18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

blacha89

2010-05-14, 11:12
Echelon napisał/a:

I co chcecie mieć gościa za prezydenta który nosi muchę?



Ta i to miałby być mocny argument za tym aby na niego nie głosować? Po za tym obecnie uważa się, że jeżeli mężczyzna nosi muchę, a nie zwis męski, to świadczy to raczej o jego mocnej osobowości. Wiem, że krawat obecnie jest na topie w świecie polityki, ale tak naprawdę bardziej eleganckim rozwiązaniem jest właśnie mucha.
No, a Korwin Mikke wg mnie jest naprawdę jednym z ciekawszych i chyba lepszych kandydatów w tych wyborach, tym bardziej, że nie jest przedstawicielem żadnej z partii zasiadających w Sejmie, więc na stanowisku prezydenta byłby raczej bezstronny i nie faworyzowałby żadnej z partii. Po za tym gości choć ma dość oryginalne poglądy na pewne sprawy, to jednak jest cholernie inteligentny i te swoje poglądy pewnie potrafiłby poprzeć konkretnymi argumentami. No, a jego pomysłów, aż tak bardzo nie trzeba się bać, bo aby zaczęły obwiązywać, to i tak musiałby być przegłosowane w Sejmie.
Komorowski będzie marionetką w rękach Tuska i PO(co zresztą wg. mnie pokazała debata Komorowski - Sikorski, no a Kaczyński też jakichś oryginalnych poglądów nie ma, ani pomysłu na Polskę, a gdyby został prezydentem, to faktycznie przestałby istnieć jakakolwiek opozycja dla PO, bo tylko on trzyma jeszcze PiS w całości.

blacha89

2010-05-14, 12:08
Z tymi całkowitym zgadzaniem się z poglądami to ma rację, bo taki człowiek nie ma własnego zdania i nie będzie potrafił sprzeciwić się błędnym decyzjom, właśnie dlatego taki człowiek jest niebezpieczny. Człowiek bez własnego zdania (a, więc i można powiedzieć bez wolnej woli), jest groźny, bo taka postawa to już jest fanatyzm, a nie poparcie.
No, a co do tego czy JKM chce zostać prezydentem, to tak naprawdę trudno ocenić ile w tym prawdy, bo to jest już jego kolejna kampania, którą finansuje praktycznie z własnych środków, bo państwo do jego partii nie dopłaca tak jak robi to w przypadku partii zasiadających w Sejmie.

LWMG

2010-05-14, 13:10
Magik2501 napisał/a:

2 miliony :D A roku na rok mu przybywa w zastraszajÄ…cym tempie, jak oni to robiÄ… ;)



Rozmnażają się :samoboj:

Mi...........on

2010-05-14, 13:37
I dobrze.

Saia

2010-05-14, 13:54
xkxkxkxkxk napisał/a:

Janusz Korwin-Mikke, przeciwnik UE, wielbiciel populistycznego pie**olenia, mrzonek o monarchii w Polsce, głupiego gadania o legalizacji celem zjednania sobie młodego elektoratu, tak młodego, że połowa jeszcze dowodów się nie dorobiła. Nie chcę mi się wierzyć, że on ma coś wspólnego z polityką. Ten człowiek w życiu nie podźwignąłby prezydentury.



a dla odmiany ty masz głupi nick.

Uriz

2010-05-14, 15:06
Dee_Loc napisał/a:

o stary, ja za rok mogę głosować. A dorosłym doradzam poprzeć jego :D



Wiek: 29
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 79
Piwa: 22/440
SkÄ…d: DeTRoid


dopiero za rok? przecież od 11 lat możesz głosować , prawda?

A co do JKM to słowa Radio czy komputer też nie używa bo to takie amerykańskie i kojarzyć mu się może z r*chaniem czy kupą?
Rozumiem , że ma własne poglądy i je wyraża , ale kulturę trzeba mięć...

Radeg

2010-05-14, 15:43
finch20 napisał/a:

Większość zaczyna ten temat nie wiedząc co wogóle pisząc
Ja określam wielu ludzi za nie douczonych głąbów
jeśli uważacie że geje czy lesbijki nie są potrzebne do życia to się grubo mylicie a i wogóle nie zaczynajcie tego tematu jeśli nie wiecie o co kaman :roll:



Geje i lesbijki są potrzebne, żeby się z nich śmiać, inaczej świat byłby bardzo monotonny.

Sebun

2010-05-14, 16:53
Zahor napisał/a:


Do puki siedza cicho i sie nie wychylaja :


Ty też lepiej zrobisz siedząc cicho niż robiąc z siebie pośmiewisko ortografią i elokwencją na poziomie ucznia gimnazjum specjalnego.

Bu...........sz

2010-05-14, 17:14
JKM jak zawsze w formie - człowiek, który nie boi się konfrontacji, a swoje zdanie popiera racjonalnymi argumentami.


Chupacabra

2010-05-14, 17:39
Ten pan obok JKM to jakiś mongoł. :facepalm:

Globusick

2010-05-14, 20:38
Jak na mój gust jakiekolwiek poważne wspieranie Korwina i traktowanie go jako wzoru jest poniżej krytyki bo to wariat i psychopata, a najliczniejsza rzesza jego wyborców idzie właśnie do gimnazjum.

majoness14

2010-05-14, 21:56
Wie chłop dokladnie czego chce..

Ja jestem na TAK!

Ma...........ry

2010-05-14, 22:26
niech rzuci jeszcze kiedyś "JP na 100%" i będziesz musiał zabrać szczylowi dowód

PÅ...........un

2010-05-15, 00:32
Ja do polityki się nie mieszam. Róbcie co chcecie, tylko dajcie mi spokój i nie ograniczajcie. A co do ludzi na "G"... jeśli macie problem, czy powinno was się traktować na równi z innymi, normalnymi ludźmi, to idąc myślą natury powiem tak: spójrz w majtki koleżance, koledze i sobie... i przemyśl, do czego to Twoje bardziej pasuje... a może wtedy zrozumiesz, że coś z Tobą jednak poszło nie tak. Niech was Zordon błogosławi.

OFF

2010-05-15, 03:15
ludzie..ale wy pitolicieee...

finch : niedouczonych jak już ,a nie "nie douczonych"


Cytat:

2 miliony homoseksualistów



skąd on te dane wziął? Jeśli to prawda to ja uciekam z tego kraju... ich jest więcej niż nas..sadystów :samoboj: tylko gdzie ja się podzieję? We Francji pewnie ich więcej :emo:

Tak na poważnie to ładnie się ten "homoś" spiął.. muszę znaleźć ciąg dalszy bo chciałbym zobaczyć całą reakcję i ripostę tego "faceta" :gay:
X