18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jestem kosmitą ja was dojadę!

Lobo24 • 2020-10-17, 10:14
Interwencja wobec pasażera bez maseczki Metro Świętokrzyska 16.10.2020
Dużo się nie dzieje ale dialogi są komiczne.


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-10-17, 11:33 ]
Niezwyciężony napisał/a:


Mietek7567

2020-10-17, 15:09
Ci dwaj to byli policjanci? k***a to się wszystko co najwyżej do łuskania fasoli nadaje.

nunek39

2020-10-17, 15:21
sberek38 napisał/a:

Źebyś sie lemingu nie ździwił, jak to tych dwóch będzie przed sądem płakało



Weź się lecz, amen

Sorry nie do ciebie komentarz

Wiewór

2020-10-17, 15:28
Nie wolno przyjmować mandatów za brak maseczki. Te przepisy są niezgodne z prawem i należy je traktować jako zalecenia.
Osobiście maske nosze bo nie chce nikogo zarazić. Choćby dlatego, ze osatnio miałem ropne zapalenie zatok i górnych dróg oddechowych. Jednak debila z siebie nie robię i nie nosze maski wszędzie. Zakladam tylko jak wchodzę między ludzi. Jakby mnie mend złapał bez maski to odmówił bym przyjęcia mandatu.

Tr...........ty

2020-10-17, 16:09
Wiewór napisał/a:

Nie wolno przyjmować mandatów za brak maseczki. Te przepisy są niezgodne z prawem i należy je traktować jako zalecenia.
Osobiście maske nosze bo nie chce nikogo zarazić. Choćby dlatego, ze osatnio miałem ropne zapalenie zatok i górnych dróg oddechowych. Jednak debila z siebie nie robię i nie nosze maski wszędzie. Zakladam tylko jak wchodzę między ludzi. Jakby mnie mend złapał bez maski to odmówił bym przyjęcia mandatu.



Nie wnikając w sens zasłaniania ust i nosa, to "prawo" wprowadzane u nas w nocy i na szybko jest takie, że to są kary administracyjne, czyli w teorii nie możesz odmówić przyjęcia. Jak było poprzednio, jak pozamykali ludzi w domach i łapali tych w lasach i parkach, to kary nakładał Sanepid na wniosek policji. Odwołać się można było po zapłaceniu. Dlatego ludzie się zaczęli buntować, bo komunistycznej władzy i jej "prawa" nikt nie akceptuje.

skywalker75

2020-10-17, 16:41
Piękne. Ciekawe czy to któryś z sadolowych foliarzy, :mrgreen:

C0C0JUMBO

2020-10-17, 17:12
sberek38 napisał/a:

Ci dwaj to mentalnie niewolnicy, pachołki śmiejących sie z nas , za naszymi plecami, polityków i mediów. lemingi level hard.
Tylko debile jeszcze nie połapali się, że coś tu ostro śmierdzi w tej medialnej plandemii...



Nie zesraj sie. Przyda się pomoc na SOR, może się zgłosisz? Idź zbadaj sprawę, udokumentuj.

Ivraas

2020-10-17, 17:34
Ktoś ma jakieś profile społecznościowe tych dwóch mężnych wojowników... a przepraszam, niewolników?
Jakim prawem go tak sponiewierali?
ch*j im w dupę, też tej szmaty nie noszę.

Wiewór

2020-10-17, 17:37
TranzystorWyklęty napisał/a:

Nie wnikając w sens zasłaniania ust i nosa, to "prawo" wprowadzane u nas w nocy i na szybko jest takie, że to są kary administracyjne, czyli w teorii nie możesz odmówić przyjęcia. Jak było poprzednio, jak pozamykali ludzi w domach i łapali tych w lasach i parkach, to kary nakładał Sanepid na wniosek policji. Odwołać się można było po zapłaceniu. Dlatego ludzie się zaczęli buntować, bo komunistycznej władzy i jej "prawa" nikt nie akceptuje.



No racja ale jeśli łapią cię mendy to dają mandat a nie karę administracyjna. Mandatu nie przyjmujesz. Dodatkowo mandat i kara jednocześnie są niezgodne z prawem. Nie można być dwa razy ukarany za to samo.

Tr...........ty

2020-10-17, 18:07
Wiewór napisał/a:

No racja ale jeśli łapią cię mendy to dają mandat a nie karę administracyjna. Mandatu nie przyjmujesz. Dodatkowo mandat i kara jednocześnie są niezgodne z prawem. Nie można być dwa razy ukarany za to samo.



Policja łapie i pisze wniosek do Sanepidu, który nakłada karę administracyjną. Właśnie na tym ten cały chory układ polega.

Umiem_modować

2020-10-17, 18:33
TranzystorWyklęty napisał/a:

Powinni debila obciążyć kosztami przestoju składu (i kolejnych, czekających na wjazd na stację) to by zrozumiał, że przewoźnik wymaga zasłaniania ust i nosa. Jak nie akceptuje regulaminu, niech zapie**ala z buta. Korzystanie z komunikacji miejskiej nie jest obowiązkowe.



Nur für Deutsche pseudopolaku.

Marcin360360

2020-10-17, 18:58
sberek38 napisał/a:

Ci dwaj to mentalnie niewolnicy, pachołki śmiejących sie z nas , za naszymi plecami, polityków i mediów. lemingi level hard.
Tylko debile jeszcze nie połapali się, że coś tu ostro śmierdzi w tej medialnej plandemii...


Wyprowadz sie do lasu albo zamknij morde ograniczony intelektualnie smieciu.

suchysongoful

2020-10-17, 19:01
Czy to nie słynny polski hiphopowiec gispel :mrgreen:

pazuzu

2020-10-17, 19:22
Widzę że biedaki umysłowe i "specjaliści" się wypowiadają.
Tak tysiące naukowców z wieloletnim doświadczeniem się myli a wy przeczytaliscie "internety" i wiecie najlepiej co jest groźne i czy covid istnieje. Wirus grypy, HPV, WZW, malaria i dziesiątki innych istnieje ale nie SARS cov 2 to już nie... Jesteście beznadziejni przez takich foliarzy jesteśmy w czarnej dupie. Masz jakieś wątpliwości co do covid? Pisz chętnie odpowiem

pmauser

2020-10-17, 19:31
Polecam mu pozwać tych "inteligentnych" obywateli za naruszenie nietykalności cielesnej. Zaraz po tej akcji powinien udać się do szpitala na obdukcję uskarżając się na bóle, które wywołane zostały działaniami tych dwóch jegomości. W sądzie przedstawić wersję, że po tym zajściu cierpi na chroniczne bóle oraz nabawił się nerwicy lękowej i boi się teraz jeździć metrem i z tego też powodu domaga się zadośćuczynienia ;p

Ivraas

2020-10-17, 19:32
pazuzu napisał/a:

Widzę że biedaki umysłowe i "specjaliści" się wypowiadają.
Tak tysiące naukowców z wieloletnim doświadczeniem się myli a wy przeczytaliscie "internety" i wiecie najlepiej co jest groźne i czy covid istnieje. Wirus grypy, HPV, WZW, malaria i dziesiątki innych istnieje ale nie SARS cov 2 to już nie... Jesteście beznadziejni przez takich foliarzy jesteśmy w czarnej dupie. Masz jakieś wątpliwości co do covid? Pisz chętnie odpowiem



Myślę że większość anytmaseczkowców nie mówi że covid nie istnieje, tylko chodzi o to że te wasze maseczki gówno dają i tworzą inne problemy. Akurat zdanie nt. maseczek wśród lekarzy jest bardziej podzielone, ci telewizyjni przekupieni lekarze mówią że trzeba nosić, ale każdy rozsądny lekarz ci powie że to nic zdrowego... a tym że to nic zdrowego to sam się już przekonałem na starcie tej k***a śmiesznej planedmii w marcu, jak przez maseczkę po kilku dniach w robocie straciłem siły, nie mogłem dychać i zaczęło mnie boleć gardło, zdjąłem tę szmatę i jak ręką odjął.
Typowy sydnrom nurka, z tym że mi do nurka sporo brakuje, w tym pampersie można się tylko bezdechu nabawić, jeszcze chwila i byłaby pewnie grzybica płuc.
Dajcie żyć...