18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

John Wall

okar19 • 2012-03-31, 20:49

tak wyglądała jego droga do NBA

Xenomorph08

2012-03-31, 23:07
Coś pięknego.


Ps. Nie murzyn - akcje.

bloodwar

2012-04-01, 07:06
Dobra muzyka, porządni ludzie, fajny sport - filmik mi się podoba!




























Nie no k***a, żartowałem - Murzyny, murzyńskie umcyk-umcyk i najbardziej poj***ny "sport" na świecie - nie ma piwa!

T-Will

2012-04-01, 11:35
@Up
Koszykówka, szczególnie ta w wydaniu amerykańskim jest świetna. To, że jesteś beztalenciem, które piłki nie ptorafi kozłować, to nie znaczy że jest to beznadziejny sport. Siedź dalej przed kompem.

Earth

2012-04-01, 11:36
No przynajmniej w koszu nie ma p*zdeczek jak w piłce nożnej.

Zl...........ny

2012-04-01, 11:41
bloodwar napisał/a:


Nie no k***a, żartowałem - Murzyny, murzyńskie umcyk-umcyk i najbardziej poj***ny "sport" na świecie - nie ma piwa!



To, że jesteś ociężały ruchowo i umysłowo nie znaczy że dany sport jest "poj***ny". Coś czuje, że zawistnych gimbusów jeszcze dzisiaj przybędzie.

Jak dla mnie Jan Ściana robi wrażenie, technika, szybkość, tak rodzą się gwiazdy NBA.

kietong

2012-04-01, 11:46
Szkoda, że koszykówka to nie sport, tylko pedalska subkultura, przynajmniej w Polsce.

andreez91

2012-04-01, 11:51
up@ pedalska subkultura to jest raczej twoja banda brudasów tarzających się przy pogo w błocie !

VideCulFide

2012-04-01, 12:00
Każdy kto nie lubi koszykówki jest dla was zawistnym gimbusem i nieudacznikiem? Zanim poszedłem na studia trenowałem kilka sportów i w niektórych odnosiłem jakies tam sukcesy, do maturalnej klasy dzień w dzień miałem trening czegoś i jakoś koszykówki nienawidzę (choć kozłować umiem). Po prostu ten popie**olony sport kojarzy mi się tylko z murzynami ubranymi w ubrania o 10 rozmiarów za duże itd. Wysmarujcie sie pastą do butów będziecie grać lepiej. Sport i otoczka wokół niego - ch*jowe.

rozkurw

2012-04-01, 12:14
piwo za beat a mużyd niech sp***ala na szczaw.

xon123x

2012-04-01, 12:17
Gościu jest prze h*jem chyba po pooglądaniu tego filmiki zacznę grac w kosza . . .

DysiO10

2012-04-01, 12:26
No dobra... Ale co mnie to gówno obchodzi ?

okar19

2012-04-01, 12:41
tzw napinacze internetowi w rzeczywistości są to płochliwe osobniki które nie potrafią odnaleźć się w realiach dnia codziennego , odnaleźli tutaj swoje miejsce i myślą że to jacy oni są zajebiści pisząc takie komentarze wprost proporcjonalne do ich poziomu IQ, Swoją głupotę nadrabiają sprawnym poruszaniem się po klawiszach klawiatury i wypisywaniem tego co znaleźli na róznych stronach

Lipton92

2012-04-01, 15:56
A gdzie asysty? To w końcu PG.

A CI, którzy hejtują kosza to Ci, co na wfie nie potrafili pojąć czym są faule w koszykówce i nie potrafili pogodzić się z tym, że nie wolno bić po łapach. Lepiej oczywiście pograć w nogę, gdzie można zagrać ręką, wyeliminować tym Irlandię :roll: Że Wam się jeszcze ta żenada nie znudziła. Żeby oglądac sport w którym w XXI wieku nie ma powtórek i mafie bukmacheskie Was cisną co weekend i co drugi wtorek i środę. Naiwniaki...