii ani naszej ani obcej, nie potrzebuję by ktoś mi mówił co jest dobre a co złe, tego mnie nauczyli rodzice a nie gość w pelerynie mi wybaczy za kasę lub za wyj***nie się w powietrze na placu.

mazga50

2021-08-17, 04:09
To jest dramat panowie, tu się nie ma z czego śmiać.
Od dzisiaj nikt już nie pomoże Ameryce w szerzeniu "demokracji".

notak

2021-08-17, 07:25
[quote="saintv"]
Zaznaczam że nie lubię religii ani naszej ani obcej, nie potrzebuję by ktoś mi mówił co jest dobre a co złe, tego mnie nauczyli rodzice ........

lubię takie myślenie, ale skąd wiesz, że nie miałeś zj***nych rodziców


~Angel

2021-08-17, 09:05
Afgańczyk utknął w podwoziu C-17


Janko

2021-08-17, 09:32
Pospieszyli się do Allaha samolotem szybciej jak na nogach

Wiewór

2021-08-17, 09:33
saintv napisał/a:

Pomyślcie sobie, że USA to niemcy "naziści" podczas okupacji polski, afganistan był okupowany od dawna i rozbierany z zasobów oraz trzepany na kasę na lewo i prawo, w okupowanej polsce też chodzili ludzie, pracowali itd tylko byli pod butem niemców, i byli także kolaboranci... nasi kochani judasze którzy za przywileje, kasę itp wydawali poszukiwanych, partyzantów i innych którzy przeszkadzali w całkowitym przejęciu polski.
Polska jaka jest taka jest, mamy swoje zwyczaje i kulturę która zanika z czasem i jest zastępowana zachodnią nastawioną na konsumpcjonizm.
Na wschodzie mamy arabów, muzułmanów którzy od długiego czasu są na wygnaniu, i jedyne co dla nich ważne to odzyskać ziemię i zemścić się na zachodzie, głownie mowa o największych udziałowcach w rozbiorze afganistanu czyli niemcy, brytania, francja i stany zjednoczone. Ilość sprzętu jaką amerykanie zostawili z afganistanie trochę bardziej komplikuje sytuację ale chodzi o to że talibowie odzyskali dom i robią czystki z kolaborantów, tchórzy i innych którzy nie chcieli pomóc odzyskać domu lub wzbogacili się na rozbiorach. Kobiety też mają prze... ale to jest ich ojczyzna i kultura, oni potrzebują ją zmienić od środka a nie obcy im będzie zmieniał.
Araby będą wk***ione teraz jak osy i będą się mścić na zachodzie, mają już swój dom więc mogą się na tym skupić.
Inna sprawa to nowe emiraty afgańskie pewnie się sprzymierzą z emiratami arabskimi, iranem, syrią, turcją odbudują się w libii itd, nie zdziwił bym się gdyby nie zaatakowali najbliższego dostępnego wroga który od długiego czasu ich gnębi czyli nasi ukochani okupanci ... żymianie z palestyny.
Kolejnym domysłem jest powód wycofania wojsk, uważam że amerykanie nie chcą prowadzić wojny na 2 frontach i zaatakują iran z żymianami.
Dziewicza ziemia dla usmanów do plądrowania i mają powód czyli program nuklearny iranu, tylko czekać aż w tv zaczną propagandę robić że iran ma broń masowego rażenia o dalekim zasięgu i ma broń chemiczną która użyje na własnej ludności.
Zaznaczam że nie lubię religii ani naszej ani obcej, nie potrzebuję by ktoś mi mówił co jest dobre a co złe, tego mnie nauczyli rodzice a nie gość w pelerynie mi wybaczy za kasę lub za wyj***nie się w powietrze na placu.



Twoja głupota jest przerażająca. Albo jesteś kompletnym debilem albo co gorsze ruskim agentem. Chodzi mi o okupację Afganistanu i przedstawianie talibów jako biednych uciśnionych ludzi którzy odzyskali kraj. Poczytaj biedny głupcze jakie to są zwierzęta