18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednośladowi milusińscy

~_Yarko_ • 2020-11-09, 16:22
Wjechali na chodnik.


Pobili dziadka ...


... z okrzykiem "To Kijów, dziadku!".

żmij

2020-11-09, 18:44
35i napisał/a:

Wybieram wszystko. Dodam od siebie upacykliści.



Upa, upa, jeździec-dupa!

:D

TrzyDwaJeden

2020-11-09, 18:54
Piękny headshot!!!!!! W pierwszej chwili zmartwiłem się że wymięknie, ale jednak zachował się SUPER!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-09, 19:00
Jeśli banderowiec dostaje od banderowca, to zawsze plus.

Ca...........on

2020-11-09, 19:33
Ale by się chciało rozj***ć ryje tym gnojkom ich własnymi kaskami...

Lolekmko11

2020-11-09, 20:03
NataliaW napisał/a:

Banda debili na motocyklach ale i dziadzio nie lepszy. Jak startuje do silniejszych to niech banderowiec się nie dziwi że w p*zde wyrwie... Żeby skoczył do murzynow to by po głowie mu skakali więc i tak dobrze skonczyl



Motocykl a motorower to nie to samo dlatego nie wrzucaj ich do tego samego wora

:oops:

URAGE

2020-11-09, 20:20
BrainOsw napisał/a:

Wy to chyba jesteście wszyscy tutaj zazdrośni, a nie sadystyczni, zazdrośni tego, że inni ludzie akurat mają jakieś zajęcie, które sprawia im przyjemność, i tylko atakujecie grupy które w danej chwili nie cieszą się sławą.



xD

Ty k***a chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, co? Faktycznie zazdrościmy wszyscy grupie frajerów, byle podlotków na skuterkach tego że mają tak zajebiste zajęcie jak wpie**alanie się na chodnik p*zdkami i wk***ianie ludzi.

dżonyłojlker

2020-11-09, 20:42
BrainOsw napisał/a:

A właśnie dobrze, dziadzia go zaatakował pierwszy, do tego upadła kamera co może powodować straty $. I zanim zaczniecie pie**olic, jakby policja była odrazu to co, motocykliści mandaty za jazdę po chodniku, a dziadek naruszenie nietykalności cielesnej. Wy to chyba jesteście wszyscy tutaj zazdrośni, a nie sadystyczni, zazdrośni tego, że inni ludzie akurat mają jakieś zajęcie, które sprawia im przyjemność, i tylko atakujecie grupy które w danej chwili nie cieszą się sławą.



Jeśli się kiedyś dorobię, to spełnię swoje największe marzenie - kupię sobie taką p*zdorynkę i wreszcie poczuję, że żyję. To poczucie wolności, wiatr we włosach, już nie mogę się doczekać.

TRQPL

2020-11-09, 22:11
Rebeliant napisał/a:

Sowieckie ścierwo > ten zwrot zapewnia pogardę do wszelakiego ścierwa spod czerwonej flagi ZSRR. Po co się męczyć i ich rozróżniać, skoro to jedno i to samo ścierwo, pozostałość tego co wyrżnął Stalin?



Motocwe*e ze wschodu

Radbug

2020-11-09, 22:50
Dziadek odważny trzeba przyznać. Choć głupi.

Może już ma wzrok słaby i nie dostrzegł, ze przecież zwierzęta trzymają się w stadach.

Krzychu5995

2020-11-10, 00:42
aha, więc teraz sadop*zdy będą się srać że oddali dziadkowi, tylko dlatego że jeżdżą sobie motocyklami, a jakby jakieś da silvy napie**alały by w dziesięciu jednego typa to już by było w porządku? :D nawet mi was nie żal sadole

eliveruss

2020-11-10, 01:55
j***ni, k***a, bandyci. Jestem ciekawy jak by tańczyli, gdyby dostali gazem pieprzowym w tych kaskach. Powodzenia w zdejmowaniu kasku jednocześnie się dusząc

woytasw

2020-11-10, 08:42
Ciekawe co dziadek miał w tej reklamówce