18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus Chrystus i jego wartości

Ra...........hi • 2017-04-05, 10:07
Zastanawialiście się kiedyś co Jezus sądzi o wartościach katolickich? :D



spoiler

nowynick

2017-04-05, 10:13
Za ostre bóldupienie katoli zawsze :piwo:

"- Antychrześcijański i antypolski spot reklamowy "Krytyki Politycznej" jawnie obraża Jezusa Chrystusa i kpi z polskich katolików. Naszemu Zbawicielowi przypisano ponadto słowa, które stoją w zdecydowanej sprzeczności z Jego nauczaniem- czytamy w opisie apelu."

Może jedynie fragment o apostołach, cała reszta z tego co mówi to przecież właśnie nauki Chrystusa i fakty z jego życia....

PS PiS tą ustawą zdetronizował Matkę Boską - no przecież skoro namaścili jej syna, to z automatu sama straciła stanowisko... i to jakoś k***a katolikom nie przeszkadza?

Pa...........or

2017-04-05, 10:35
ja katolem nie jestem i czekam jeszcze na taki spot o mahomecie.
Aha, do tego trzeba mieć jaja, czyli nie będzie.

Na drugą nóżkę:
Link

Ra...........hi

2017-04-05, 10:47
MajkelSrajkel napisał/a:

ja katolem nie jestem i czekam jeszcze na taki spot o mahomecie.
Aha, do tego trzeba mieć jaja, czyli nie będzie.



Gdy unia nam dopie**oli tych imigrantów i za 50 lat mahomet będzie królem Polski, to wtedy może taki spot powstanie. :roll:

pazuzu

2017-04-05, 10:49
Dałem piwo za bekę z katoli jednak sam filmik dość słaby.

janlew

2017-04-05, 11:06
Co tu komentować, w komentarzach na YT, już podsumowali pożytecznych gojów żyjących z żucia resztek Soros-owego napleta.
A w ogóle ta "Krytyka polityczna" jest powiązana z "Żydowskim ruchem odrodzenia w Polsce", założonym w Berlinie. Co wy nas macie za durniów? Myślicie że będziecie sobie pozwalać na antykatolicyzm udając ateizm? Sami się prosicie by skończyła się wasza semicka ochronka. Sami doprowadzicie do tego że nikt już was Polakiem nie nazwie.

dr.benzoesan

2017-04-05, 11:38
Janusze katolicyzmu w polsce i Janusze uczciwości ludzkiej bóldupią najbardziej.

Nędzni hipokryci.

"tak samo stanie w kościele czyni Cię katolikiem, jak stanie w garażu czyni Cie samochodem"

Zakłamane polskie ścierwo katolickie przez które wszyscy mamy pozakładane zamki w drzwiach

jestem polskim zadeklarowanym katolikiem więc:

-wieżę w przesądy i stare powiedzenia (ojojo mądrość narodu)
-o Boże jak mi się nie chce, Jezu ile jeszcze do fajrantu?
-w niedzielę idę do pracy a później na zakupy
-Rodziców odwiedzam jak potrzebuję coś od nich
-powiedz tylko że nie będę miał za to konsekwencji to mogę kogoś zapie**olić
-dupczę wszystko i wszędzie
- - nie, nie widziałem pańskiego portfela - a dawno Panu wypadł?
-Darek wyjechał na delegacje a Grażyna sama tego chciała
-patrz Darek kupiłem taki sam zegarek jak Twój ...co? Ty swój zgubiłeś???

C.Z.E.S.I.E.K

2017-04-05, 11:45
nowynick napisał/a:

PS PiS tą ustawą zdetronizował Matkę Boską - no przecież skoro namaścili jej syna, to z automatu sama straciła stanowisko... i to jakoś k***a katolikom nie przeszkadza?


Niezupełnie, bo królowa potrzebuje króla, co oznacza, że nasza władza skleciła taki mały kazirodczy mariaż.
W sumie był już prezydent elektryk, to co, nieżyjący cieśla królem być nie może?
Choć jeszcze śmieszniejsze są teksty, że "ateistyczni żydzi" płacą za to, że śmiejemy się z dżizuska. :facepalm:
Okropni żydzi, nawet po śmierci mu żyć nie dają.

1024

2017-04-05, 12:21
Byłem na protestuj.pl ... w stopce na stronie mają coś takiego:

"Copyright by Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi WWW.PIOTRSKARGA.PL"

jak to się mówi? .. Konfidenci?

BKKWK

2017-04-05, 14:34
janlew napisał/a:

Co tu komentować, w komentarzach na YT, już podsumowali pożytecznych gojów żyjących z żucia resztek Soros-owego napleta.
A w ogóle ta "Krytyka polityczna" jest powiązana z "Żydowskim ruchem odrodzenia w Polsce", założonym w Berlinie. Co wy nas macie za durniów? Myślicie że będziecie sobie pozwalać na antykatolicyzm udając ateizm? Sami się prosicie by skończyła się wasza semicka ochronka. Sami doprowadzicie do tego że nikt już was Polakiem nie nazwie.




Ork.Fajny

2017-04-05, 15:48
Panowie z Krytyki to powinni szukać polskich inwestorów, bo jeśli pisiory przeforsują swoją ustawę medialną to się skończą dotacje od zagranicznych liberalnych fundacji i innych takich politycznych organizacji, które podtrzymują ten szmatławiec.

janlew

2017-04-05, 16:40
BKKW napisał/a:

...


pie**ol sobie pie**ol, choćby i swojego starego nic mnie to nie obchodzi.
A jak nie znasz faktów to sobie o nich poczytaj, choćby i niemiecką polskojęzyczną prasę (taka chyba prawdę ci powie)

http://wiadomosci.wp.pl/pierwszy-kongres-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce-6032734029353601a

Masz zresztą występ redaktorzyny z "Krytyki Politycznej", jednym trzech filmów dotyczących Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, reż. Yael Bartana.
Przyjmijcie do wiadomości że nikt nie wierzy w ateizm poprzebieranych koszernych bolszewików i ich miotu. Im wcześniej tym lepiej, bo swoim antykatolictwem, szkodzicie głównie sobie.

SQRW3L_ponury

2017-04-06, 02:12
@up
za tymi wstawkami o 'zydach i soroszach' stoi jakaś szersza koncepcja ? bo jesli chodzi o ateizm sam w sobie to jest on oczywisty dla każdego racjonalnie myslącego człowieka - natomiast idea skrywania jednego wyznania jahwistycznego za parawanem ateizmu po to by w ten sposób zniszczyć drugie jahwistyczne wyznanie trąci mi z lekka 'syndromem macierewicza' (czyli dążeniem do tworzenia na siłe absurdalnych, nienaukowych teorii mających potwierdzac rzekome i nieistniejące ale za to wygodne 'fakty' a przeczących zarazem faktom obiektywnym i rzeczywistym - machanizm zapożyczony wprost z teistycznych religii - prymitywny ale jak widać nadal w jakiejś mierze skuteczny)

ps. ten news na wp o 'zydach tworzacych kibuce za nasz narodowy majątek' ma 5 lat - ja słysze o tym po raz pierwszy - sam ststus tego cyrku nigdy nie wyszedł poza artystyczne ramy a w dodatku nie posiada toto nawet internetowej strony... jednym słowem przeszkadza ci jakieś wyimaginowane i niedookreslone zagrożenie które nikogo nic nie kosztowało, nikomu nie wyrządzło krzywdy i które wszyscy mieli literalnie w dupie bo było defacto jakimś niedorobionym lewackim eksperymentem społecznym - ale nie przeszkadza np. coroczne drenowanie kieszeni wszystkich Polaków na rzecz pomnażania (i tak ogromnego) majątku polskojęzycznej spólki z siedzibą główną na terenie Włoch... :shock:

BKKWK

2017-04-06, 18:21
janlew napisał/a:


pie**ol sobie pie**ol, choćby i swojego starego nic mnie to nie obchodzi.
A jak nie znasz faktów to sobie o nich poczytaj, choćby i niemiecką polskojęzyczną prasę (taka chyba prawdę ci powie)

http://wiadomosci.wp.pl/pierwszy-kongres-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce-6032734029353601a

Masz zresztą występ redaktorzyny z "Krytyki Politycznej", jednym trzech filmów dotyczących Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, reż. Yael Bartana.
Przyjmijcie do wiadomości że nikt nie wierzy w ateizm poprzebieranych koszernych bolszewików i ich miotu. Im wcześniej tym lepiej, bo swoim antykatolictwem, szkodzicie głównie sobie.



Tutaj powinienem wrzucić to samo, co poprzednio.

Jesteś jakimś napinaczem internetowym? Chcesz iść w ślady Black-Sheep, tylko zamiast socjalizmu postanowiłeś propagować antysemityzm? Jeśli tak, to kiepsko Ci to wychodzi.

Kamil4

2017-04-06, 22:57
dr.benzoesan napisał/a:

Janusze katolicyzmu w polsce i Janusze uczciwości ludzkiej bóldupią najbardziej.

Nędzni hipokryci.

"tak samo stanie w kościele czyni Cię katolikiem, jak stanie w garażu czyni Cie samochodem"

Zakłamane polskie ścierwo katolickie przez które wszyscy mamy pozakładane zamki w drzwiach

jestem polskim zadeklarowanym katolikiem więc:

-wieżę w przesądy i stare powiedzenia (ojojo mądrość narodu)
-o Boże jak mi się nie chce, Jezu ile jeszcze do fajrantu?
-w niedzielę idę do pracy a później na zakupy
-Rodziców odwiedzam jak potrzebuję coś od nich
-powiedz tylko że nie będę miał za to konsekwencji to mogę kogoś zapie**olić
-dupczę wszystko i wszędzie
- - nie, nie widziałem pańskiego portfela - a dawno Panu wypadł?
-Darek wyjechał na delegacje a Grażyna sama tego chciała
-patrz Darek kupiłem taki sam zegarek jak Twój ...co? Ty swój zgubiłeś???



Skąd u ciebie tyle nienawiści? Jakiś "katolik" cię molestował w dzieciństwie?