18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedziesz świnko

Pantilion • 2018-11-22, 17:15
Inaczej to się skończyć nie mogło :D


edek.bajzel

2018-11-23, 06:07
maciora i tyle w temacie

kornil23

2018-11-23, 10:20
Patrząc na to jak zabiera się do zjazdu, to dziwne, że dwóch kółek z boku nie miała doczepionych.

pablohasan

2018-11-23, 10:20
Nie ma nic gorszego niż laska z płasko-wąsko-dupiem. Dupka jak u 5-letniego chłopca. Dobra dla pedałów.

Wiewór

2018-11-23, 10:23
Nie taka tam świnka. Troszkę pulchniutka ale myślę, że tak optymalnie. Werdykt może być tylko jeden - r*chał bym.

floverinho

2018-11-23, 10:28
poszła jak przecinak xD

KarpKiller

2018-11-23, 10:30
Veetoo napisał/a:

zjazd z takiej stromizny.



Przecież tu nie ma żadnej stromizny, technicznie ten zjazd jest na poziomie przedszkola i to nie grupy starszaków :mrgreen: Może ci ludzie się naoglądali filmików na necie bo faktycznie zawodowcy lubią hamować przednim na zjazdach, żeby koła tylnego nie uślizgiwać, ale do tego musi być odpowiedni sprzęt z dobrą modulacją. Faktycznie obstawiam jak ktoś napisał, że pewnie 2 raz na rowerze :-P

warka

2018-11-23, 13:00
Ej , tam .Ma czym deche obsrać i tyle

Budrys2000

2018-11-23, 15:53
bocianoff napisał/a:

@up

a ja stwierdzę, że coś Ci się poj***ło. tłusta i ch*j, no ale takim, co to dobrej dupy nie widzieli, nawet i taki kaszalot się spodoba, zobaczą kawałek grubej nogi w leginsie i już im ślina cieknie.



Facetowi pocieknie ślina
Pedalowi nie pocieknie

fieryangel

2018-11-23, 16:07
KarpKiller napisał/a:



Przecież tu nie ma żadnej stromizny, technicznie ten zjazd jest na poziomie przedszkola i to nie grupy starszaków :mrgreen: Może ci ludzie się naoglądali filmików na necie bo faktycznie zawodowcy lubią hamować przednim na zjazdach, żeby koła tylnego nie uślizgiwać, ale do tego musi być odpowiedni sprzęt z dobrą modulacją. Faktycznie obstawiam jak ktoś napisał, że pewnie 2 raz na rowerze :-P



Na nagraniach i zdjęcia strome zjazdy/podjazdy nie wyglądają na tak strome jakie są w rzeczywistości. Wiem po sobie, bo nieraz chciałem cyknąć fotkę i pokazać komuś jak bardzo mnie poj***ło, że z czegoś zjechałem, ale robiłem zdjęcie i wyglądało to na małą górkę.

Co do hamowania to zawsze hamujesz głównie przednim hamulcem. Czy to na rowerze, na motorze, czy (automatycznie) w samochodzie. Z tym, że nigdy nie hamujesz tak mocno, żeby zablokować koło. Nie trzeba mieć żadnego super sprzętu. Każdym byle jakim V-brejkiem na lince jesteś wstanie hamować na granicy poślizgu. Trzeba tylko troszkę poćwiczyć i wyczuć klamkę.

Laska wj***ła hampel na full ze strachu i tyle. Też tak miałem po długiej przerwie od pedalarstwa gdy chciałem zjechać po schodach . No chciałem, ale ni ch*ja, bo automatycznie zaciskałem za mocno przód i wiedziałem, że się wyjebie. Ale już druga i trzecia próba i co raz łatwiej i łatwiej.

Takie tam pedalarskie pamiętniki.

feku2710

2018-11-23, 21:03
szybkiLopez1991 napisał/a:

Nie mogło a nawet nie powinno, swoją drogą to kawał fajnej dupy posiada owa świnka.



Albo jesteś tak zdesperowany albo w życiu fajnej dupy nie widziałeś :-)

Rafer

2018-11-25, 01:02
Noooo pierdziawa niczego sobie!

KarpKiller

2018-11-26, 15:57
fieryangel napisał/a:



Na nagraniach i zdjęcia strome zjazdy/podjazdy nie wyglądają na tak strome jakie są w rzeczywistości. Wiem po sobie, bo nieraz chciałem cyknąć fotkę i pokazać komuś jak bardzo mnie poj***ło, że z czegoś zjechałem, ale robiłem zdjęcie i wyglądało to na małą górkę.

Co do hamowania to zawsze hamujesz głównie przednim hamulcem. Czy to na rowerze, na motorze, czy (automatycznie) w samochodzie. Z tym, że nigdy nie hamujesz tak mocno, żeby zablokować koło. Nie trzeba mieć żadnego super sprzętu. Każdym byle jakim V-brejkiem na lince jesteś wstanie hamować na granicy poślizgu. Trzeba tylko troszkę poćwiczyć i wyczuć klamkę.

Laska wj***ła hampel na full ze strachu i tyle. Też tak miałem po długiej przerwie od pedalarstwa gdy chciałem zjechać po schodach . No chciałem, ale ni ch*ja, bo automatycznie zaciskałem za mocno przód i wiedziałem, że się wyjebie. Ale już druga i trzecia próba i co raz łatwiej i łatwiej.

Takie tam pedalarskie pamiętniki.



Stromizna jest mała - widać po tym jak stoją ludki co przechwycili ten rower od panienki. Jest sucho (no parę może liści podmokniętych), prosto i bez uskoków, dlatego techniczna trudność tego zjazdu jest zerowa. Hamowania motocyklem nie porównuj do roweru bo tam jest masa, która zapobiega powstawaniu właśnie takich sytuacji. Nie mając odpowiedniej techniki jazdy, próbując hamować przednim na zjeździe to się właściwie prosisz o wypadek, dla początkujących nie jest to technika polecana - dwa hamulce na raz albo sprowadzasz rower pieszo. A wspomniałem przy hamowaniu o zawodowcach bo w moim prywatnym odczuciu rower za 5 tyś różni się od tego za 30 tyś. (w normalnym użytkowaniu) głównie hamulcami. 4-ro tłoczkowe porządne hydrauliki mają taką modulację, że mi majtki spadły z wrażenia jak się pierwszy raz przejechałem, a sam ujeżdżałem wtedy hayesy sole z jednym tłoczkiem - się dziwie dzisiaj że się nie zabiłem w górach przez ten złom.

Defraudator

2019-01-17, 12:39
Kurde co teraz jedza te nastolatki ze tak wygladaja za moje mysli prokurator juz szuka mnie :D ZDROWA FAKT !!!