18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jeszcze tylko tego wyprzedzę i zjazd....

~Nei • 2016-10-27, 08:20
Kawa kierowcy ciężarówki już nie będzie potrzebna:
Cytat:

"This is probably one of the scariest incidents I've had on the road. Because of the wide angle lens on my dashcam, everything looks farther away than it actually is. The car jumped in front of me with not more than 12 feet clearance then slammed on the brakes, couldn't jump to the left because of another truck passing me. It was either slam on the brakes or nail the car."




Virginia, USA

MaczoJuh

2016-10-28, 08:20
k***a ten w 2 tirze jak w ETSie polecial, kiedy ominiesz zjazd z autostradki i nak***iasz maxymalnie skret, by wjechac na droge

zbijok

2016-10-28, 20:53
@Qwachu, nie kompromituj się, retarder czy to wydechowy czy hydrodynamiczny służy a)do oszczędzania na klockach/tarczach b)do zjazdów z górek, a wierz mi że czy to tarcze czy to bębny w ciągnikach siodłowych są odpowiednio przystosowane do takich obciążeń, ciężarówki już od kilku lat hamują na bardzo podobnych odcinkach jak samochody osobowe.

TheMozg01

2016-10-28, 21:32
Ale zajebiście brzmi!

pieces13

2016-11-02, 02:54
@zbijok pojedz w góry ciężarówka i hamuj że zjazdu tak jak osobówką... Spaleniznę hamulców będziesz czuł przez 10km. Mają skrzynie eaton fuller bez synchronizatorów że sprzęgłem tylko ruszasz resztę zmieniasz "obrotami". Po milionie nie ma żadnego zużycia a w takim Magnum do kapitalnego remontu.