18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jest taka możliwość, żeby Rafał Fronia...

krzyks • 2018-02-10, 13:27
...zamienił z nami kila słów?

No jasne, że tak. Ja myślę, że z chęcią :ciasteczkowy:


...szczery do bólu :wyj***ne:
spoiler

edek.bajzel

2018-02-11, 02:18
niewielu ludzi stać na wypowiedzenie słowa ,,przepraszam,, i na przykład źle się czuję,
teraz każdy kompleks zgrywa koksa

Loaloa

2018-02-11, 09:42
Cytat:


Ale ty tępy ignorant jesteś...Gościu chciał spełnić swoje marzenie, wejść na szczyt, ale w drodze skała złamała mu rękę i przekreśliła jego marzenie, praktycznie na finiszu, gościu jest tym sfrustrowany i przybity, a jakaś tępa dzida wypytuje go o głupoty. Ty zaś dostosowujesz swój poziom do podstawówki...



Tranem się zatrułeś czy co? Przecież napisałem to samo, tylko innymi słowami.

Bubel_band

2018-02-11, 10:16
elvis439 napisał/a:

Widać iż większość komentujących tutaj to pisowskie kur*y za przeproszeniem. Facet ma pasję realizuje marzenia, ucierpiał przy tym, a ta głupia pseudo dziennikarka jeszcze ma czelność pytać się jak się czuje. Poziom tej "telewizji" jest poniżej wszystkiego, tak jak obecna władza. Zapewne zaraz ktoś wjedzie na mnie że za czasów PO było lepiej to od razu odpowiem że też nie nie było dobrze.



k***y to Ty i Twoja matka, Ty łajzo i cwe*u z Białowieży

allmaciejd

2018-02-11, 22:09
Nadęty ku*as z niego i tyle... Niezależnie od nastroju, mógł w grzeczniejszy sposób okazać niechęć do rozmowy... k***a dajcie Nam spokój, ciekawe czy taki szczęśliwy j***ny będzie jak zdobywając szczyt nikt w mediach o nim nie wspomni, w imie j***nego spokoju, pierwszy k***a przybiegnie się pochwalić

wigan77

2018-02-12, 01:29
w ogole o ch*j tu chodzi? to teraz telewizja sobie dzwoni kiedy chce? to takich rzeczy nie ustawia sie przed wejsciem na antene?

krokodyl

2018-02-12, 13:42
Który z ch---zamazał przekaz -----więc pierwsza odpowiedz dziennikarce na żywo w tvp info z-k2 ---Miała pani kiedyś rękę złamaną -no miałam złamana nogę w kostce ... 2 ---Jak pan się czuje rozmowa dziennikarki z kolegą poszkodowanego z bazy obozu na k2 -kolega po uśmiechu pani dziennikarki pytany przez dziennikarkę jak się czuje kolega i czy może podejść do telefonu- kolega poprosił obolałego kolegę ze złamaną ręka do telefonu ---odpowiedż pani dziennikarz ----NO DO DUPY DAJCIE MI SPOKÓJ ------...dlatego niema ''dżwięku'.'

natking

2018-02-21, 00:18
A może oni nie lubią zarówno stacji jak i jej widzów?