18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

K9

silwerbalk • 2021-06-23, 12:12
Pies policyjny bawi się z przestępcą.. (kolor skóry nieprzypadkowy)


wwo19994

2021-06-23, 12:24
Co jak co, ale amerykańska policja się nie pie**oli w tańcu. Szkoda że u nas takie sk***ysyny.

garota

2021-06-23, 12:46
Ale że co? Amerykańska policja to nie sk***ysyny? Człowieku oni tam zabijają, kradną, dilują i odpie**alają takie akcje że nasza policja to aniołki. Że się nie pie**olą to nie wiem...akurat tutaj policyjny pies miał jajca w mordzie więc można by dyskutować...

Misiek_KRK

2021-06-23, 12:49
mądry pies. Nie dość, że złapał czarnego to z automatu odgryza jajca, żeby się czarny nie rozmnażał po wyjściu z pierdla.

wwo19994

2021-06-23, 12:51
A u nas przyjdzie ci Tadzik z Michaliną z szepiatowa i będą zgrywać panów życia i śmierci... proszę wyjąć ręce z kieszeni, proszę wykonywać polecenia, mandacik karny. W stanach pościg, k9 zagyza dindu nuffina, dziwne że helikopter nie doleciał na czas. Mam na myśli że nasza policja to w większości niedowartościowani ludzie którzy potem przekładają to na służbę czytaj. sk***esyny a w stanach jest real police mother fucker.

nowynick

2021-06-23, 12:51
wwo19994 napisał/a:

Co jak co, ale amerykańska policja się nie pie**oli w tańcu. Szkoda że u nas takie sk***ysyny.



No faktycznie tym maniakom co pałują nastolatki i staruszki na protestach dać możliwość użycia broni palnej czy szkolonych agresywnych psów to świetny pomysł...

PS do policji nigdy nic nie miałem ale ostatnimi akcjami zj***li obraz tej formacji budowany od 1989 roku...

HermanVonSztolc

2021-06-23, 14:20
Ten mu karze podnosić rece do gory, podczas gdy pies dobiera sie do jajec... kuuuurna konflikt interesow .XD .XD

Cz...........as

2021-06-23, 15:11
Oby nic poważnego mu się nie stało, w końcu trzymał w pysku dupę czarnego :-( Zdrówka życzę psiakowi.


nowynick napisał/a:

tym maniakom co pałują nastolatki i staruszki



Ta... piszesz o tej biednej staruszce która pluje policjantce w twarz i wyzywa od pisowskich kurew :roll: Czy może policja chowa się w krzakach i poluje na niewinne Julki spacerujące w parku?


Halman

2021-06-23, 16:09
co wy chcecie od tych biednych murzynów?



a przepraszam nie ta strona... :-D

skywalker75

2021-06-23, 16:38
nowynick napisał/a:

No faktycznie tym maniakom co pałują nastolatki i staruszki na protestach dać możliwość użycia broni palnej czy szkolonych agresywnych psów to świetny pomysł...
PS do policji nigdy nic nie miałem ale ostatnimi akcjami zj***li obraz tej formacji budowany od 1989 roku...



Ja myślę dokładnie odwrotnie. Policja swoim profesjonalizmem i opanowaniem naprawdę mi imponuje ostatnimi czasy. To ile się energii i zaangażowania wkłada żeby prowokować policję do agresji, żeby mieć newsa, jakieś zdjęcie , złamany paznokieć albo obcas od buta, zadrapanie. Żeby potem można było napisać artykuł na kilka stron, albo reportaż o tym, że jakiś poseł, albo lewy działacz się aż spocił na proteście . Tak było niebezpiecznie. No i udaje się tylko sporadycznie, a wysyłanie jakchiś popieprzonych babć, starych kobiet, które agresją i wulgarnością przewyższają zdemoralizowane nachlane nastoletnie kurewki z bramy przy jakiejś melinie , wysyłanie ich w takim celu, potem robienie z nich bohaterek w mainstremowych mediach to już przegięcie pały na całego.
Tak wiec szacun dla Policji w tych popie**olonych czasach.

Zasysacz

2021-06-23, 16:45
nowynick napisał/a:

No faktycznie tym maniakom co pałują nastolatki i staruszki na protestach dać możliwość użycia broni palnej czy szkolonych agresywnych psów to świetny pomysł...
PS do policji nigdy nic nie miałem ale ostatnimi akcjami zj***li obraz tej formacji budowany od 1989 roku...



A pie**olisz głupoty aż zygac się chce , a jak Ci ktoś da w pysk to pierwszy byś darł mordę policjaaaa. A powinieneś od funkcjonariusza który przyjedzie na interwencje jeszcze fiuta w pysk dostać i parę razy z liścia, jak juz się w ciebie spuści aby pokryło ładnie cały przełyk . Może wtedy byś nabrał oleju i zainteresował się czemu i kto miał rację.

mesjans

2021-06-23, 17:01
Misiek_KRK napisał/a:

mądry pies. Nie dość, że złapał czarnego to z automatu odgryza jajca, żeby się czarny nie rozmnażał po wyjściu z pierdla.



Ciekawe czy murzyn był szczepiony.

Ay...........ya

2021-06-23, 17:20
nowynick napisał/a:

No faktycznie tym maniakom co pałują nastolatki i staruszki na protestach dać możliwość użycia broni palnej czy szkolonych agresywnych psów to świetny pomysł...
PS do policji nigdy nic nie miałem ale ostatnimi akcjami zj***li obraz tej formacji budowany od 1989 roku...



Jak staruszki czy nastolatki są skończonymi chamidłami, które rzucają k***ami na lewo i prawo i nie łaska wykonywać poleceń, to jeszcze kopa powinny dostawać na rozpęd do radiowozu. Społeczeństwo popie**oliło zupełnie, wyjdzie taki jeden pojeb z drugim, co to się naczytał wysrywów Michnika i dalej z mordą i łapami na policjantów, a takie skończone debile jak ty jeszcze z połykiem biorą łzawe historyjki, jak to biedna Julka nic nikomu nie zrobiła (no bo obrzucenie kogoś stekiem wyzwisk i niszczenie cudzego mienia to przecież nic) a dostała pałą po nerkach i teraz trzeba zbiórkę na nią i jej niebinarnego partnera, bo są prześladowani.

Jak żyję nigdy nie miałam złych doświadczeń z policją - czasami zaczepili do wylegitymowania, ale człowiek wykonywał polecenia, zamiast robić z siebie pajaca "znom swojie prawa!" i jakoś tak nigdy nic się nie przytrafiło ani mi, ani znajomym. Ale to trzeba umieć się zachować, a nie leczyć kompleks małego fiutka zaczepkami do policji. Jeszcze ze dwa lata i będziecie siedzieli pozamykani w domach, bo już teraz brakuje prawie 100 tysięcy policjantów, a ci, co się starają o przyjęcie nawet do straży miejskiej się nie nadają. Wincyj głaskania po główkach Juleczek i innych pojebów, więcej plucia na policjantów to zobaczycie jaki się chlew zrobi, jak wam te Juleczki zaczną dyktowac warunki kto może z domu wyjść a kto nie. Naprawdę, dorośli ludzie a mentalność takiego łysego, zj***nego po dopalaczach Seby, któremu anarchia kojarzy się tylko z darmowym piwerkiem.

pieckamm

2021-06-23, 18:33
ale mu zrobil krecenie worów haaah

ruddie

2021-06-23, 22:09
żeby tyko pies jakąś zarazą się nie zaraził