18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedyna słuszna kara za kradzież w krajach odartych z emocji

fantastico • 2016-12-09, 00:18
Wyrośnięty gówniak za kradzież okładany po łapach badylem, by wybić mu z głowy myśli niecne i wszeteczne.


uho82

2016-12-09, 00:34
Cywilizowane kraje dużo mogłyby nauczyć się od tych mniej rozgarniętych.

Jakubbb

2016-12-09, 00:52
popierałbym takie rozwiązanial dla gwałcicieli
katusze, leczenie tak z 2 tyg., katusze przez ojca dziecka, leczenie 2 tyg., wpuszczenie do celi z jakimiś zwyrolami (długość pobytu w tej celi zależna od tego jak dlugo wytrzyma)

maksymilian45

2016-12-09, 01:51
Najgorsze jest to że rządy światowe dopuszczają do skrajnej biedy w wielu krajach na świecie. Ogranizacja clintonów po trzęsieniu na haitii ch*ja tam zrobiła, większe rybki zarobiły na krzywdzie ludzi a wyspa została w rozsypce. Mówię to tylko dlatego aby pokazać że ci ludzie są zmuszani do kradzieży. Gdybyście k***a mieli umrzeć z głodu to też byście kradli. Może życie was nie sponiewierało tak jak ludzi żyjących w takim gównie. Nigdy nie musiałem żebrać i kraść, zawsze miałem co zjeść i jedynie mogę się domyślać jakie decyzje muszą podejmować ludzie którzy kradną. Przecież to jest k***a dziecko, jego wina że mieszka w takich warunkach ( widać po filmie że nędza... )
Mylne jest stwierdzenie że się czegoś nauczy bo jutro znów będzie musiał ukraść coś aby przeżyć. Niech te sk***ysyny które przepie**alają publiczne pieniądze na wojny, własne zachcianki czy sponsorowanie isis zaczną pomagać ludzkości...
Świat jest sk***iałym miejscem, kto mówi jak jest leży 2 metry pod piachem...

fantastico

2016-12-09, 02:46
@up
Czekam na analizę Janlewa ;]

vass

2016-12-09, 05:22
Co on mógł ukraść, batonika ? Bez przesady z tym karaniem.

saves

2016-12-09, 08:42
@maksymilian45

Całą Twoją wypowiedź skomentuję jednym zdaniem:
- Nikt, nigdy nie twierdził, że życie jest sprawiedliwe.

blaszka691

2016-12-09, 13:52
Pewnie był głodny !

dabster

2016-12-09, 13:56
k***a niby tak go boli, a cały czas wyciąga łapy po więcej lania

waloos

2016-12-09, 14:21
Ludzie ale temu młodemu ch*ja to da!

On będzie teraz kojarzył fakty w ten sposób: dostał bo go przyłapali, więc musi wykombinować sposób żeby go nie przyłapano, to ominie go bicie. Dalej będzie próbował kraść ale będzie bardziej ostrożny, żeby nie spotkała go kara.

Dziecku trzeba wytłumaczyć co jest złe a co nie. Jak to zrozumie i dalej będzie postępował źle, to należy go ukarać, ale bicie dziecka które nie wie o ch*j chodzi to jest zwykłe maltretowanie - bo ono nie wie za co dostaje.

WeedLover

2016-12-09, 14:51
I to jest sprawiedliwość. Kradzież? Upie**alamy ręce albo robimy to co na filmie. Zabijasz? Zostaniesz zabity. Zgwałciłeś? Masz zakaz zamawiania pizzy ;)

murel_26

2016-12-09, 14:58
Aż mi się ZPT przypomniało i spóźnienie na lekcje po przerwie.... Ach te wspomnienia

bollol_stern

2016-12-09, 15:39
maksymilian45 napisał/a:

Najgorsze jest to że rządy światowe dopuszczają do skrajnej biedy w wielu krajach na świecie. Ogranizacja clintonów po trzęsieniu na haitii ch*ja tam zrobiła, większe rybki zarobiły na krzywdzie ludzi a wyspa została w rozsypce. Mówię to tylko dlatego aby pokazać że ci ludzie są zmuszani do kradzieży. Gdybyście k***a mieli umrzeć z głodu to też byście kradli. Może życie was nie sponiewierało tak jak ludzi żyjących w takim gównie. Nigdy nie musiałem żebrać i kraść, zawsze miałem co zjeść i jedynie mogę się domyślać jakie decyzje muszą podejmować ludzie którzy kradną. Przecież to jest k***a dziecko, jego wina że mieszka w takich warunkach ( widać po filmie że nędza... )
Mylne jest stwierdzenie że się czegoś nauczy bo jutro znów będzie musiał ukraść coś aby przeżyć. Niech te sk***ysyny które przepie**alają publiczne pieniądze na wojny, własne zachcianki czy sponsorowanie isis zaczną pomagać ludzkości...
Świat jest sk***iałym miejscem, kto mówi jak jest leży 2 metry pod piachem...



Koleś oj***ł mi firmę, pokradł szlifirki, wybebeszył transformator, przedłużacze, przewody masowe od spawarek, transformator z wypalarki plazmowej wyj***ł, na czatach stała jego dupa z małym dzieckiem, wszystko zarejestrowały kamery, typa posadzili, typiarę posadzili, dziecko, nie wiem czy do jakiegoś ośrodka czy zutylizowali.

Początkowo miałem problem, właśnie z tym dzieckiem, bo pewnie będzie miało przej***ne. Rozmawiałem z prokuratorem i co? ta parka miała kilkanaście podobnych akcji, z czego z kilku właśnie ze względu na dziecko się wywinęli.

Myślisz, że kradli na chleb? Z biedy? Kradli, bo to j***ne odpady społeczne, najgorsze śmiecie i patologia i zakały.

Tak zostałem oskarżycielem posiłkowym i zrobiłem wszystko, żeby ich posadzili.

8broda8

2016-12-09, 19:54
A potem ich spalą tak dla przykładu

JaayDeeSadol

2016-12-09, 22:04
i dlatego czarni latynosi mają białe dłonie :P