18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jeśli dalej czekasz na swoją spóźnioną paczkę z Ali

Flodzia • 2021-10-29, 11:59

Sprawa wyjaśniona 8-)

Krakus36

2021-10-29, 12:33
To jest kradzież, pracowałem w DHL Kraków i tak robili ludzie przy tirze który rozpakowywaliśmy na sortowni, pytałem czemu tak zrobił a on że tak giną Laptopy a co niektórzy nawet potrafią 50calowe telewizory tak zajumać, bo na zewnątrz nie było kamer a stały auta prywatne pracowników... Nawet kurierzy wchodzili na sortownie i małe paczki znikały przed skanowaniem przed wydaniem im bo odrzucali na bok lub kopali w bok... a skanowali to co do klientów szło a paczka znikała na sortowni :/ Tak działają firmy kurierskie wszędzie jest złodziejstwo bo przykład idzie z góry, w Polsce ludzi z domami sprzedają za grosze jak z karaluchami... i nikt w pierdlu nie siedzi tylko inni bulą odszkodowania. Uciekłam stamtąd jak dostałem obiad pracowniczy na kupony ich a sos mimo że był zimny bulgotał i bąble wychodziły (placki po węgiersku) fuj

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-10-29, 12:54
Krakus36 napisał/a:

To jest kradzież, pracowałem w DHL Kraków i tak robili ludzie przy tirze który rozpakowywaliśmy na sortowni, pytałem czemu tak zrobił a on że tak giną Laptopy a co niektórzy nawet potrafią 50calowe telewizory tak zajumać, bo na zewnątrz nie było kamer a stały auta prywatne pracowników... Nawet kurierzy wchodzili na sortownie i małe paczki znikały przed skanowaniem przed wydaniem im bo odrzucali na bok lub kopali w bok... a skanowali to co do klientów szło a paczka znikała na sortowni :/ Tak działają firmy kurierskie wszędzie jest złodziejstwo bo przykład idzie z góry, w Polsce ludzi z domami sprzedają za grosze jak z karaluchami... i nikt w pierdlu nie siedzi tylko inni bulą odszkodowania. Uciekłam stamtąd jak dostałem obiad pracowniczy na kupony ich a sos mimo że był zimny bulgotał i bąble wychodziły (placki po węgiersku) fuj



Miło, że się z nami tym dzielisz, dobrze wiedzieć. I ch*j tym złodziejskim k***om w dupę.

Karboksylator

2021-10-29, 14:43
Krakus36 napisał/a:

To jest kradzież, pracowałem w DHL Kraków i tak robili ludzie przy tirze który rozpakowywaliśmy na sortowni, pytałem czemu tak zrobił a on że tak giną Laptopy a co niektórzy nawet potrafią 50calowe telewizory tak zajumać, bo na zewnątrz nie było kamer a stały auta prywatne pracowników... Nawet kurierzy wchodzili na sortownie i małe paczki znikały przed skanowaniem przed wydaniem im bo odrzucali na bok lub kopali w bok... a skanowali to co do klientów szło a paczka znikała na sortowni :/ Tak działają firmy kurierskie wszędzie jest złodziejstwo bo przykład idzie z góry, w Polsce ludzi z domami sprzedają za grosze jak z karaluchami... i nikt w pierdlu nie siedzi tylko inni bulą odszkodowania. Uciekłam stamtąd jak dostałem obiad pracowniczy na kupony ich a sos mimo że był zimny bulgotał i bąble wychodziły (placki po węgiersku) fuj



albo masz rozdwojenie jaźni, albo jesteś gender. raz piszesz jako płeć męska, raz jako żeńska.

StaryJakCieRobił

2021-10-29, 15:19
j***ne sk***iele. Jak ci robota nie odpowiada i walisz fochy to się zwolnij p*zdo.

Payan

2021-10-29, 15:50
Karboksylator napisał/a:

albo masz rozdwojenie jaźni, albo jesteś gender. raz piszesz jako płeć męska, raz jako żeńska.



Bo nie może zdecydować się, kim chce być.

Innanazwa

2021-10-29, 17:27
"Sadysta to osoba wykazująca silne skłonności do agresji i destrukcji."
Czyli admin sadysta, bo "klepnął" takie gówno

Wełzew

2021-10-29, 18:27
Każdy orze jak może a ty się przypie**alasz do gościa robiącego za najniższą krajową ,że mu się uda raz w życiu mieć więcej niż 2k w życiu a wszyscy którym płacisz rachunki to są super bracia którzy cię nie okradają

Karboksylator

2021-10-29, 19:15
Wełzew napisał/a:

Każdy orze jak może a ty się przypie**alasz do gościa robiącego za najniższą krajową ,że mu się uda raz w życiu mieć więcej niż 2k w życiu a wszyscy którym płacisz rachunki to są super bracia którzy cię nie okradają



nie musisz płacić rachunków. nic nie kupuj, nie korzystaj z prądu, gazu, kanalizacji. wodę masz za darmo w rzekach i jeziorach.
nikt nie będzie cię okradał.

Dot

2021-10-29, 20:32
ej a ja sie zastanawialem gdzie jest moja paczka z ali

gumofc

2021-10-30, 00:41
Też tak kiedyś odj***łem rzucając na oślep na tira, nawet kamery nie pomogły w odnalezieniu paczki xd

SpirytusSalicylowy

2021-10-30, 08:36
StaryJakCieRobił napisał/a:

j***ne sk***iele. Jak ci robota nie odpowiada i walisz fochy to się zwolnij p*zdo.


I gdzie pójdzie taki debil po podstawówce?

LB...........BZ

2021-10-30, 16:15
Wełzew napisał/a:

Każdy orze jak może a ty się przypie**alasz do gościa robiącego za najniższą krajową ,że mu się uda raz w życiu mieć więcej niż 2k w życiu a wszyscy którym płacisz rachunki to są super bracia którzy cię nie okradają



Jak mnie wk***ia takie pie**olenie. Nie no zajebiście ukradł - dobrze zrobił co? Jak można pochwalać kradzież. Jak nie ma pieniędzy to niech weźmie ściśnie dupę i k***a zacznie się uczyć żeby podnieść kwalifikacje. Wiadomo, że ukraść do szybsza droga bez wysiłku bo po ch*j się męczyć nie?