18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pazuzu

2021-12-04, 14:43
ecnart napisał/a:

Z tłitera. z MZ. Z tego roku tylko.



A wiesz skąd są te dane? To ja ci podpowiem każdy może zgłosić NOP, czyli ktoś się zaszcepil po 3 tygodniach dostał sraczki z ch*j wie jakiegoś powodu może kebab a on to zglszasza że to po szczepieniu. Rozumiesz? To są zgłoszone przypadki a nie zweryfikowane przypadki gdzie znaleźli związek przyczynowo skutkowy. Np codziennie ok 220 osób w Polsce ma zawał serca i zdarza się że dostanie tego zawału zaraz po szczepieniu co nie znaczy że szczepionka to spowodowała tylko i tak by miał ten zawał

~Beny

2021-12-04, 15:03
ecnart napisał/a:

Jakieś przemyślenia?



On może mieć poniekąd rację z tą ekscytacją i chęcią. Zobacz jak ludzie mają dość covida a co dopiero dzieciaki. My, dorośli, mamy szersze pojęcie o tym co się dzieje a u dzieciaków to wygląda po prostu tak, że nie wolno, bo wirus i już. Rzadko kiedy ktoś im tłumaczy o co chodzi.
One widzą szczepienie jako złoty środek, który sprawi, że wszystko wróci do normy i będą mogły swobodnie wrócić do swoich dziecięcych sprawek.
Jak masz w swoim otoczeniu małe dzieci, to zapytaj ich czy chciałyby być szczepione i dlaczego. Odpowiedzi mogą Cię zaskoczyć.

PoProstuNIKT

2021-12-04, 15:26
pazuzu napisał/a:

A wiesz skąd są te dane? To ja ci podpowiem każdy może zgłosić NOP, czyli ktoś się zaszcepil po 3 tygodniach dostał sraczki z ch*j wie jakiegoś powodu może kebab a on to zglszasza że to po szczepieniu. Rozumiesz? To są zgłoszone przypadki a nie zweryfikowane przypadki gdzie znaleźli związek przyczynowo skutkowy. Np codziennie ok 220 osób w Polsce ma zawał serca i zdarza się że dostanie tego zawału zaraz po szczepieniu co nie znaczy że szczepionka to spowodowała tylko i tak by miał ten zawał



masz przecież napisane skąd są dane, NIZP PZH PIB. Udajesz czy trolujesz?

~Beny napisał/a:

On może mieć poniekąd rację z tą ekscytacją i chęcią. Zobacz jak ludzie mają dość covida a co dopiero dzieciaki. My, dorośli, mamy szersze pojęcie o tym co się dzieje a u dzieciaków to wygląda po prostu tak, że nie wolno, bo wirus i już. Rzadko kiedy ktoś im tłumaczy o co chodzi.
One widzą szczepienie jako złoty środek, który sprawi, że wszystko wróci do normy i będą mogły swobodnie wrócić do swoich dziecięcych sprawek.
Jak masz w swoim otoczeniu małe dzieci, to zapytaj ich czy chciałyby być szczepione i dlaczego. Odpowiedzi mogą Cię zaskoczyć.



To jest celowa manipulacja na widza a nie jego "racja".

panar3

2021-12-04, 15:27
Pierdou to marksistowski k***i syn. Nic więcej. Mam nadzieje, że jakiś Kanadyjczyk w końcu go pomysłowo odjebie i wszystkich jemu podobnych. Dla mnie to dowód że demokracja nie działa i ch*j. Każda k***a może dostać władzę i robić co mu się podoba... :-/

sa...........el

2021-12-04, 15:30
https://antykorupcja.gov.pl/ak/aktualnosci/4835,Rekordowa-grzywna-dla-Pfizera.html

Fajne rzeczy przeniesiono do archiwum na stronie CBA, ale dalej do odszukania.

Jeżeli myślicie, że te lekarzyny w tv, politycy itp nie siedzą w kieszeni tych koncernów, to was chyba poj***ło. Dla tych koncernów to codzienność, a tutaj akurat wyszło po prostu na jaw. Najlepiej zarabia się na wojnie, niezależnie jakiej, czy to z wirusem, czy jakimiś pustynnymi dziadkami z brodą, co to rozj***li dwie wieże, szczując pilotów nożyczkami do papieru.

Rozchędażacz

2021-12-04, 15:32
Ciekawe zjawisko psychologiczne w komentarzach widzę. Jeszcze rok temu jeden sadol ganiał drugiego, żeby pie**oloną maskę nosił, bo jak nie to jest foliarzem. I zgarniał najwięcej piw. Teraz, po tym wszystkim, przez co przeszliśmy, żaden się nie odezwie?

pazuzu

2021-12-04, 16:17
Widzę płaskoziemcy i foliarze maja się dobrze na sadolu. Az dziwne że skonczyliscie podstawówke

sa...........el

2021-12-04, 16:32
Rozchędażacz napisał/a:

Ciekawe zjawisko psychologiczne w komentarzach widzę. Jeszcze rok temu jeden sadol ganiał drugiego, żeby pie**oloną maskę nosił, bo jak nie to jest foliarzem. I zgarniał najwięcej piw. Teraz, po tym wszystkim, przez co przeszliśmy, żaden się nie odezwie?



Ja od początku widziałem ściemę , więc ci co teraz zmienili zdanie o 180 stopni dalej mogą mi obciągnąć. Multum fakenewsów z trumnami z bergamo i ludzie umierający na ulicach Chin, ale debile jednak się dały zrobić na ten ckliwy teatrzyk. Zaraz się zlecą też ci, co to połowę rodziny potracili na covid, biorąc pod uwagę marne 80tys zgonów przez dwa lata w PL, to niech zaczną grać w lotka i się od normalnych ludzi odpie**olą.

pazuzu napisał/a:

Widzę płaskoziemcy i foliarze maja się dobrze na sadolu. Az dziwne że skonczyliscie podstawówke



Oho, jedyny koronny argument zjebów takich jak ty. Szkoda mi klawiatury nawet właśnie.

M_I_E_L_O_N_E

2021-12-04, 16:34
Ja napisze tylko tyle... Gość jest bękartem o imieniu Justin. k***a Justin.
Kurtyna.

Folur

2021-12-04, 16:59
miałeś wytrysk wrzucając tego posta? zaskoczę Cię wiem mówiąc że nie każdy lewak się zaszczepił....

PoProstuNIKT

2021-12-04, 18:05
Folur napisał/a:

miałeś wytrysk wrzucając tego posta? zaskoczę Cię wiem mówiąc że nie każdy lewak się zaszczepił....



Twoje fetysze mnie nie interesują, czemu k***a nie potrafisz zrozumieć że mam wyj***ne czy jesteś pedałem, lewakiem, faszystą? Mam głęboko to kim jesteś póki nie kłamiesz i nie zmuszasz mnie do niczego.

ps. możesz mnie jedynie głupotą zaskoczyć, niczym więcej.