18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jestem kosmitą ja was dojadę!

Lobo24 • 2020-10-17, 10:14
Interwencja wobec pasażera bez maseczki Metro Świętokrzyska 16.10.2020
Dużo się nie dzieje ale dialogi są komiczne.


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-10-17, 11:33 ]
Niezwyciężony napisał/a:


Ni...........ny

2020-10-17, 10:28



ddss

2020-10-17, 10:31
Co za patola

Bedzie po sądach płakał jeszcze, oj bedzie :]

kothletino

2020-10-17, 10:44
Dzięki Bogu utrzymali dystans i przeprowadzili dezynfekcję przy interwencji.

sberek38

2020-10-17, 10:55
Ci dwaj to mentalnie niewolnicy, pachołki śmiejących sie z nas , za naszymi plecami, polityków i mediów. lemingi level hard.
Tylko debile jeszcze nie połapali się, że coś tu ostro śmierdzi w tej medialnej plandemii...

35i

2020-10-17, 11:02
kothletino napisał/a:

Dzięki Bogu utrzymali dystans i przeprowadzili dezynfekcję przy interwencji.



Jak się dobrze rozkręcili, to dezynfekcja może jeszcze trwać. Wszak wczoraj był piąteczek, piątunio.

pro_avenger

2020-10-17, 11:36
Jak można nosić te pedalskie piterki. Brakuje jeszcze znaczka TH z aliexpress.

borelli

2020-10-17, 11:52
Z jednej strony brawo dla policji, ale z drugiej to mogli go wywlec z wagonu, bo pasażerowie czekali. Ciekawe czy nagrają jak ten kozak płacze przed sądem, w końcu obraza funkcjonariusza, groźby karalne to nie byle co i ten patus pewnie do więzienia trafi.

sberek38

2020-10-17, 13:02
borelli napisał/a:

Z jednej strony brawo dla policji, ale z drugiej to mogli go wywlec z wagonu, bo pasażerowie czekali. Ciekawe czy nagrają jak ten kozak płacze przed sądem, w końcu obraza funkcjonariusza, groźby karalne to nie byle co i ten patus pewnie do więzienia trafi.



Źebyś sie lemingu nie ździwił, jak to tych dwóch będzie przed sądem płakało

Tr...........ty

2020-10-17, 13:44
Powinni debila obciążyć kosztami przestoju składu (i kolejnych, czekających na wjazd na stację) to by zrozumiał, że przewoźnik wymaga zasłaniania ust i nosa. Jak nie akceptuje regulaminu, niech zapie**ala z buta. Korzystanie z komunikacji miejskiej nie jest obowiązkowe.

p47

2020-10-17, 13:55
Tylko posluszne pieski nosza maseczki..pozdychajcie w nich :mrgreen:

ProVVe

2020-10-17, 14:09
To jest jeden wielki skok na kaee szarych ludzi, którzy w większości są idiotami. 540zl dla sanepidu za badanie, pieniądze na każdego chorego, "specjalistyczny sprzet", lekarstwa specjalne bo inne nie, badania jak już było wiele przypadków wykazują błędy i jeśli ktoś ujawnia jak to jak ludzie którzy dając własne próbki maja lub nie maja wirusa sa karani, brak maski mandaty od 500 do 30tys, panika w sklepach i mania zakupów na tzw "czarna godzinę".


Wiecie dlaczego nagle mamy rosnaca ilość "chorych". Poniewaz k***a wirus nie czeka na to aż zdejmiesz j***na maskę idioto jeden z drugim... Ty juz miałeś z nim kontak i teraz zaczynają kolejny etap "golenia" prostaczków. Szkopy miały dużo bo robili dużo testów, a ich słowa o super zaraźliwości i śmiertelności bez całkowitego zatrzymnia transportu sa dowodem jak was r*chają. Według WHO (którzy dostają kolejne 35mld $) 85% ludzi juz go ma... Ale karuzela okradania i wyłudzania trwa i ten cyr przez takich zaściankowców i znajomości psychologii tłumu bedzie trwać... Znam 7 osób z wynikiem pozytywnem i najgorsza miala 37,5°C temp... Każdy jeden mowil ze to jakaś j***na lipa bo chodzą i się nudza.... Co ostatnio było 140 badań z pozytywnych z czego okazało się tylko 6 faktycznie. ZROZUM jeden z drugim m, ze gdyby to było potworne żaden cwe* u władzy czy z kasa nie chodziłby po ulicy tylko otoczykiby się wojskiem i odgrodzili od ludzi... Dlatego nienawidzę ludzi w większości bo to głupie bydlęta. A zwierzęta tez chorują i roznoszą według nich. To co? W zoo nie wyj***li tygrysówale np 40tys norek spalili hahaha. Ten wirus jest niewybiorczy, a później wybrzydza czy co? NAWET tutaj mamy j***na teraz tłuszcze... Taki motłoch przeciętnych inteligencja i wiedza co jest przykre... A w szpitalach bedzie pelno ludzi tak samo jakby było pelno gdyby kazdy z grypą chodzil co roku... Na grypę i powikłania tez się umiera... Z powodu małej rany można dostać w szpitalach gronkowce, paciorkowce i tez zejść... Przestańcie srać po gaciach, a zacznijcie myśleć samodzielnie. Dbac o higienie j***ne brudasy bo pewnie to was zdziwiło, że kazali wam myc rece ciagle nawet w sklepie. Najwięcej bakterii i całego syfu jest w komunikacji miejskiej i tam bez wymyślonej pandemii postawiłbym mydełka bo większość bydla to by mogło stanas w szranki z chlewem w zawodach smrodu...

Tranquillum

2020-10-17, 14:29
ddss napisał/a:

Co za patola
Bedzie po sądach płakał jeszcze, oj bedzie :]



Ostatnio rozmawiałem ze znajomym prawnikiem, to powiedział, że w sądzie leżą setki wniosków za brak zasłoniętej twarzy, a sędzina z miejsca je wszystkie oddala.. Także nikt nie będzie płakał..

Miałem ostatnio sytuację, że ktoś z rodziny typa z firmy miał "pozytywny" i poszliśmy na testy.. Oczywiście na drugi dzień telefon z labo, że wszyscy(w tym ja) oprócz jednej osoby mieli negatywne wyniki.. Jednak dali nas na kwarantannę i po kilku dniach dzwoni kontrolnie policja i mówią mi, że jestem oznaczony jako pozytywny.. Tak sobie właśnie nabijają statystyki...

Umiem_modować

2020-10-17, 14:39
Wystarczy, że założyli swastykę na ramie i już się poczuwają do śłużby Wermahtowi. Stanfordzki eksperyment więzienny w wykonaniu rządu i użytecznych idiotów wchodzi w życie, zeby zrobić z ludzi Kapo donoszących na siebie nawzajem jak k***a cywilizowani ludzie XXII w.

Rozjebie

2020-10-17, 14:55
1:35 - na samochód cię nie stać :D Piękny obraz antysystemowcow - mocni tylko w gębie, zamiast wyj***ć tym dwom frajerom i se wysiąść, to tylko szczeka. I jadąc metrem wyśmiewa innych ze ich nie stać na samochód. Samemu jadąc metrem k***a. Walczy z maseczkami, jest takim oświeconym outsiderem, ale zapie**alanie jak niewolnik ponad 160h miesięcznie za 3k netto to już mu nie przeszkadza. Z wami ciotami to tak jak z żulami - ten z dychą w kieszeni wyśmiewa innego z piątką