18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jednostrzałowa Brzydula

Karamba_Polska • 2020-09-09, 00:25
Małe nieporozumienie na parkingu w Paderborn.de.


Cz...........as

2020-09-09, 09:28
0_rafiks_0 napisał/a:

Oczywiscie brudas z partyzanta musial zajebac.



Przecież go widziała, nawet rękę podnosiła. :roll:

0_rafiks_0

2020-09-09, 09:40
AyCaramba napisał/a:

Przecież go widziała, nawet rękę podnosiła.



ALe raczej przygotowywala sie na typa, ktory przed nia stoi.

Cz...........as

2020-09-09, 10:50
Spodziewaj się niespodziewanego :-D przynajmniej w tył głowy nie wyłapała.

heartagram

2020-09-09, 11:21
Za uj***ną na suke potomkinie nazistów zawsze harnaś.

Juzwa

2020-09-09, 12:04
Pralpunkt napisał/a:

Byłem w niemcowni wiele razy głównie biznes i miałem 2 razy szok
Kelnerka w knajpie Dortmund - śliczna Niemka 22 lata rodzice Niemcy - zero krwi nabytej
Pracownica drogeria Hannover - piękna Niemka 30 lat pradziadek był Polakiem
Reszta krowy



Zapewne coś tam kiedyś było wymieszane w genach. Niemki mają niestety taki nienachalny typ urody.

TRQPL

2020-09-09, 12:07
Juzwa napisał/a:

Zapewne coś tam kiedyś było wymieszane w genach. Niemki mają niestety taki nienachalny typ urody.



Syn diabła i motopompy wypowiada się o urodzie niemek, przyganiał kocioł garnkowi.

Speakerninja

2020-09-09, 16:49
Ależ kurła cudowny plask !

10 na 10

pankruk

2020-09-09, 20:44
W Niemczech jest pełno takich dziwnie wyglądających ludzi, styl trochę ni to punk ni to emo ale z reguły na bakier z higieną i często towarzyszy temu prowokacyjne zachowanie mające na celu manifestację jakiegoś wyzwolenia czy niepodporządkowania normom społecznym.

OfCourse

2020-09-09, 22:38
Przypomniał mi się taki kawał:

Jak Niemcy wybierają Miss?

- nie wybierają, zabawa polega na poszukiwaniach.

CrookerS

2020-09-10, 03:57
Eknen napisał/a:

Byłam w niemcowni wiele razy i o ile młode Niemki wcale nie odbiegają urodą od Polek , to różnicę widać w kategorii wiekowej 40+ 60+ .
Starsze Niemki są zadbane, nie miewają nadwagi , są aktywne fizycznie , tymczasem polskie kobiety 40+-60+ to kaszaloty z nadwagą bez zębów, które wyglądają na 10 starsze niż są w rzeczywistości. Gorsze od starszych Polek są tylko Brytyjki, tam 30 latka wygląda jak stary 50 letni kapeć .




Co ty pie**olisz? Napewno nie byles w niemcowni tylko w Sosnowcu i ci sie poj***ly watki 8-) :mrgreen:

W niemcowni 10 % niemek ladnych, 20% - w sam raz na jeden raz. Reszta to chlopczyce i kaszaloty. :oops: :evil:

Pozdrowienia z Hannoveru 8-)

aitec

2020-09-11, 10:43
Eknen napisał/a:

Byłam w niemcowni wiele razy i o ile młode Niemki wcale nie odbiegają urodą od Polek , to różnicę widać w kategorii wiekowej 40+ 60+ .
Starsze Niemki są zadbane, nie miewają nadwagi , są aktywne fizycznie , tymczasem polskie kobiety 40+-60+ to kaszaloty z nadwagą bez zębów, które wyglądają na 10 starsze niż są w rzeczywistości. Gorsze od starszych Polek są tylko Brytyjki, tam 30 latka wygląda jak stary 50 letni kapeć .



Dokładnie. Przez 8 lat poznałem kilku ludzi, głównie starsze osoby i serio nikt nie miał problemów z poruszaniem się (nie byli ulani czy zasiedzeni przed telewizorami z jakimiś głupotami). Częste spacery, ćwiczenia wczesnym rankiem to u nich norma. Nie przypominam żeby ktoś z niemców 40+ palił papierosy. A jak widzisz otyłą, zaniedbaną osobę z fajkiem w mordzie (mówię o kobietach) to zazwyczaj jacyś kolorowi, głównie bułgarki.
Dla mnie to jest niepojęte, że we Frankfurcie nad Menem niemcy stanowią mniejszość xd

Pred

2020-09-12, 16:05
aitec napisał/a:

Dokładnie. Przez 8 lat poznałem kilku ludzi, głównie starsze osoby i serio nikt nie miał problemów z poruszaniem się (nie byli ulani czy zasiedzeni przed telewizorami z jakimiś głupotami). Częste spacery, ćwiczenia wczesnym rankiem to u nich norma. Nie przypominam żeby ktoś z niemców 40+ palił papierosy. A jak widzisz otyłą, zaniedbaną osobę z fajkiem w mordzie (mówię o kobietach) to zazwyczaj jacyś kolorowi, głównie bułgarki.
Dla mnie to jest niepojęte, że we Frankfurcie nad Menem niemcy stanowią mniejszość xd


gallanonim800

2020-09-13, 09:10
Eknen napisał/a:

Byłam w niemcowni wiele razy i o ile młode Niemki wcale nie odbiegają urodą od Polek , to różnicę widać w kategorii wiekowej 40+ 60+ .
Starsze Niemki są zadbane, nie miewają nadwagi , są aktywne fizycznie , tymczasem polskie kobiety 40+-60+ to kaszaloty z nadwagą bez zębów, które wyglądają na 10 starsze niż są w rzeczywistości. Gorsze od starszych Polek są tylko Brytyjki, tam 30 latka wygląda jak stary 50 letni kapeć .



Identyczne odczucia mam co do Holenderek.