18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jesteś pijany koleś...

Halman • 2019-12-25, 10:36

nie jestem bo będę jeździł rowerem... po Los Angeles... :-D

Je...........ik

2019-12-25, 10:41
k***a to amerykanskie scierwo a nie spoleczenstwo gosc sie przyj***l. To typka i drze ryja

Zawulon

2019-12-25, 10:59
Pijaczek zabawny. Ale to moralizujące ścierwo gadające o daniu mu w mordę z pozycji uber-wyższościowych wk***ia mnie niemożebnie.

Quba23

2019-12-25, 11:36
ale wk***ia to hamerykańskie gadanie :shock:

SirMajkel

2019-12-25, 11:49
powinni od razu mu dać w ryj za bycie debilem a nie tyle gadać. Naj***ny to do domu grzecznie a nie wrażeń szuka.

Je...........ik

2019-12-25, 12:11
SirMajkel napisał/a:

powinni od razu mu dać w ryj za bycie debilem a nie tyle gadać. Naj***ny to do domu grzecznie a nie wrażeń szuka.



ch*j cir obchodzi pijanrmu dużo mozna wybaczyc

Henboh

2019-12-25, 12:56
muflonpl napisał/a:

ch*j cir obchodzi pijanrmu dużo mozna wybaczyc



Menel, menela zrozumie.

Nie k***a, pijanemu nie można nic wybaczyć. To nie jest choroba, tylko stan do jakiego sam się doprowadził (nawet jeśli mówimy o zaawansowanym alkoholiźmie). Nie umiesz pić, ale chcesz, to zamknij się w 4 ścianach i odpie**alaj we własnym domu na własny koszt.

silas78

2019-12-25, 13:11
muflonpl napisał/a:

SirMajkel napisał/a:

powinni od razu mu dać w ryj za bycie debilem a nie tyle gadać. Naj***ny to do domu grzecznie a nie wrażeń szuka.



ch*j cir obchodzi pijanrmu dużo mozna wybaczyc



Już widzę, jak wybaczasz, gdyby spowodował wypadek z Kimś Ci Bliskim....

maly-boy

2019-12-25, 18:11
Ale k***a świąteczne gówno.

Je...........ik

2019-12-26, 10:38
silas78 napisał/a:

Już widzę, jak wybaczasz, gdyby spowodował wypadek z Kimś Ci Bliskim....



k***a za daleko siegasz kolego wyjmij kij zdupy bedzie luźniej

Henboh napisał/a:

Menel, menela zrozumie.
Nie k***a, pijanemu nie można nic wybaczyć. To nie jest choroba, tylko stan do jakiego sam się doprowadził (nawet jeśli mówimy o zaawansowanym alkoholiźmie). Nie umiesz pić, ale chcesz, to zamknij się w 4 ścianach i odpie**alaj we własnym domu na własny koszt.



Znalazl. Sie j***ny swietoszek ktory po pijaku nie odj***l ch*jni, kolejny ktory musi wyjac kij z dupy. Prawilniacy k***a tfu

Henboh

2019-12-26, 14:52
muflonpl napisał/a:

k***a za daleko siegasz kolego wyjmij kij zdupy bedzie luźniej
Znalazl. Sie j***ny swietoszek ktory po pijaku nie odj***l ch*jni, kolejny ktory musi wyjac kij z dupy. Prawilniacy k***a tfu



Wnioskuję, że po pijaku sobie często kije wsadzasz, analfabeto. Tak jestem j***nym świętoszkiem, który po pijaku nigdy nikomu szkody nie wyrządził (materialnej czy cielesnej), bo umiem pić odpowiedzialnie. Ale takim menelom nie wystarczy się napić, trzeba się nawalić, napie**olić, nak***ić, bo żyć się inaczej nie da, ale niech im świat wybaczy, przecież oni tylko pijani. Patologię trzeba tępić, a nie wybacza.

A teraz wypie**alaj ładować sobie w dupę co tam Ci się podoba, tylko zostań we własnym lokum. Zachlane pedały tfu