18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem kobietą i co mi zrobisz..?

Halman • 2022-04-29, 07:19

babsztyl z usa zna swoje prawa....

Payan

2022-04-29, 07:30
Cieć chyba pierwszy raz ma taką akcję, zachowuje się jak debil. :lol:

MarcoFoxx

2022-04-29, 08:20
Ten siwy to nie wiem czy chciał pomóc czy mu się słabo zrobiło i musiał przykucnąć... widzę że nie tylko u nas do pracy w ochronie potrzebna jest grupa inwalidzka...

Halman

2022-04-29, 08:36
MarcoFoxx napisał/a:

Ten siwy to nie wiem czy chciał pomóc czy mu się słabo zrobiło i musiał przykucnąć... widzę że nie tylko u nas do pracy w ochronie potrzebna jest grupa inwalidzka...


to są tak zwani GPS - Geriatryczny Patrol Sklepowy

No-idea

2022-04-29, 09:27
To choroba postepująca nie tylko w Ameryce. Coraz częście można spotkac takie babsztyle przekonane o swojej bezkarności "bo jest kobietą" choć faktycznie kobieta jest tylko genetycznie, ani nie zachowuje się jak kobieta ani częśto nawet niespecjalnie jak kobieta wygląda.

pAwko7

2022-04-29, 09:33
MarcoFoxx napisał/a:

Ten siwy to nie wiem czy chciał pomóc czy mu się słabo zrobiło i musiał przykucnąć... widzę że nie tylko u nas do pracy w ochronie potrzebna jest grupa inwalidzka...



Klasyk. Stary cieć z parkinsonem. Taki nasz polski impel.

7wporzondku

2022-04-29, 11:58
Troll Alley pięknie pasuje taki zakręcony

Anonimowy12663

2022-04-29, 11:58
Dobrze, ze mie czarna, bo BLM z feministkami pewnie by pół miasta rozj***ło

John-Flopp

2022-04-29, 12:05
Niepełnosprawna ochrona jak zwykle ogarnia no ale ch*j.. Liczy się sianko z faktu zatrudnienia takiej osoby.. xd

koło_zamachowe

2022-04-29, 13:47
Ja pie**ole jeden łajza życiowa a
drugi z Parkinsonem jeszcze podchodzi ...

potrzebny

2022-04-29, 21:19
Kiedyś w jednej z galerii handlowych, na parterze chodził gość i się sadził do wszystkich. Wyglądał na jakiegoś nieobliczalnego ćpuna. Działo się to obok empiku, w miejscu gdzie było dużo ławeczek do siedzenia. Kazał jakiemuś typkowi w rurkach wypie**alać z ławki i chciał prać jego kolegę zupełnie bez powodu. Podszedłem do niego na bezpieczną odległość, żeby nie wyłapać jakąś kosą i powiedziałem że jak ma problem to niech zacznie ze mną, to od razu dostanie na p*zdę. Staliśmy tak i mimo nazywania go cipą, śmiania się z niego, nie miał jaj żeby się skonfrontować. Zaproponowałem żebyśmy wyjechali schodami na górę, gdzie od razu było wyjście z galerii, ale też obsrał zbroję. Cała sytuacja trwała dobre kilka minut, aż stwierdziłem, że nie chcę robić sobie problemów, które i tak już mam. Zresztą ćpuńska morda nieco spokorniała po słownej konfrontacji. Po wszystkim wyjeżdżam ruchomymi schodami na górę, a tam dwie ochroniarskie łamagi, nieco młodsze niż ci na filmie., opierały się o szklaną ściankę i obserwowały całą sytuację przez te kilka minut. W szoku i zdenerwowaniu dostali kilka pocisków, kiedy kierowałem się ku wyjściu. Ludzi pełno, nikt nie reaguje, ochrona stoi i się patrzy jak szpak w p*zde. Po co oni tam są ? Strach na wróble by postawili to by więcej zdziałał. W tej samej galerii pod MediaM stoi j***na wykałaczka do zębów, która nic z owąd będzie ci sprawdzała paragon i zachowywała się jakbyś coś ukradł po wyjściu ze sklepu, nie mając ku temu żadnych powodów. Z racji, że były to czasy epidemii, to mając maskę dwa razy trafił na mnie. Pierwszy raz poirytowany pokazałem mu paragon. Za drugim razem powiedziałem, że nic nie pokażę i jak jeszcze raz trafi na mnie albo będzie nękał ludzi to srogo pożałuje. Teraz zamiast niego stoi gość, który 15 lat temu wiedział co to znaczy być wyprostowanym. Ochroniarze w sklepach, galeriach to jest jakaś patologia totalna.

Dzisiaj

2022-04-29, 22:09
lokal.szczecin napisał/a:

Ten drugi to az dziw ze jeszcze chodzi.



przyjechal z Polszy i teraz szkoli innych ochroniarzy...

piterzaut

2022-04-30, 02:36
potrzebny napisał/a:

Kiedyś w jednej z galerii handlowych, na parterze chodził gość i się sadził do wszystkich. Wyglądał na jakiegoś nieobliczalnego ćpuna. Działo się to obok empiku, w miejscu gdzie było dużo ławeczek do siedzenia. Kazał jakiemuś typkowi w rurkach wypie**alać z ławki i chciał prać jego kolegę zupełnie bez powodu. Podszedłem do niego na bezpieczną odległość, żeby nie wyłapać jakąś kosą i powiedziałem że jak ma problem to niech zacznie ze mną, to od razu dostanie na p*zdę. Staliśmy tak i mimo nazywania go cipą, śmiania się z niego, nie miał jaj żeby się skonfrontować. Zaproponowałem żebyśmy wyjechali schodami na górę, gdzie od razu było wyjście z galerii, ale też obsrał zbroję. Cała sytuacja trwała dobre kilka minut, aż stwierdziłem, że nie chcę robić sobie problemów, które i tak już mam. Zresztą ćpuńska morda nieco spokorniała po słownej konfrontacji. Po wszystkim wyjeżdżam ruchomymi schodami na górę, a tam dwie ochroniarskie łamagi, nieco młodsze niż ci na filmie., opierały się o szklaną ściankę i obserwowały całą sytuację przez te kilka minut. W szoku i zdenerwowaniu dostali kilka pocisków, kiedy kierowałem się ku wyjściu. Ludzi pełno, nikt nie reaguje, ochrona stoi i się patrzy jak szpak w p*zde. Po co oni tam są ? Strach na wróble by postawili to by więcej zdziałał. W tej samej galerii pod MediaM stoi j***na wykałaczka do zębów, która nic z owąd będzie ci sprawdzała paragon i zachowywała się jakbyś coś ukradł po wyjściu ze sklepu, nie mając ku temu żadnych powodów. Z racji, że były to czasy epidemii, to mając maskę dwa razy trafił na mnie. Pierwszy raz poirytowany pokazałem mu paragon. Za drugim razem powiedziałem, że nic nie pokażę i jak jeszcze raz trafi na mnie albo będzie nękał ludzi to srogo pożałuje. Teraz zamiast niego stoi gość, który 15 lat temu wiedział co to znaczy być wyprostowanym. Ochroniarze w sklepach, galeriach to jest jakaś patologia totalna.



W galeriach, marketach itp. instytucjach z reguły na tzw. ochronie są właśnie takie dziadki. Za stawki, które oferują firmy ochroniarskie na takie stanowiska jest mało chętnych . To są stanowiska przeważnie dla emerytów, lub ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogą podjąć pracy w swoim wyuczonym zawodzie. ( zwolnieni przed emeryturą, jakaś dyskwalifikacja przez medycynę pracy, itp.) Za takie stawki jakie mają nie chcą się użerać z nieobiczalnym świrem. Do takiej roboty maja chłopaków z tzw. patroli interwencyjnych. A tam są przeważnie kafary. Fakt, powinni zadzwonić po ekipę która by gościa zneutralizowala.