18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jej nerki nikomu sie nie przydadzą

~Angel • 2016-02-23, 20:28
kto by chciał takie przewiane :krejzi:


Kv...........ft

2016-02-24, 09:27
Pojadę klasykiem


Nihilista

2016-02-24, 10:21
Dzisiaj napisał/a:



Wyrwał dupe... pewnie tak, najprawdopodobniej na tekst w stylu "chcesz sie r*chac?"

koles wietrzy swoją p*zde na srodkowym pasie, ani nie zapie**ala ani nie jedzie jak tetryk... no debil poprostu debil.

Mam mu zazdroscic? :homer: czego? :D szczypania podczas oddawania moczu? Sorry ale nie kreca mnie takie panny :lodowka:

Boli Cie dupsko, ze pokraz kolejny mamy dowoz na niedoj***nie mozgowe moto-c*pki? Na nauke jazdy plastikiem jest dla mnei za pozno... no tak... moze na wyscig na Isle of Man sie nie zalapie ale jak trzeba to sobie poradze - poprostu ten srodek transportu mnie nie rajcuje - za duzo debili na drogach (w szczegolnosci na 2 kolkach)

Na starosc zostana mi wspomnienia, dobre... a nawet bardzo dobre. Wiec sie nie martw a internet jest od tego by wyrazic swoja opinie - raz na jakis czas powinienes usluchac starszego i jak ten Ci mowi, ze jestes debilem to powinienes zamiast pie**olic glupoty - zmienic cos w swoim zyciu.


Co Ty facet pie**olisz? Po pierwsze wytrzeźwiej, zanim zaczniesz się wymądrzać. Po drugie: "koles wietrzy swoją p*zde na srodkowym pasie, ani nie zapie**ala ani nie jedzie jak tetryk... no debil poprostu debil". Co ty bredzisz? Jedzie normalnie i bezpiecznie, tym bardziej, że nie założył kasku i w szybszej jeździe przeszkadzałyby mu łzy, a dziewczyna, spotkana pewnie przypadkowo, nie ma ciuchów - z tego powodu dla ciebie to debil? Mało, to dowód na "niedoj***nie mózgowe moto-c*pki"? Jeszcze uważasz się za starszego, bo masz 2 lata więcej na koncie? To nie zawody z młodszym bratem na podwieczorku u babci. Jakżeś się uchował, prostaku? Jeszcze cię nikt nie zjadł w internecie? Za bredzenie takiego kalibru już dawno powinieneś zostać sprowadzony do parteru.
Szkoda mojego czasu na człowieka twojego pokroju, kończę tą gadkę, na marginesie dodam - tak, jest za późno na naukę jazdy na plastiku dla ciebie. Poradzisz sobie przez 1000km po czym zginiesz marnie z powodu braku wyrobionych odruchów - na sprzęcie powyżej 100KM wystarczy spóźnienie o ułamek sekundy i giniesz. I tu narodził się genialny plan - kup "ścigacza", zamontuj kamerkę i udowodnij, że sobie radzisz. Sprawisz mi tym wielką frajdę.
k***a, nie wierzę, że na prostaka tyle czasu zmarnowałem.

marvineq

2016-02-24, 10:54
:facepalm2: :fuck-off:
Wiezie dupę na j***nie a Wy pedały jadem plujecie. Poj***ło Was do reszty...
Argumenty że dz**ka, że syf, że to i tamto. Kto Was k***a spłodził? Dwóch ojców? Znajdujecie na wstępie negatywne argumenty by tylko poczuć się lepiej, że tak nie macie.... Durny pesymistyczny naród.

Gościu złapał babę z ładną figurą i brawa mu za to.

A wy spedalone lamusy morda w kubeł.

Yaleo

2016-02-24, 18:18
@up Mnie by nie jarało, by moja panna pokazywała dupsko całemu światu, sorry.

Igorekpl

2016-02-24, 19:02
Eagels - hotel california patałachy

Titelitury

2016-02-24, 20:36
Nihilista napisał/a:


Uu, jakie wielkie słowa z ust małego człowieczka! Przepraszam, a gdzie tu widać przykład "niedoj***nia mózgowego motocyklistów"? Wyrwał dupę (może Twoją?) i wiezie do domu na zabawę, masz z tym jakiś problem? Ciepły jesteś czy co? Dał jej kask i bardzo słusznie, skoro dziewczyna wzięła się z przypadku i nie ma ciuchów, kask da jej jakieś poczucie bezpieczeństwa, a on nie zapomni o plecaku i nie rozpędzi się powyżej stówy, bo łzy będą za bardzo wk***iać. Zachowanie prawidłowe, widać, że gość wie co robi.
Jeśli chodzi o dupę.. Cóż, jest wiele takich, które nadają się tylko do r*chania, powinieneś coś o tym wiedzieć. Co w tym k***a złego? Za to na naukę jazdy plastikiem jest już dla Ciebie dziadygo za późno, pozostaje Ci pie**olenie głupot w internecie i skrzywienie ryja na starość od grymasu zazdrości.
Nawet mi Ciebie nie szkoda.



A mnie go nawet szkoda, może po prostu jakiś motocyklista go molestował jak był mały i ma teraz uraz do wszystkich.