18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem kosmitą ja was dojadę!

Lobo24 • 2020-10-17, 10:14
Interwencja wobec pasażera bez maseczki Metro Świętokrzyska 16.10.2020
Dużo się nie dzieje ale dialogi są komiczne.


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-10-17, 11:33 ]
Niezwyciężony napisał/a:


alucard321

2020-10-17, 19:34
Śmieszą mnie napinacze, którzy twierdzą, że pandemi nie ma i że to lipa jest itd itp. Nie zesrajcie się z tego napięcia. Nawet jeśli to jest lipa, to ch*j jesteś w stanie zrobić jeden z drugim. Skok na kasę? A może i skok i co z tym masz zamiar zrobić? Ponapinasz się że musisz w masce chodzić? Łamanie twoich praw? Chcą zrobić z ciebie niewolnika? Już nim jesteś i na prawdę jesteś w ch*j głupi, jeśli tego nie zauważasz. Ciesz się, że Ci jeszcze nie wsadzili kora analnego w mordę i nie kazali ch*jem orać pola, bo to mój drogi idioto, byłoby jawnym łamaniem twoich praw. A tak BTW to prawo zawsze można zmienić, ale jako iż naszym prawem rządzą debile, to już inna sprawa. BTW 2. Tak. Ci rządzący też są niewolnikami. Tyle że takiego wyższego szczebla.

pazuzu

2020-10-17, 19:45
Ivraas napisał/a:

Myślę że większość anytmaseczkowców nie mówi że covid nie istnieje, tylko chodzi o to że te wasze maseczki gówno dają i tworzą inne problemy. Akurat zdanie nt. maseczek wśród lekarzy jest bardziej podzielone, ci telewizyjni przekupieni lekarze mówią że trzeba nosić, ale każdy rozsądny lekarz ci powie że to nic zdrowego... a tym że to nic zdrowego to sam się już przekonałem na starcie tej k***a śmiesznej planedmii w marcu, jak przez maseczkę po kilku dniach w robocie straciłem siły, nie mogłem dychać i zaczęło mnie boleć gardło, zdjąłem tę szmatę i jak ręką odjął.
Typowy sydnrom nurka, z tym że mi do nurka sporo brakuje, w tym pampersie można się tylko bezdechu nabawić, jeszcze chwila i byłaby pewnie grzybica płuc.
Dajcie żyć...



Maseczki nie chronią w 100% co najwyżej w 15% ale więcej to niż nic. Ale jak sam piszesz ze maseczki gówno dają to niby dlaczego miało by Ci się gorzej oddychać? Skoro mają na tyle duże dziury że wirus przelatuje to tym bardziej przechodzi cząsteczka dwotlenku węgla która jest 100 razy mniejsza niż wirus

dominator76

2020-10-17, 20:02
sberek38 napisał/a:

Ci dwaj to mentalnie niewolnicy, pachołki śmiejących sie z nas , za naszymi plecami, polityków i mediów. lemingi level hard.
Tylko debile jeszcze nie połapali się, że coś tu ostro śmierdzi w tej medialnej plandemii...



Takie mam pytanie...to kto lezy w szpitalach kto umiera?
Widzisz mało czytasz albo czytasz tylko to co Ci Putin podsunie. Bo takieopowieści jak 5 G antyszczepionkowcy i antykowidowcy są wysłannikami V kolumny Kremla. Ale tego nie zrozumiesz.
Moja kolezanka pielegniarka 25 letnia zdrowa piekna,zdrowa dziewczyna miesiac temu ratowała podobnego bezmózga jak ty. Zaraziła się . Dziki temu Rzadowi który nadal nie potrafi zaopatrzyc szpitali w sprzet. Przechorowała wirus w domu. podobno jest zdrowa. Mieszka na drugim piętrze dzis nie moze wejść na pierwsze. Ale dla Ciebie to zwykłą grypa i spisek.

Wirus uciekł niegotowy labo to pewne. Dzis toczy sie wojna które panstwa go przezyją które przez niego upadną.

xtz171

2020-10-17, 20:03
skoro maseczki nic nie dają i wszystko przepuszczają to po ch*j używają ich chirurdzy ? po ch*j pracownicy na zakaźnym je nosili i noszą cały czas ? Dla jaj czy dla sportu ? Przekupiła ich telewizja ? Chcą żebyśmy wszyscy żyli w błedzie bo są w jakiejś zmowie żydowskiej ?

sirapacz

2020-10-17, 20:21
ROTFL!!! Debil wiodący oraz innych 53 mentalnie ułomnych :) )) Stan na godzinę napisania posta:)

ddss

2020-10-17, 20:28
Tranquillum napisał/a:

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym prawnikiem, to powiedział, że w sądzie leżą setki wniosków za brak zasłoniętej twarzy, a sędzina z miejsca je wszystkie oddala.. Także nikt nie będzie płakał..
Miałem ostatnio sytuację, że ktoś z rodziny typa z firmy miał "pozytywny" i poszliśmy na testy.. Oczywiście na drugi dzień telefon z labo, że wszyscy(w tym ja) oprócz jednej osoby mieli negatywne wyniki.. Jednak dali nas na kwarantannę i po kilku dniach dzwoni kontrolnie policja i mówią mi, że jestem oznaczony jako pozytywny.. Tak sobie właśnie nabijają statystyki...



A dupie maseczki mam, chodzi o groźby bluzgi tego zjeba.

yfd

2020-10-17, 20:29
xtz171 napisał/a:

skoro maseczki nic nie dają i wszystko przepuszczają to po ch*j używają ich chirurdzy ? po ch*j pracownicy na zakaźnym je nosili i noszą cały czas ? Dla jaj czy dla sportu ? Przekupiła ich telewizja ? Chcą żebyśmy wszyscy żyli w błedzie bo są w jakiejś zmowie żydowskiej ?



Chirurg nosi maseczkę żeby się nie zarazić od pacienta, którego kroi tak? To dobre masz myślenie... Może nosi po to, żeby do otwartego organizmu nie dostały się żadne zanieczyszczenia? Ślinę maseczka zatrzyma, jak każdy inny materiał ale wirus jest niewidzialny gołym okiem, więc może się przedostać nawet w powietrzu. Ktoś tam pisał w komentarzach o 15% z p*zdy wziętych i o CO2, że jest mniejsze od wirusa i maseczka spokojnie powinna go przepuszczać. Ten to już jest całkiem pie**olnięty. Wierzcie w swoje maseczki, przyłbice, kościoły wolne od zarażeń i co tam jeszcze chcecie ale odpie**olcie się od ludzi myślących. Jak Twoja maska daje Ci taką zajebistą ochronę to nie masz się co martwić o kogoś kto jej nie ma, przecież Twoja wszystko zatrzyma jak ściana z żelbetonu.

pajonk

2020-10-17, 20:35
Wiara w teorie spiskowe nie jest przejawem krytycznego myślenia, a skrajnej łatwowierności.

sagitus

2020-10-17, 20:53
yfd napisał/a:

Chirurg nosi maseczkę żeby się nie zarazić od pacienta, którego kroi tak? To dobre masz myślenie... Może nosi po to, żeby do otwartego organizmu nie dostały się żadne zanieczyszczenia? Ślinę maseczka zatrzyma, jak każdy inny materiał ale wirus jest niewidzialny gołym okiem, więc może się przedostać nawet w powietrzu. Ktoś tam pisał w komentarzach o 15% z p*zdy wziętych i o CO2, że jest mniejsze od wirusa i maseczka spokojnie powinna go przepuszczać. Ten to już jest całkiem pie**olnięty. Wierzcie w swoje maseczki, przyłbice, kościoły wolne od zarażeń i co tam jeszcze chcecie ale odpie**olcie się od ludzi myślących. Jak Twoja maska daje Ci taką zajebistą ochronę to nie masz się co martwić o kogoś kto jej nie ma, przecież Twoja wszystko zatrzyma jak ściana z żelbetonu.



no to pojechałeś po całości
"ludzi myślących"

:lol:

blokern

2020-10-17, 21:24
sberek38 napisał/a:

Ci dwaj to mentalnie niewolnicy, pachołki śmiejących sie z nas , za naszymi plecami, polityków i mediów. lemingi level hard.
Tylko debile jeszcze nie połapali się, że coś tu ostro śmierdzi w tej medialnej plandemii...



ale w ogole czemu oni uzyli sily? skad oni sie k***a wzieli? bo to nie byla policja. mam nadzieje, ze te k***y dwie stana sie slawne w calutki internecie.
oczywiscie nie popieram typa bez maski, bo jak mu nie pasuja nowe zasady to niech popie**ala z buta ale zeby czlowiekiem poniewierac, bic k***a?
oby doj***l im sprawy w sadzie, co za sk***iale pedaly

Noside

2020-10-17, 21:40
k***a, najlepiej jak się banda nieuków wypowiada, bo jakieś obserwacje własne porobili.
ch*ja wiecie o maseczkach, ch*ja wiecie o prawie, ch*ja wiecie o służbach mundurowych i lekarzach.
Róbcie ze swoimi ryjami co chcecie. Nie narzucajcie swojego idiotyzmu innym.
Piszę to zwłaszcza do tych, którzy czytając pierwsze trzy linijki uważali, że to nie do nich.

baronturbina

2020-10-17, 21:45
borelli napisał/a:

Z jednej strony brawo dla policji, ale z drugiej to mogli go wywlec z wagonu, bo pasażerowie czekali. Ciekawe czy nagrają jak ten kozak płacze przed sądem, w końcu obraza funkcjonariusza, groźby karalne to nie byle co i ten patus pewnie do więzienia trafi.



ch*j nie brawo dla policji. Jak możesz być tak ograniczony! Pokaz napisz jaka ustawa a nie rozporządzenie nakazuje nosić maski i daje uprawnienia policji do takiego czegoś? Do mandatów itp. Jak by ci kazało skakać to spytał byś jak wysoko...zapewne.

xtz171

2020-10-17, 21:51
yfd napisał/a:

Chirurg nosi maseczkę żeby się nie zarazić od pacienta, którego kroi tak? To dobre masz myślenie... Może nosi po to, żeby do otwartego organizmu nie dostały się żadne zanieczyszczenia? Ślinę maseczka zatrzyma, jak każdy inny materiał ale wirus jest niewidzialny gołym okiem, więc może się przedostać nawet w powietrzu. Ktoś tam pisał w komentarzach o 15% z p*zdy wziętych i o CO2, że jest mniejsze od wirusa i maseczka spokojnie powinna go przepuszczać. Ten to już jest całkiem pie**olnięty. Wierzcie w swoje maseczki, przyłbice, kościoły wolne od zarażeń i co tam jeszcze chcecie ale odpie**olcie się od ludzi myślących. Jak Twoja maska daje Ci taką zajebistą ochronę to nie masz się co martwić o kogoś kto jej nie ma, przecież Twoja wszystko zatrzyma jak ściana z żelbetonu.



o k***a, wiedziałem że jest tu pełno debili ale że aż takich to sobie sprawy nie zdawałem :lol:

otóż coś ci wytłumaczę kolego, coś o czym trąbią już od dłuższego czasu, a takie cepy wciąż nie ogarniają po co nosi się maseczkę. Właśnie sobie odpowiedziałeś w pierwszej części swojego ułomnego bełkotu, że chirurg nosi maseczkę po to żeby się żadne gówno nie dostało do ciała obcego i k***a właśnie po to się je nosi. Wirus który jest malutki owszem teoretycznie przejdzie przez maseczkę, ALE znajduje się w otoczce białkowej (która już k***a wcale taka mała nie jest) i przedostaje się m.in. drogą kropelkową, (czyli przy zwykłym oddychaniu/mówieniu) toteż noszenie maseczki w jakimś (większym czy mniejszym) stopniu ogranicza jego rozprzestrzenianie, ponieważ para wydostająca się z naszych ust ma zdecydowanie mniejszy "rozrzut" to raz, a dwa, żeby zarazić się wirusem niekoniecznie potrzeba do tego "małej dawki" i nawet jak gdzieś siądzie na tobie, to utrzymując stałą higienę i odkażanie można się uchronić, lub po prostu organizm sam go zwalczy, zanim dostanie się do komórek hosta bo zwyczajnie będzie go za mało. Inaczej każdy co roku chorowałby na grypę, która mutuje non stop.... Więc wbij sobie do łba, że tu nie chodzi o ciebie, żebyś się broń boże nie zaraził, tylko żebyś nie rozprzestrzeniał tego syfu jeszcze bardziej, jak się okaże że go masz, ale masz wyj***ne i leziesz do sklepu czy gdzieś tam. Kapujesz ? :-)

I nikt nigdzie nie napisał, że maseczki chronią, tylko OGRANICZAJĄ ....ja jebie, prezerwatyw też nie używasz ? przecież również nie dają stuprocentowej ochrony.


https://www.livescience.com/are-face-masks-effective-reducing-coronavirus-spread.html?fbclid=IwAR1_XOtFR0zADQfWzz0t95tUhG1JiVvM2st2AmWGKiitdVhOQ8xuJfOeEgI

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/cloth-face-cover-guidance.html?fbclid=IwAR10x_cQZE9tVuDfrFiXyKZgBnKnZvy2Mj82dbY3oKz0YNJRgWK

https://science.sciencemag.org/content/368/6498/1422?fbclid=IwAR044k4KygN_QObnvyuP7M59iJKwboC0Wj9GqkgVdwbI4A6Ij9sEc7WiTTc

jak znasz podstawy angielskiego to się zapoznaj, a jak nie znasz to napisz że to wszystko ściema i jesteś mądrzejszy od specjalistów i naukowców, bo przecież ci zostali przekupieni przez żydów do ogłupiania polaków patryjotów :roll:

23456789

2020-10-17, 22:23
Łatwo oceniać ale miał ramie na wysokości ich krocza, dobry cios i jednego mniej a jak by się nie brzydził to dobrze złapać obojga jednocześnie i by już ryczeli jak małe dziewczynki. Od tego jest policja a tych dwóch powinno beknąć za napaść.

Tr...........ty

2020-10-17, 22:27
Umiem_modować napisał/a:

Nur für Deutsche pseudopolaku.



Odezwał się lepszy sort prawdziwego polaka