18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednego sadola w Pleszewie mniej

zlaskipanskiejbozydarr • 2021-08-03, 06:04
W niedzielę na terenie ogródków działkowych w Pleszewie (woj. wielkopolskie) odnaleziono ciało 43-letniego mężczyzny. Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszała 26-latka, a w sprawie zatrzymano jeszcze dwie inne osoby, w tym 17-latka. Jak ustaliły służby, zamordowany mężczyzna miał wcześniej pobić konkubinę.

- Do zdarzenia doszło na terenie ogrodów działkowych przy ul. Wierzbowej w Pleszewie. Ofiara to 43-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn w wieku 17 i 22 lat oraz 26-letnią kobietę. Wszyscy są mieszkańcami Pleszewa - powiedziała w rozmowie z poznańską redakcją "Gazety Wyborczej" st. asp. Monika Kołaska, rzeczniczka prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Jak przekazała później prokuratura, liczne obrażenia, które odkryto na ciele mężczyzny, wskazują na "wysoki poziom agresji w zachowaniu sprawców". - Uderzenia zadawane były zarówno nogami, rękami, jak również przy użyciu ostrego narzędzia i innych przedmiotów, które znajdowały się na tej działce - przekazał prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

W poniedziałek po południu Polska Agencja Prasowa poinformowała, że 26-letniej postawiono zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Przesłuchano też dwóch pozostałych zatrzymanych. Najmłodszy z nich ma odpowiadać jak dorosły. Wszystkim grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Z ustaleń śledczych wynika, że zmarły miał tego samego dnia pobić 40-letnią konkubinę. Kobieta trafiła do szpitala, jednak opuściła go na własne żądanie po kilkunastu minutach.

- Po tym zdarzeniu do domku letniskowego, gdzie przebywał 43-latek, przyjechał 17-letni syn kobiety ze swoimi znajomymi. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że doszło do wymierzenia sprawiedliwości na własną rękę. Mężczyzna został pobity nie tylko pięściami i nogami, ale też przy użyciu kamienia i ostrego narzędzia - powiedział Meler Polskiej Agencji Prasowej.

Naogladal się facio na sadolu instruktarzy o prawidłowym prowadzeniu kobiety, tyle że przyszła reakcja zwrotna, o której na sadolu nie wspomnieli.

mygyry

2021-08-03, 07:31
A ja mam pytanie, dlaczego do k***y nędzy facet, który naj***ł swoje konkubinie tak, że trafiła do szpitala nie siedział już skuty na dołku za pobicie a w najlepsze sobie sączył piwko na działce?
Jednego patusa mniej a młodzi sobie całe życie przez chwasta zmarnowali.

ungubungu

2021-08-03, 07:35
mygyry napisał/a:

A ja mam pytanie, dlaczego do k***y nędzy facet, który naj***ł swoje konkubinie tak, że trafiła do szpitala nie siedział już skuty na dołku za pobicie a w najlepsze sobie sączył piwko na działce?
Jednego patusa mniej a młodzi sobie całe życie przez chwasta zmarnowali.



Ale już zaj***nie gościa kopami i głazem jest według Ciebie bohaterstwem?

Pewnie razem chlali, baba dostała wpie**ol ale nie zgłasza "bo jak wypije to mu czasem odjebie, ale piniondze jakieś przyniesie i jest na picie".

Pozdro z Soru

mygyry

2021-08-03, 07:38
ungubungu napisał/a:

Ale już zaj***nie gościa kopami i głazem jest według Ciebie bohaterstwem?
Pewnie razem chlali, baba dostała wpie**ol ale nie zgłasza "bo jak wypije to mu czasem odjebie, ale piniondze jakieś przyniesie i jest na picie".
Pozdro z Soru



Gdzieś pisałem, że bohaterstwo? Staremu się wpie**ol należał, młodzi przesadzili i teraz mają zj***ne całe życie.

mam_racje

2021-08-03, 07:46
Teraz "Adam, pozdrów brata!" nabrało nowego znaczenia.


Payan

2021-08-03, 08:01
Czekam, kiedy to u mnie na terenie ogródków działkowych jakiś sebek zajebie kogoś, a kręcą się tam czasami, kradną z działek, korci żeby dać w łeb.

trekkingshop_pl

2021-08-03, 11:08
mam_racje napisał/a:

Teraz "Adam, pozdrów brata!" nabrało nowego znaczenia.


Ej k***iu. Za umieszczanie tego gowna na randomowych stronach tez wam płacą? Idź na etat do TVP.

Recydywista

2021-08-03, 12:05
Ciekawe czy dzieci jej też zaspamuja profil na fb :mrgreen:

Tuco

2021-08-03, 12:11
Zwykły patol. Nic specjalnego. Nie ma filmu, nie ma piwa.

uFo125

2021-08-03, 12:23
trekkingshop_pl napisał/a:

Ej k***iu. Za umieszczanie tego gowna na randomowych stronach tez wam płacą? Idź na etat do TVP.



kolejny znawca TVP.

Zbysław

2021-08-03, 12:45
Prawdziwy sadol nastawia dziewczynę dwoma pkaskaczami bez pysk a ni że biję pobije

zwierzak30

2021-08-03, 13:51

trekkingshop_pl

2021-08-03, 14:16
mam_racje napisał/a:

Teraz "Adam, pozdrów brata!" nabrało nowego znaczenia.


Ej k***iu. Za umieszczanie tego gowna na randomowych stronach tez wam płacą? Idź na etat do TVP.

Smokw

2021-08-03, 15:33
mygyry napisał/a:

A ja mam pytanie, dlaczego do k***y nędzy facet, który naj***ł swoje konkubinie tak, że trafiła do szpitala nie siedział już skuty na dołku za pobicie a w najlepsze sobie sączył piwko na działce?
Jednego patusa mniej a młodzi sobie całe życie przez chwasta zmarnowali.



Przecież masz w opisie fakt, że wyszła po kilkunastu minutach ze szpitala. czyli nie chciała policji. Bije bo kocha, czy jakoś tak.