18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem kosmitą ja was dojadę!

Lobo24 • 2020-10-17, 10:14
Interwencja wobec pasażera bez maseczki Metro Świętokrzyska 16.10.2020
Dużo się nie dzieje ale dialogi są komiczne.


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-10-17, 11:33 ]
Niezwyciężony napisał/a:


jajkob

2020-10-17, 23:19
Co za k***y. Napie**alał bym ich tak jak da Silvy za kradzież. Co to ma wogole znaczyc. Wszyscy którzy są do nich podobni i którzy ich popierają są j***nymi niewolnikami. Bezmyslnymi sługusami. Zakładajcie te swoje maseczki i róbcie wszystko co wam każemy a wtedy będziecie wolni. pie**oleni imbecyle.

Przeczytałem niektóre komentarze i nie wierze w to co czytam. Patrzę na wiek ludzi którzy piszą komentarze i oczy mi się otwierają. Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie. Tylko nie wiem po co te moje gadanie skoro większość i tak ma zaorane mózgi do tego stopnia ze nigdy już samodzielnie nie da rady użyć takiej umiejętności jak dedukcja. Mam nadzieję że stracisz pracę przez korona wirusa. Mam nadzieję że nie dostaniesz 500+. Mam nadzieję że pie**olniesz z wysokości i będziemy mieli materiał na sadistica. Obyście zdechli ludzie którzy zachowują się tak jak na filmiku.

Insaner

2020-10-18, 00:42
xtz171 napisał/a:

skoro maseczki nic nie dają i wszystko przepuszczają to po ch*j używają ich chirurdzy ? po ch*j pracownicy na zakaźnym je nosili i noszą cały czas ? Dla jaj czy dla sportu ? Przekupiła ich telewizja ? Chcą żebyśmy wszyscy żyli w błedzie bo są w jakiejś zmowie żydowskiej ?



Chirurdzy nie owijają twarzy szalikiem, nie osłaniają ust samą przyłbicą, ani kawałkiem bawełnianej szmatki, tylko używają normalnych jałowych masek chirurgicznych które należy zmieniać co KILKANAŚCIE lub KILKADZIESIĄT MINUT. Poza tym ich głównym zastosowaniem jest uniemożliwienie "naplucia" pacjentowi we wnętrzości podczas np. rozmowy z pozostałymi operującymi osobami, a konkretniej wypuszczanie "aerozolu" z ust zawierającego różnego rodzaju drobnoustroje. Jak tylko zacznie nasiąkać to jest wymieniana na nową, dlatego spełnia swoje zadanie. Patrząc na stan masek niektórych ludzi to odnoszę wrażenie, że ich maski są zmieniane raczej co kilkanaście, albo kilkadziesiąt DNI i stanowią one raczej bombę biologiczną, a nie ochronę dla kogokolwiek.

Maska ma sens jak nie chcesz na kogoś nakasłać, co sprawdzi się podczas 10 minutowej wizyty w kolejce w sklepie, ale noszenie ich w klasach przez 8h, samochodach podczas podróży z kimś, albo co zabawniejsze na świeżym powietrzu daje Ci w zasadzie tyle co nic.

lamerek27

2020-10-18, 00:42
Jebac takich jak ci dwaj. Zjeby z wypranym łbem przez media. pie**oleni służbiści. Zdziwią sie jak dostaną szczepionkę na covid i beda od niej zdychac jak psy.

Motopizdeczka

2020-10-18, 02:02
I właśnie przez takich cwe*i jak ten bez maski ta chora sytuacja wirusowa bedzie trwać w nieskończoność. Najpierw wszyscy wyj***ne na wirusa, liżą się i ściskają w klubach, do roboty chodzą chorzy z temperaturą a potem k***a wielkie zdziwienie, że rząd dopie**olił na czerwono bo chorych od ch*ja i służba zdrowia już na oparach jedzie. Ale debile dalej nie rozumieją...

skywalker75

2020-10-18, 02:02
Insaner napisał/a:

Chirurdzy nie owijają twarzy szalikiem, nie osłaniają ust samą przyłbicą, ani kawałkiem bawełnianej szmatki, tylko używają normalnych jałowych masek chirurgicznych które należy zmieniać co KILKANAŚCIE lub KILKADZIESIĄT MINUT. Poza tym ich głównym zastosowaniem jest uniemożliwienie "naplucia" pacjentowi we wnętrzości podczas np. rozmowy z pozostałymi operującymi osobami, a konkretniej wypuszczanie "aerozolu" z ust zawierającego różnego rodzaju drobnoustroje. Jak tylko zacznie nasiąkać to jest wymieniana na nową, dlatego spełnia swoje zadanie. Patrząc na stan masek niektórych ludzi to odnoszę wrażenie, że ich maski są zmieniane raczej co kilkanaście, albo kilkadziesiąt DNI i stanowią one raczej bombę biologiczną, a nie ochronę dla kogokolwiek.
Maska ma sens jak nie chcesz na kogoś nakasłać, co sprawdzi się podczas 10 minutowej wizyty w kolejce w sklepie, ale noszenie ich w klasach przez 8h, samochodach podczas podróży z kimś, albo co zabawniejsze na świeżym powietrzu daje Ci w zasadzie tyle co nic.


Skoro już wiesz jak działają to poprostu zmieniaj je czesciej i będą bardziej skuteczne proste

8Kebson8

2020-10-18, 02:07
Jebć kanarów, konfidentwów.

M00nSpeLL

2020-10-18, 02:42
sberek38 napisał/a:

Ci dwaj to mentalnie niewolnicy, pachołki śmiejących sie z nas , za naszymi plecami, polityków i mediów. lemingi level hard.
Tylko debile jeszcze nie połapali się, że coś tu ostro śmierdzi w tej medialnej plandemii...



covidowcy na sadisticu. Zero zdziwienia, skoro większość tutaj wierzy, że żydzi kontrolują świat.

illuminati220

2020-10-18, 03:10
Traktują człowieka jak szmatę bo nie ma jakiejś głupiej maseczki.. Co to się k***a porobiło w tym kraju..

xtz171

2020-10-18, 09:02
Insaner napisał/a:

Chirurdzy nie owijają twarzy szalikiem, nie osłaniają ust samą przyłbicą, ani kawałkiem bawełnianej szmatki, tylko używają normalnych jałowych masek chirurgicznych które należy zmieniać co KILKANAŚCIE lub KILKADZIESIĄT MINUT. Poza tym ich głównym zastosowaniem jest uniemożliwienie "naplucia" pacjentowi we wnętrzości podczas np. rozmowy z pozostałymi operującymi osobami, a konkretniej wypuszczanie "aerozolu" z ust zawierającego różnego rodzaju drobnoustroje. Jak tylko zacznie nasiąkać to jest wymieniana na nową, dlatego spełnia swoje zadanie. Patrząc na stan masek niektórych ludzi to odnoszę wrażenie, że ich maski są zmieniane raczej co kilkanaście, albo kilkadziesiąt DNI i stanowią one raczej bombę biologiczną, a nie ochronę dla kogokolwiek.
Maska ma sens jak nie chcesz na kogoś nakasłać, co sprawdzi się podczas 10 minutowej wizyty w kolejce w sklepie, ale noszenie ich w klasach przez 8h, samochodach podczas podróży z kimś, albo co zabawniejsze na świeżym powietrzu daje Ci w zasadzie tyle co nic.



Zgadzam się z Tobą, i to też jest duży problem, że ludziom nie chce się podejść do tematu bardziej "fachowo". Ja osobiście zawsze mam przy sobie kilkanaście maseczek, a w sklepie nie jestem dłużej niż 20 minut (po ulicach staram się nie chodzić, spaceruje po lesie jak już). Takie maseczki również powinno się utylizować, no ale cóż, większość traktuje to jako karę...

CamilloSanti

2020-10-18, 09:46
kothletino napisał/a:

Dzięki Bogu utrzymali dystans i przeprowadzili dezynfekcję przy interwencji.



Weź idź zlirz deche w publicznej toalecie, cyber parówo.

Rozjebie

2020-10-18, 10:46
illuminati220 napisał/a:

Traktują człowieka jak szmatę bo nie ma jakiejś głupiej maseczki.. Co to się k***a porobiło w tym kraju..



Traktują go jak szmatę, bo przez pierwsze minuty filmiku non stop ich wyzywał. Gdyby na początku gatki powiedział, ze przyjmuje mandat na klatę, to staliby z nim grzecznie do stacji i grzecznie wysiedli.
3:40 - "ja sam wyjdę" - a kogo to obchodzi? Za te 3 minuty wyzwisk sam chętnie bym go kolanem przydusił i podłogę metra ryjem wytarł

DecimusMaximus

2020-10-18, 11:32
Tak! Jest! Ludzie wreszcie to widzą! Gigantyczny spisek międzynarodowy mający na celu rozbicie całej gospodarki światowej poprzez zatrzymanie masowego transportu nietoperzy z chin za pomocą AliExpres i Amazonu, zwany PLANDEMIĄ! Radujmy się i cieszmy że ludzie nie dają się zmanipulować!

I nie zapominajcie że ziemia jest płaska, reptilianie chcą nas uczynić gatunkiem niewolników, a SATELITY to satanistyczne elity!

P.s. przed postawieniem piwa prześpij się z lekarzem lub farmacełtką, i nie zapomnij wziąć sarkazmu. 8-)

Anonimowyja

2020-10-18, 12:49
Czytał ktoś opis na YouTube?

Cytat:

Dziś w metrze jeden z pasażerów zachowywał się agresywnie wobec osoby, która pytała gdzie ma maseczkę odpowiadając: "Ch## cię to obchodzi kur##, zajmij się sobą" jednocześnie twierdząc, że wszyscy maja wyprane mózgi. Okazało się, że mężczyzna zadający pytanie oraz jego partner to funkcjonariusze policji ubrani po cywilnemu. Po kilku tego typu odpowiedziach rozpoczęli interwencję. Resztę zdarzenia można obejrzeć powyżej.


maveric666

2020-10-18, 13:01
Te dwa pedały powinni być odstrzeleni za napaść na człowieka,kolego zrób zrzutke na prawnika i wytocz sprawę tym dwóm ch*jom!

xBloody

2020-10-18, 17:10
Za brak maseczki taka jazda, gdzie ja żyje xD