18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Julka z twittera traci telefon

~mg_schutze • 2020-10-30, 23:41
Pewnie do mamusi, też się tak wydziera, jak ta jej telefon, za karę zabiera. :mrgreen:


Wiewór

2020-10-31, 20:08
Belweder napisał/a:

I komu byś tą władzę oddał? Bo ja z polityków takich osób nie widzę, które by mogły coś sensownego wnieść... Strajk kobiet to jedno(jeśli zbuntowane 16 latki z problemami emocjonalnymi to kobiety), ale do postulatów sobie lewactwo dodało swoje rzeczy i robi się z tego komedia, która zaczyna być wyśmiewana a nie brana na poważnie... nie od dziś wiadomo, że logiką i przewidywaniem lewactwo raczej się nie kieruje. Kierują się chwilą i emocjami, które im od razu puszczają - co widać na strajkach i ich zachowaniu.



k***a każdemu tylko nie PiS. Każdy będzie lepszy.
Ja pie**ole zbuntowane nastolatki wywołały strajk. Nie mam pytań gościu.
Wyśmiewane w Tvpis. PiS jest zesrany po kostki i to widać bo ściągają do Wawy ZOMO z całej Polski i mobilizują ŻW.

Tak k***a rolnicy, gastronomia to lewacy.
Weź się jebnij w łeb.

marinis

2020-10-31, 20:17
Belweder napisał/a:

jeśli zbuntowane 16 latki z problemami emocjonalnymi to kobiety



Kobiety są od pierwszej miesiączki. Wcześniej to dzieci.

focusek

2020-10-31, 20:28
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Morda sama się uśmiecha



mi tez sie usmiecha jak na ulicy pluje pisiorom na ryj.

wolwering142

2020-10-31, 21:12
Oddaj mi telefon :!: jeb jeb cisza xD

EdmundKemper

2020-10-31, 21:26
Wiewór napisał/a:

PiS jest zesrany po kostki i to widać bo ściągają do Wawy ZOMO z całej Polski i mobilizują ŻW.



Nikt nie jest zesrany, bo ŻW dwa lata temu i rok temu zabezpieczała tak samo Marsz Niepodległości. Po prostu wśród policjantów jest wielu na kwarantannie i zarażonych koronawirusem, stąd ta mobilizacja.

Dżizas_kurde

2020-11-01, 00:22
Dramat ! tragedia ! Piekło Julek !
Jak ona teraz bez telefonu wrzuci fotkę na insta ?! czy oni są ludźmi ?
Jak oni mogą !

Belweder

2020-11-01, 00:58
Wiewór napisał/a:

k***a każdemu tylko nie PiS. Każdy będzie lepszy.
Ja pie**ole zbuntowane nastolatki wywołały strajk. Nie mam pytań gościu.
Wyśmiewane w Tvpis. PiS jest zesrany po kostki i to widać bo ściągają do Wawy ZOMO z całej Polski i mobilizują ŻW.
Tak k***a rolnicy, gastronomia to lewacy.
Weź się jebnij w łeb.



Każdy będzie lepszy? :lol: Zesrany to Ty chyba jesteś. Kobiet tam jest garstka. Reszta to małolaty i jakiś lewacki syf z flagami lgbtqwerty, które załapały okazje na strajk. Rolnicy to całowali pis po rekach, więc gdzie pretensje? A gastronomia pójdzie w p*zdu, bo jest pandemia a nie zły pis. Strajkujcie dalej, tylko jak już będziecie chorzy to nie zajmujcie ludziom miejsc w szpitalach w obecnym czasie. A te postulaty ze strajku to sobie na papierze toaletowym wydrukuje i dupę będę podcierał, bo są tak błyskotliwe i ujmujące.

PieronJasnySzlag

2020-11-01, 01:21
Wiewór napisał/a:


Przypominam, że tyranię króla Francji (feudalizm) w czasie rewolucji zakończyły kobiety. Gdy król odmówił podpisania konstytucji to wk***ione baby ruszyły na jego pałac, żeby go zaj***ć (jak u nas poszły do karła, kaczy chyba zna historię i dlateg


Piękna historia.
I teraz we Francji kobietom ucina się głowy bo allah akbar a w tej zaściankowej Polsce odbiera się telefony podczas zatrzymania.

Rebeliant

2020-11-01, 13:07
Wiewór napisał/a:

k***a każdemu tylko nie PiS. Każdy będzie lepszy.
Ja pie**ole zbuntowane nastolatki wywołały strajk. Nie mam pytań gościu.
Wyśmiewane w Tvpis. PiS jest zesrany po kostki i to widać bo ściągają do Wawy ZOMO z całej Polski i mobilizują ŻW.
Tak k***a rolnicy, gastronomia to lewacy.
Weź się jebnij w łeb.




I przez takich pajaców mamy to co mamy, bo jeszcze całkiem niedawno Polacy mieli dość poprzedników, Lewica i PO okazały się takimi skończonymi k***ami, że lud pomimo wiedzy czym jest PiS wybrał ich bo miał już k***a dość Lewicy i PO.

I teraz to j***ne ścierwo przyczepiło się do tematu jaki potencjalnie daje im szansę na powrót do koryta, a kobiety i sprawę zmiany ustawy o planowaniu rodziny mają w dupie.


Poza tym trzeba być popie**olonym niuukiem aby uważać nazizm za gorszy od komunizmu! j***ć jednych i drugich, ale zapraszanie do akcji czerwone ścierwo to strzał we własną głowę. Czerwonych trzeba utylizować, tak jak i brunatnych.

ciastek0302

2020-11-01, 13:38
Jak ktoś jest upośledzony jak aktualnie większość naszego społeczeństwa i nie wie jakie prawa ma policja, a jakie obywatel obowiązki to nic dziwnego, że wszyscy wieszają psy na policji, wiadomo czarne owce są wszędzie ale mały ułamek, a jak się obraża policjantów rzuca w nich przedmiotami to czego się oczekuję, że policjant przyniesie butelkę rzuconą w jego kierunku, żeby jakaś p*zda spróbowała jeszcze raz rzucić bo za pierwszym razem nie trafiła?

DecimusMaximus

2020-11-01, 21:02
Bohdansk napisał/a:

Nasza dzielna milicja! Od razu czuję się bezpieczniej... A potem płacz że ludzie nie mają do nich zaufania i szacunku xd



Czekam na materiał jak wleziesz nie w to miejsce i z butów Cię markowych skroją, Bananowcu jeden. Po takim tekście jestem w szoku że WGL znasz słowo milicja

:mrgreen:

TrzyDwaJeden

2020-11-02, 22:22
Młoda kurewka wychowana bezstresowo w klimacie j***ć policję etc. Teraz ją będą j***ć. Tępym kijem od miotły

bartekc80

2020-11-05, 20:11
xd łamanie praw konstyjutututcyjnych

ale niech tak nie trzaskają tymi drzwiami, bo to moje pieniądze