18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem kosmitą ja was dojadę!

Lobo24 • 2020-10-17, 10:14
Interwencja wobec pasażera bez maseczki Metro Świętokrzyska 16.10.2020
Dużo się nie dzieje ale dialogi są komiczne.


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-10-17, 11:33 ]
Niezwyciężony napisał/a:


kamilja

2020-10-18, 18:50
Następnych dwóch bandytów do zrobienia spraw karnych i zamknięcia za napaść na spokojnie siedzącego sobie człowieka.

Insaner

2020-10-18, 19:28
kamilja napisał/a:

Następnych dwóch bandytów do zrobienia spraw karnych i zamknięcia za napaść na spokojnie siedzącego sobie człowieka.



Według opisu policji jeden z obezwładniających to policjant po cywilu, który zwracał temu "spokojnie siedzącemu człowiekowi" uwagę aby opuścił pojazd, na co ten w odpowiedzi go popchnął i zwyzywał. Wcześniej podobno obrażał jakąś kobietę w wagonie metra. Zatrzymanie było nie za brak maski, tylko za znieważenie i atak na funkcjonariusza. Nie róbmy afery i nie podciągajmy wszystkiego pod politykę MZ. Tutaj akurat wersję policji łatwo można by było zweryfikować po monitoringu dlatego nie ma powodu aby nie wierzyć w taki opis.

SPIERDOLIX

2020-10-18, 21:16
Motop*zdeczka napisał/a:

I właśnie przez takich cwe*i jak ten bez maski ta chora sytuacja wirusowa bedzie trwać w nieskończoność. Najpierw wszyscy wyj***ne na wirusa, liżą się i ściskają w klubach, do roboty chodzą chorzy z temperaturą a potem k***a wielkie zdziwienie, że rząd dopie**olił na czerwono bo chorych od ch*ja i służba zdrowia już na oparach jedzie. Ale debile dalej nie rozumieją...



Powiedziałem motop*zdeuszu jebnij się w ten pusty łeb znawco niczego baranie pie**olony

Funnek

2020-10-18, 21:43
Przecież to jest zwykła napasc

mesjans

2020-10-18, 22:18
Ale to jest żałosne.