18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sw...........ny

2017-03-12, 23:44
Bierzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje.

manson__

2017-03-13, 02:49
sweenyteeny napisał/a:

Bierzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje.


Foty na priv. Później pomyślimy. ;-)

W............R.

2017-03-13, 11:50
@up Normalnie podryw lachona na pięć fajerek. Winszuję konceptu.

spinaczel

2017-03-13, 12:37
dżyzyst hrajst...

voidinfinity

2017-03-13, 13:03
sweenyteeny napisał/a:

Bierzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje.



Moim zdaniem tu nie chodziło o chleb a o robienie pały hesusowi :amused:

richiee

2017-03-13, 14:56
sweenyteeny napisał/a:

Bierzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje.



Jak masz fajne ciało to chętnie się skusze. ;)

Jaco4a

2017-03-13, 15:43
"I've only been nailed once" :lol:

Belweder

2017-03-13, 15:43
Jak zalewacie zagęszczony sok wodą, i jego kolor pozostaje taki sam, to też zaczynacie się modlić i biegniecie do mamy, że to cud? Bo sok nie stał się przeźroczysty po dolaniu wody ?

ws...........33

2017-03-13, 16:28

Kiedyś kupiłem sobie taki obraz Jezusa, koledzy pytali się czemu Jezus wygląda jak mała czarna dziewczynka.
Odpowiedziałem im, że może wyglądać jak zechce, nawet jak seksowna 8 letnia czarna dziewczynka. :oops:

cynku

2017-03-13, 16:51
To jest dordzy sadole Nadmanganien VII Potasu, można go stosować do pokazu zwanego „przemiana wody w wino”. W tym celu na dnie suchej szklanki należy umieścić niewielką, praktycznie niezauważalną ilość drobno sproszkowanego nadmanganianu. Po nalaniu wody zabarwia się ona na kolor przypominający czerwone wino. W kolejnym naczyniu powinno znajdować się kilka kropli reduktora, np. roztworu tiosiarczanu sodu. Po przelaniu do niego różowego roztworu nadmanganianu, barwa natychmiast znika („przemiana wina w wodę”). Aby eksperyment powiódł się, woda powinna być zakwaszona np. kwasem siarkowym, gdyż tylko w takich warunkach nastąpi redukcja MnVII do bezbarwnego MnII[5]. Jako reduktor można wykorzystać też wodę utlenioną, zajdzie wówczas reakcja

Fap Master

2017-03-13, 17:45
cynku napisał/a:

To jest dordzy sadole Nadmanganien VII Potasu, można go stosować do pokazu zwanego „przemiana wody w wino”. W tym celu na dnie suchej szklanki należy umieścić niewielką, praktycznie niezauważalną ilość drobno sproszkowanego nadmanganianu. Po nalaniu wody zabarwia się ona na kolor przypominający czerwone wino. W kolejnym naczyniu powinno znajdować się kilka kropli reduktora, np. roztworu tiosiarczanu sodu. Po przelaniu do niego różowego roztworu nadmanganianu, barwa natychmiast znika („przemiana wina w wodę”). Aby eksperyment powiódł się, woda powinna być zakwaszona np. kwasem siarkowym, gdyż tylko w takich warunkach nastąpi redukcja MnVII do bezbarwnego MnII[5]. Jako reduktor można wykorzystać też wodę utlenioną, zajdzie wówczas reakcja



No to poszedł piecem...następny.