18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

K9 w akcji

T3RMINATOR • 2020-02-13, 21:14
42-letni mężczyzna trafił za kratkami we wtorek rano po prowadzeniu pościgu przez policję za skradzionym pojazdem. Pościg zakończył się konfrontacją na autostradzie międzystanowej nr 15 w obszarze City Heights. Incydent rozpoczął się około 22:00 W poniedziałek, kiedy oficerowie California Highway Patrol zostali wysłani, aby zbadać doniesienie o wypadku podczas ucieczki na międzystanowej autostradzie nr 5 w pobliżu La Costa Avenue w Carlsbad (okolice San Diego)
Kaucja wynosi 50 000 dolców.


Nikt_nie

2020-02-13, 21:16
Tłucze tego psa jak opętany :/



twarda psina :D

Sawix

2020-02-13, 21:37
Owczarek Belgijski Malinos , zajebiście skuteczne psy

Juzwa

2020-02-13, 21:49
Piesio merda ogonkiem, chce się bawić, a ten buc go bije.

Driver19cm

2020-02-14, 09:07
Nigdy tego nie potrafiłem zrozumieć - na zwykłą logikę, dorosły facet w sile wieku nie powinien mieć absolutnie żadnych problemów, aby takie kundla przygnieść do ziemi, udusić czy skręcić kark. Przecież taki owczarek fizycznie jest dużo słabszy od dorosłego faceta. Jedyna przewaga psa to gibkość i zwinność :shock: :shock: :shock:

Kabanos123

2020-02-14, 09:40
A gryzł Cię kiedyś taki pies? Pies który uczony jest nie puszczać i walczyć aż go odciągną? Każdy ruch człowieka jest jeszcze mocniejszym zacisnieciem szczek np na ręce. Pies szarpie i wbija kły. Nie tak łatwo przygnieść albo skręcić kark takiemu psu. Zresztą nie jeden pewnie próbował

kotlettp

2020-02-14, 09:46
Driver19cm napisał/a:

Nigdy tego nie potrafiłem zrozumieć - na zwykłą logikę, dorosły facet w sile wieku nie powinien mieć absolutnie żadnych problemów, aby takie kundla przygnieść do ziemi, udusić czy skręcić kark. Przecież taki owczarek fizycznie jest dużo słabszy od dorosłego faceta. Jedyna przewaga psa to gibkość i zwinność



Twoje zdjęcie powinno być na wikipedii w kategorii:
"Kwintesencja stwierdzenia, że w dupie byłeś i gówno widziałeś w życiu."

doktores

2020-02-14, 10:20
Ofiara proboszcza, wiejskiego środowiska i chowu wsobnego, nieformalna gwiazda portalu, poligłup6, za :
trzy....
dwa...
jeden....

De...........sz

2020-02-14, 11:07
wystarczy takiego psa podnieść za tylną łapę i możesz nim kręcić jak korbaczem. Każdy pies po podniesieniu za tylne łapy automatycznie otwiera ryja

daviden

2020-02-14, 11:13
Tacy wszyscy mądrzy jesteście z podnoszeniem łap, skręcaniem karku itp a jakoś będąc na tym portalu od kilku lat nigdy nie widziałem filmu żeby ktoś sp***olił takiemu psu.

Jak macie to się podzielcie chętnie to obejrzę (oczywiście chodzi mi o psy policyjne i wojskowe a nie kundle ze wsi).

SPIERDOLIX

2020-02-14, 11:29
Oj ten poligon to ma smutne i ciężkie życie :lol: gdzie nie pójdzie tam go K9 zagryza
Pies odważniejszy od policjantów , nieźle

doktores napisał/a:

Ofiara proboszcza, wiejskiego środowiska i chowu wsobnego, nieformalna gwiazda portalu, poligłup6, za :
trzy....
dwa...
jeden....



Polugłup6 hahaha dobre
On się tu nie wypowie bo takie materiały go stresują a później ma koszmary i szcza w łózko

twojstaryjekotlety

2020-02-14, 12:10
młoty piszące o szansach człowieka z psem, debilizm, chyba nigdy styczności z wielkim psem nie mieliście

Prof._Kot_Budd

2020-02-14, 14:36
sp***OLIX napisał/a:

Oj ten poligon to ma smutne i ciężkie życie gdzie nie pójdzie tam go K9 zagryza
Pies odważniejszy od policjantów , nieźle
Polugłup6 hahaha dobre
On się tu nie wypowie bo takie materiały go stresują a później ma koszmary i szcza w łózko



Dziecko ja ciebie proszę, weź już k***a nic nie pisz, wpie**alasz swoje żenujące wysrywy pod każdym tematem, chcesz zabłysnąć ? Nieskutecznie.
Miałbym to w ch*ju, ale aż mnie skręca jak przypadkiem przeczytam część twojego wysrywu, podczas szukania komentarza szanownego Pana Poligona Szóstego. Reasumując - DO SZKOŁY !!!

atomboy

2020-02-16, 02:20
wrzućcie filmik jak k9 wpadł na chatę ale spotkał ołów gość wpakował w kundla 2x pompki piesek się rozprysł na podłodze. Co prawda murzyn i tak zginął no ale filmik przedni :D