18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Joint z dmuchawy

CrazyEdek • 2018-10-21, 08:19
Tak to dzisiaj pali się w Kanadzie


elektrodbyt

2018-10-21, 23:49
latino_lover napisał/a:

@korowiow777
Nie uzależnia fizycznie. Uzależnia psychicznie.



To nie wystarczy? Wiesz jak wygląda człowiek który odstawia alko po 2 tygodniowym czy tam dłuższym ciągu? Bo o tym że i w kalendarz na delirce kopnąc nie jest problem nie musze ci mówić?
Alko to jedna z najgorszych opcji od których można sie uzależnić bez porównania w ogóle do zioła i żadne p*er*olenie nie przekona mnie że jest inaczej.

kiki_riki

2018-10-21, 23:52
Do wszystkich palaczy trawy, wk***ia mnie to wasze ciągłe gadanie o tym (niczym student prawa gadający o swoim kierunku). Chcecie legalizacji ? oznacza to tylko że rząd położy na tym łapy i dowali akcyzę. Mówicie że to nie uzależnia ? ta jasne wystarczy że spojrzeć na wasze przymulone gęby i widać o czym myślicie. Cieszycie sie jak głupi do sera z każdej sytuacji. Ja nawet nie wymagam od was logiki bo i tak macie wypalone komórki mózgowe tylko przestańcie sie podniecać tak tym tematem.

latino_lover

2018-10-22, 00:54
@elektrodbyt
No to przecież napisałem, że uzależnia psychicznie, więc nie wiem co ma do tego człowiek z delirką.
Widziałem kilka przypadków, którym palenie nie służyło i jak się uzależnili do tego stopnia, że całe myślenie podporządkowali ogarnianiu palenia.
Ale to nie ma nic do rzeczy, ja tylko stwierdziłem, że uzależnia psychicznie, co jest faktem. Poza tym mam wyj***ne czy jest legalne czy nie, od paru lat nie palę i już nawet nie pamiętam o co chodziło z tą wielką zajawką żeby sobie zapalić.

Byku35

2018-10-22, 08:25
jak ja nie lubię tych j***nych ćpunów
te ich hehe i przymrużone oczy zacpane

łby puste od tego zielska