18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jest taka możliwość, żeby Rafał Fronia...

krzyks • 2018-02-10, 13:27
...zamienił z nami kila słów?

No jasne, że tak. Ja myślę, że z chęcią :ciasteczkowy:


...szczery do bólu :wyj***ne:
spoiler

Sutowendlin

2018-02-10, 17:36
Szkoda tylko, że później takie parówy wspinają się na górę a jak pójdzie coś nie tak to ich rodziny biadolą gdzie się da o pomoc i żebrzą o kasę. Żenada gość.

event

2018-02-10, 17:43
k***a dobrze kasę wziąć z MSIT, Lotto, PZA ale udzielić "wywiadu" (odpowiedzieć grzecznie na pytanie!!) dla publicznej telewizji to już ch*j. Dobrze, że go stamtąd zabierają bo wstyd.

TW...........ek

2018-02-10, 17:45
Jak szukał sponsorów wśród państwowych spółek to grzeczniej się wypowiadał i jak Polska ambasada będzie musiała zabezpieczyć finansowo helikoptery do ściągnięcia go z gór to też będzie grzeczniej się wypowiadał.

BubaBuba

2018-02-10, 17:48
Jak się bierze kasę od państwa to psim obowiązkiem jest gadać jak poproszą. To nie Kubica, czy piłkarz co robią za klubu, pojechał na wycieczkę za kasę z dotacji, to niech grzeczniej się szmata wypowiada

mygyry

2018-02-10, 18:22
Przede wszystkim on się nie wypowiadał, dla dziennikarki, tylko dla widzów, którzy są zainteresowani ich losem, wyczynem i planami a gość zachował się jak cham i burak, niech potem nie narzekają, że inni mają ich w dupie i są wk***ieni, że publiczne pieniądze są marnowane na Pakistańskie helikoptery, bo jakiś cwe* bez kultury wymyślił sobie jakąś wycieczkę na której zabezpieczenie go nie stać.

zonk

2018-02-10, 19:23
Dannybow napisał/a:



Bo to jego pasja baranie. Masz jakąś pasję w życiu czy tylko siedzisz przed kompem i narzekasz i obrażasz innych za to, że coś robią ze swoją egzystencją?


No i dobrze że to jego pasja, ale po ch*j o tym gadać skoro to jest JEGO pasja.

poligon6

2018-02-10, 19:34
Super gość niech sp***alają na drzewo, nieważne dla kogo to wywiad. Panie ja tu nastkę r*cham,

zielak300

2018-02-10, 20:14
Mam nadzieje ze posp***alają się na ośmiu tysiach :D

Sv...........ge

2018-02-10, 20:28
piwo dla himalaisty. A ta pseudodziennikareczka niech się walnie w łeb zanim coś powie.

edek.bajzel

2018-02-10, 21:21
dzisiaj w wyścigu pedał wygrywa, będzie naj***ny i czuję że jutro będzie miał kaca-pa

elvis439

2018-02-10, 21:22
Widać iż większość komentujących tutaj to pisowskie kur*y za przeproszeniem. Facet ma pasję realizuje marzenia, ucierpiał przy tym, a ta głupia pseudo dziennikarka jeszcze ma czelność pytać się jak się czuje. Poziom tej "telewizji" jest poniżej wszystkiego, tak jak obecna władza. Zapewne zaraz ktoś wjedzie na mnie że za czasów PO było lepiej to od razu odpowiem że też nie nie było dobrze.

HeMan123

2018-02-10, 21:48
Dannybow napisał/a:



Bo to jego pasja baranie. Masz jakąś pasję w życiu czy tylko siedzisz przed kompem i narzekasz i obrażasz innych za to, że coś robią ze swoją egzystencją?



robią z siebie bohaterów bo wleźli na górę hehe

elvis439 napisał/a:

Widać iż większość komentujących tutaj to pisowskie kur*y za przeproszeniem. Facet ma pasję realizuje marzenia, ucierpiał przy tym, a ta głupia pseudo dziennikarka jeszcze ma czelność pytać się jak się czuje. Poziom tej "telewizji" jest poniżej wszystkiego, tak jak obecna władza. Zapewne zaraz ktoś wjedzie na mnie że za czasów PO było lepiej to od razu odpowiem że też nie nie było dobrze.



Weź idź stąd

Hyberius

2018-02-11, 01:16
Mi się wydaje, że to było najodpowiedniejsze pytanie jakie ona mogła mu zadać. Skoro nie chciał rozmawiać to mógł po prostu nie podchodzić do tego telefonu czy przez co oni tam rozmawiają.

@elvis439 @Dannybow W dupie mam jego pasję i będę miał jego oraz jego pasję tak samo głęboko w dupie jak sobie jeszcze nogi połamie.

St...........on

2018-02-11, 01:46
Loaloa napisał/a:

Rozmówca swój poziom dostosował do poziomu "dziennikarstwa" TVP.



Ale ty tępy ignorant jesteś...Gościu chciał spełnić swoje marzenie, wejść na szczyt, ale w drodze skała złamała mu rękę i przekreśliła jego marzenie, praktycznie na finiszu, gościu jest tym sfrustrowany i przybity, a jakaś tępa dzida wypytuje go o głupoty. Ty zaś dostosowujesz swój poziom do podstawówki...

Zawsze sobie ciebie wyobrażałem jako pryszczatego, spasionego nerda w denkach po prycie zamiast okularów i tłustym kucykiem... i coś z tego musi pasować aspołeczniaku

krzyks

2018-02-11, 01:50
alexandrus napisał/a:


...a jakaś tępa dzida wypytuje go o głupoty. Ty zaś dostosowujesz swój poziom do podstawówki...



Przecież pytała, czy może z nim rozmawiać, nie musiał jak nie chciał. Ewidentnie był pod wpływem, a brak szacunku okazał przede wszystkim widzom.