18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

borelli

2020-08-22, 16:51
Nie od dziś wiadomo, że to bydło, które jest rzekomo przeciwko rasizmowi, jest największymi rasistami.

jamber

2020-08-22, 16:54
j***ć czarnego i całą rodzinę jego !

Hege

2020-08-22, 16:56
Według lewackiej logiki czarni nie mogą być rasistami ;-)
Gościu z dredami poczuł się obrażony napisem na koszulce Białego (równość) że rzucił w jego stronę : Bitch ass white boy. A na trybunach napis Blek Lajfs Metter.
Ciekawe czy kiedyś zdelegalizują BLM tak jak antife?

KebabRemover

2020-08-22, 17:00
ścierwo ludzkie sobie pozwoliło na takie podwójne standardy i to akceptują. co mi do tego? wyj***ne, żyję dla siebie jak chcę i wyj***ne w caly rasistowski szum, jak będę chciał to nazwę murzyna murzynem nygusem śmieciem brudnym brązowym. a że jest zgraja fanatykow walczacych o zniesienie rasimu, pie**ola, robia akcje, traca czas a reszta to łyka jak pelikany i żrą się między sobą, wyj***ne w śmieci ludzkich. jak białas nazwie murzyna murzyn to jest afera na cały świat i telewizja o tym pie**oli, jak odwrotnie to jest cisza a ch*j mnie to obchodzi? nie da mi to pieniędzy ani szczescia to wyj***ne

ludzie są już znudzeni, dawno nie było wojny światowej, nie ma gdzie wyżyć tej ludzkiej agresji to szukają wyimaginowanych wrogów i tworzą swoją własną wojnę klawiaturową na twitterach reditach facebookach i innych ch*jstwach. takie żałosne ścierwo

Noside

2020-08-22, 17:18
Skoro z rasizmem trzeba walczyć, to teraz całe to lewactwo powinno rozj***ć ze dwa boiska NBA w akcie protestu.

RYHOO

2020-08-22, 17:45
Przypominam, że nie odkryto białej małpy a te które są teraz nie zrobiły nic poza tym, że jak tylko mogły nie dopuszczały do siebie jakichkolwiek wyrazów uczłowieczrnia. Nawet Ci wykształceni których szanuje i nie widzę irozpier... nej melaniny zawdzięczają sukces sobie ale dlatego, że potrafili to osiągnąć zyjąc wśród białasów... Kończąc tę konkluzję może to jest właśnie zachwyt nasz białych ludzi, że pomimo ku Ania Darwina czy się ktoś zgadza czy nie to przykładowe szympansy potrafimy bez problemu nauczyć pisać rozumieć itp - one patrzą na naszą mimikę a racze onej patrzą na swoją w innych istotach i czują potrzebę wyrażabia siebie oraz nauki przez emocjonalny kontakt. Gdzieś się to koło rozwoju złamało ale o dziwo tylko w jednym ogniwie....

Przypominam, że nie odkryto białej małpy a te które są teraz nie zrobiły nic poza tym, że jak tylko mogły nie dopuszczały do siebie jakichkolwiek wyrazów uczłowieczrnia. Nawet Ci wykształceni których szanuje i nie widzę irozpier... nej melaniny zawdzięczają sukces sobie ale dlatego, że potrafili to osiągnąć zyjąc wśród białasów... Kończąc tę konkluzję może to jest właśnie zachwyt nasz białych ludzi, że pomimo ku Ania Darwina czy się ktoś zgadza czy nie to przykładowe szympansy potrafimy bez problemu nauczyć pisać rozumieć itp - one patrzą na naszą mimikę a racze onej patrzą na swoją w innych istotach i czują potrzebę wyrażabia siebie oraz nauki przez emocjonalny kontakt. Gdzieś się to koło rozwoju złamało ale o dziwo tylko w jednym ogniwie....

Hege napisał/a:

Według lewackiej logiki czarni nie mogą być rasistami
Gościu z dredami poczuł się obrażony napisem na koszulce Białego (równość) że rzucił w jego stronę : Bitch ass white boy. A na trybunach napis Blek Lajfs Metter.
Ciekawe czy kiedyś zdelegalizują BLM tak jak antife?



Och...jałeś? Nawet antifa szanuje odzież z bawełny więc te wartości w nich kiedyś dojrzeją jak będą kupować gacie i te ich śmieszne koszulki z chu.. Wie czym...

Każda duża zmiana w Państwie nie podlega jakiejś polityce z dupy jaka mamy teraz ale zawsze odnosi się do antycznych wartości, więc blm nie musi być w jakiś posub wogóle uwzględniane bo to był chwilowy bełkot potrzeb społecznych który zniknie jak pożary Amazonia rok temu. Blm jest tanim gównem które ciągnie uwagę i zniknie szybciej niż guma turblo z pierwszego sezonu....

swampman

2020-08-22, 18:13
napisalbym ze: glownym powodem razismu sa czarni i ich zachowanie,
glownym powodem antysemityzmu sa sami zydzi i ich zachowanie

...ale nie zrobie tego

DzidaZawodnik

2020-08-22, 20:34
Murzyn nic nie znaczy, więc i jego słowa nie mają znaczenia. Biały musi się pilnować jak prezydent poważnego kraju.

Tranquillum

2020-08-22, 22:28
Ogólnie wiecie k***a, że rasizm, to się od czarnych wywodzi? Pierwsi zapoczątkowali nienawiść rasową.. My chcieliśmy tylko taniej siły roboczej..

Marano

2020-08-23, 04:48
Rasistą nie jest ten, który nienawidzi czarnych, ale ten, którego czarni nienawidzą.

Ale tacy Chińczycy pompują masę forsy do NBA to zmusili ich, żeby wycofali się z popierania protestów w Hong Kongu hehe.

Diggerx

2020-08-23, 05:17
Tranquillum napisał/a:

Ogólnie wiecie k***a, że rasizm, to się od czarnych wywodzi? Pierwsi zapoczątkowali nienawiść rasową.. My chcieliśmy tylko taniej siły roboczej..



Ja nie chciałem, mów za siebie

Pralpunkt

2020-08-23, 09:54
Może biali w ramach protestu przestaną na pół roku oglądać NBA? k***a dochody by im spadły, to zamknęli by mordy szympansy

sanderus5

2020-08-23, 13:45
Jest ktos w stanie powiedziec w ktorej sekundzie to zostalo powiedziane? Bo slucham 3 raz i nic nie słyszę

lolherald908

2020-08-23, 21:31
sanderus5 napisał/a:

Jest ktos w stanie powiedziec w ktorej sekundzie to zostalo powiedziane? Bo slucham 3 raz i nic nie słyszę



15 sekunda, to krzyczy czarny na zbliżeniu (z ruchu warg)