18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerry i Paczka - Kreskówka dla dzieci?

ZłaKobieta • 2015-05-12, 18:02
pamiętacie sadole tę porypaną kreskówkę? :D


majkelo9

2015-05-12, 18:20
Wersja z Tomaszem Knapikiem w roli lektora była dużo lepsza moim zdaniem.

danke1111

2015-05-12, 18:36
Co to za pedały czyta? Czemu każdy chce na siłę być znany. Czy ten głos nie przypomina Bukiego?

Akihito

2015-05-12, 18:46
Masz piwo Żydzie. :v

QuaPL

2015-05-12, 20:27
Jak będę miał czas to pooglądam cała kreskówkę od początku :)

OstrySadol

2015-05-12, 21:50
kojarzę tę bajkę tak za mgłą :D ale pamiętam do dziś tego menela i się jego bałem :krejzi:

Ja...........ro

2015-05-12, 22:02
No to chyba Gigi La Trottola to bajka dla zwyodniałych zboczeńców.
Dla przypomnienia:

Ale wiecie co? Wole takie bajki dla dzieci, które wyraźnie obrazują dzieci i ich zachowania - w tym zainteresowanie płcią PRZECIWNĄ. Skoro uważasz, że puszczanie młodym chłopcom bajek o tym, co może sie kryć za dziewczęcymi majtkami jest złe i będziesz tłumić tą ciekawość, to współczuję Ci dziecka, bo masz dużą szansę na syna pedała.

Taka mała dygresja - miałem okazje rozmawiać z kilkoma starymi anglikami którzy wypowiadali się na temat swoich wnuków. Zdecydowana większość (nie na siłe, ale wyraźnie) zachęca chłopców (już od wieku 3-4lat) do oglądania cycków i ogólnego kierowania na normalną, zdrową drogę. Komiksy z bohaterkami o dużych cycach, nieskrępowane bajki, ubrania, zabawki - nie na siłę wpychane, również nie wulgarne! ale zdecydowanie ukierunkowujące dziecięcą ciekawość w zdrową strone. robią tak, bo przyznają popełnienie błędu wychowawczego u dzieci, więc chociaż na wnukach nie popełnią błędu. A Błędem było, przyznaje to wielu angoli, propagowanie tolerancji. Teraz użerają się z córką dającą dupy murzynom, mają wnuków mulatów albo w ogóle kololowych, a te dzieci najczęściej ojca nie maja, bo albo znikają albo siedzą. A synowie to w duzej mierze, przez te tolerancje, to życiowe niedorajdy i często pedały.

No, ale skoro wg. ciebie puszczanie cycków chłopcom jest złe (wypominasz zakrywanie piersi przez bohaterkę kreskówki i pienisz, jak bardzo jest złe pokazywanie takich scen), przetestuj na swoim dziecku i puszczaj mu power rangers,nie wiem, kapitana planete, my little pony czy innych wątpliwie heteroseksualnych bohaterów albow ogóle poprawne politycznie kreskówki. Najlepiej o multikulti, równości i tolerancji.

Zaryzykujesz?

ellsworth

2015-05-12, 22:57
Jaczuro napisał/a:

No to chyba Gigi La Trottola to bajka dla zwyodniałych zboczeńców.


Japonia? Daj spokój. Oni są tam wszyscy popie**oleni i mają zupełnie inne podejście kulturowe do tych spraw. To jest inny stan umysłu.