18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem bardziej wysportowany od Ciebie!

krzyks • 2016-08-05, 19:20
Szybszy, zwinniejszy... :zielonakula:



... ale nie uważałeś na fizyce 8-)

Robass1994

2016-08-05, 21:06
Typowy cwaniak co na końcu zachowuje się jak mała dziewczynka.

pakicito

2016-08-05, 22:30
jak w takiej kulce można dostać kontuzji?

prufk

2016-08-05, 23:19
up, mozesz sie zlozyc jak skorpion - zalozyc nogi na plecy wyginajac dolna czesc kregoslupa, uraz do konca zycia. Tutaj ten mlot chyba robiac salto przywalil glowa w podloge...

Insaner

2016-08-05, 23:31
pakicito napisał/a:

jak w takiej kulce można dostać kontuzji?



prufk napisał/a:

up, mozesz sie zlozyc jak skorpion - zalozyc nogi na plecy wyginajac dolna czesc kregoslupa, uraz do konca zycia. Tutaj ten mlot chyba robiac salto przywalil glowa w podloge...



Bez przesady. Nie przegniesz się w takiej kuli do tyłu, chyba że masz z dwa metry wzrostu. Nie wiem też jak ten tłuk mógł uderzyć głową w podłogę, może wybrakowane modele, albo to nie są kulki dla dorosłych. Bawiłem się w nich i pomimo dość efektownych odbić nikomu nic się nie stało, trzeba co najwyżej przy lądowaniu uważać aby nie skręcić sobie kostek lub nie złamać nóg uderzając w podłogę hali.

W każdym razie te zabawy fajnie wyglądają tylko na filmikach. W praktyce mało co w tych kulach widać, słabo się oddycha mając jedyną wentylację kilkadziesiąt centymetrów nad głową, a twarz kilka centymetrów od plastiku. Dodatkowo wchodząc do kuli trzeba mieć zgięte w łokciach ręce, przyciśnięte wzdłuż ciała do klatki piersiowej taki, że pięści ma się gdzieś w okolicach szyi.

Czyli ciężko się oddycha, jest strasznie gorąco i prawie nic nie widać ;)

HalfGod

2016-08-06, 00:21
To nazywa się kupię tańsze od chińczyka.