18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden strzał

Dot • 2015-12-02, 00:30
Sposób na problemy ze snem :dead:


Hoofner

2015-12-02, 01:24
uuuuuuuuu jebnąć znienacka uuuuu kozak uuuu ciota..........

gustav665

2015-12-02, 01:36
@up uuu zamknij morde. każdy uliczny wojownik wie, że trzeba zawsze być gotowym do potyczki. Życie napie**ala cie znienacka i płakanie nic ci nie da.

Nikodem_Szulcc

2015-12-02, 04:56
gustav665 ... Ta JP i Pamietaj zeby zawsze byc prawilnym i gotowym do walki wojowniku ....


Sadol halo .... został tu ktoś 16+ ??

Hoofner

2015-12-02, 09:44
gustav665 napisał/a:

@up uuu zamknij morde. każdy uliczny wojownik wie, że trzeba zawsze być gotowym do potyczki. Życie napie**ala cie znienacka i płakanie nic ci nie da.




hahah uuuuu patrze jesteś jednym z tych ciot :D albo stajesz do walki jak facet albo jesteś p*zdą i walisz tak albo od tyłu, jak zwykły brązowo-ciapaty śmieć. k***y nie uznają zasad.

w liceum też ktoś mi zaj***ł w nos od tyłu ( już po tym jak dostał wpie**ol i się rozdzieliliśmy ) zalałem się wtedy krwią ( chrząstka w nosie) ale ciota zalała się potem bardziej.

Uliczny wojownik, zesrałem się ze śmiechu przez Ciebie uliczny wojowniku. buhahah k***a nie mogę uliczny wojownik, coś jak palladnym a w ekipie macie maga i helera ? czy jesteś samotnym ULICZNYM WOJOWNIKIEM ? życie to nie twoja tibia

gustav665

2015-12-02, 10:26
ale wy wszyscy jesteście tępi, pewnie jestem starszy niż każdy z was. wygooglujcie sarkazm