18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeśli ci życie miłe

Ow...........an • 2018-06-17, 22:24
nigdy nie pomagaj kobiecie zaparkować!!!



Edit
Do 0:15
Pomagającym i jednocześnie ofiarą był technik naprawiający drogę

krzyks_11.0

2018-06-17, 22:30
A od piętnastej sekundy o co k***a chodzi? Myślałem, że się chociaż do wykopu wjebie tym samochodem.

Cz...........as

2018-06-17, 22:54
Zawsze się zastanawiam jak można coś takiego odj***ć... Jak coś się dzieje niespodziewanego wokół auta, jakiś dźwięk, wstrząs, najeżdżasz na coś, to jedynym i naturalnym odruchem jest użycie hamulca. A tu? baba przywaliła w przechodzącego gościa, w głowie panika, milion pytań prób rozwiązania problemu i możliwości odpowiedzi na pytanie "co teraz" i ilość myśli na sekundę przekroczyła trzy sztuki i nastąpił "stack overflow". Noga w gaz i czekamy na drzewo które skutecznie wyhamuje idiotkę. Do końca życia powinni ją lać za bycie taką niedoj***ną istotą.

Noside

2018-06-18, 09:55
Pomagać też trzeba umieć. A widzieć, że p*zda nie panuje nad autem i pchać się pod koła.. są siebie warci.

Nattsjel

2018-06-18, 11:36
Pierwsze idiotka/idiota za kierownicą po drugie: debil pomagajacy bo jak widzi, że ktoś nie potrafi zaparkować w takim miejscu to geniuszem trzeba być, żeby sie plecami ustawić do auta, które cofa :D

Arathnmor

2018-06-18, 11:59
Jak się ma automata to nierozgarnięta baba może się pomylić i wybrać jedyną drugą opcję. Obowiązkowe autonomiczne auta dla takich przypadków.

fikuswdoniczce

2018-06-18, 12:41
Ale żeby odwracać się do tyłującego samochodu plecami to też trzeba być idiotą.

D3Ton

2018-06-18, 13:08
tak parafrazując, "zła pomoc boli przez całe życie..."

aaaaaaaaaaaaaa

2018-06-18, 14:35
Jak tako glądam takie filmy to myślę, że dla kobiet powinni budować specjalne tunele, byśmy nie musieli ich spotykać na normalnych drogach.

jeban

2018-06-18, 15:39
... Dobra szeryfy, to wam opowiem historyjkę. Tylko nie zapomnijcie mnie zganić. Otóż swego czasu, kiedy jeszcze na naszych drogach nierzadko widywano auta marki dełu tiko, miałem taki chamski nawyk. Widzę tiko, widzę babę w tiko, trąbię... W znakomitej większości przypadków reakcja owej kierowczyni zakrawała na chaos, tak odruchy bab mogły powodować sytuacje niebezpieczne na drodze. Przedstawienie słowne: Baba w tiko. Piiiip. Łojeny ło jeny. Ani to śmiszne, ani porywające.

crazyhavoc

2018-06-18, 17:50
i oto kolejny dowód, że nie każdy powinien być kierowcą....

mrthebenek

2018-06-19, 07:09
Jakim cudem to scierwo dostalo prawo jazdy?