18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden strzał, dwóch trafionych, Syria

hujozordrakwhuj • 2013-09-26, 15:28
Za mało allahakbał.
nie wiem czy ten trzeci też się załapał na triple kill czy po prostu odpoczywa :)

Vabanek

2013-09-26, 23:08
helmanss napisał/a:

@Vabanek
Zapewniam cię - lepiej żebyś ty poszedł -.-


To nie mnie nikt nie lubi :C

bustafan

2013-09-26, 23:33
Nie dość, że krzywo namalowali linię, to jeszcze czerwoną farbą. Piesi nie ogarną tematu.

SpiderDJ

2013-09-26, 23:40
no to im nie pykło :)

zjerycha

2013-09-26, 23:42
wydaje mi się że kulka była przeznaczona dla tego z tyłu który oberwal, a nasz bohater pierwszoplanowy po prostu się wychylił i liznęło go przez główkę, wystarczająco żeby zabić. Juck luck, dear sniper, just luck

Kozojeb

2013-09-26, 23:42
@Vabanek
Spróbuj mi to udowodnić robaku plugawy! Myślisz że wstawisz durnowaty obrazek z kwejucha i jesteś ziom?! Zużyty tampon a nie ziom!!

Asteroth

2013-09-27, 00:24
Jesli by kogos interesowala tresc napisow w tym pelnym wzruszen filmie, to z napisow mniejwiecej cos takiego lapie:

Kod:
[0.04]
-kryj go kryj go [tym to jedno w glowie jak kozy brak]
[0:16]
-na jaka pozycje strzelasz?
-tam, w tamten budynek
[0:21]
-jednego dostalismy wiec zostal jeszcze tylko jeden
[0:26]
    [bum]
[0:31]
Szybko! Pomozcie go stad wyniesc
[0:36]
Zabierzcie go stad [w zasadzie to troche jak wyniescie w cholere]
[0:38]
Sanitariusz! Szybko! On jest trafiony/poszkodowany. [aj tam aj tam, utrata mozgu to dla niego tylko drasniecie]
[0:41]
Wyniescie go
[0:51]
bog jest najwiekszy! [kula tez chyba spora byla]
[0:56]
Chodzcie chlopaki
[1.04]
Szybko!
On sie wykrwawi [moze wykrwawia?]
[1.07]
Chodzcie natychmiast!
Zabierzcie go stad [to juz mniej jak wywalcie w cholere]
[1.15]
Pomozcie mi z niesieniem go chlopaki!



Biorac pod uwage ze wzywaja sanitariusza, boje sie ze moze to byc armia Syryjska a nie brudasy ktore chca tam islamska republike wprowadzac. Z drugiej strony wzmianka o rozmiarach i fakt ze snajper elegancko posprzatal...
W sumie kit z tym- grunt ze ciapaki smaruja asfalt mozgami

T0B1

2013-09-27, 00:52
@up
Ci radykaliści jak mogą to tam coś próbują pomóc z reguły. Więc ciężko powiedzieć która to strona.

helmanss napisał/a:

@Vabanek
Zapewniam cię - lepiej żebyś ty poszedł -.-


Patrz jaki piękny temat - nikt tutaj nie wjeżdża na siebie, nie wyzywa od kurew itp. (co z reguły się tutaj nie zdarza). Jedynym, który robi problemy jesteś Ty.

helmanss napisał/a:

Jak jesteście tacy odważni to jedźcie tam! Jedźcie i nawalajcie kozaki!


Do muchy mam więcej szacunku niż do tych plugawych kozojebców. Mucha przynajmniej chce żyć, muslimy by najchętniej wyj***ły się przy pierwszej lepszej okazji, bo przecież ten świat jest tak ch*jowy, a w niebie czeka ich stado kóz. Jak chcą tak bardzo umrzeć to w czym problem? Niech umierają.

Lord_Rzeźnik

2013-09-27, 02:06
Wyobraź sobie: jesteś snajperem, jedziesz na misję , zdejmujesz ciapatego strzałem w głowę, po powrocie do domu odpalasz komputer i widzisz swój strzał nagrany prawie że w HD. Coś pięknego :)

GerWaZyProtaZy

2013-09-27, 02:08
Zawsze nie znosiłem tych kampideł w CS`sie. Ale teraz j***ny tak wyczekał i to na jaka shota :)

n1troo

2013-09-27, 07:30
efekty jak w GTA

Ciapaty88

2013-09-27, 09:53
A kolega wyżej to skąd ich język zna co? :)

kondziovsky

2013-09-27, 09:54
ma ktoś wersję w slow motion?

Asteroth

2013-09-27, 11:39
Ciapaty88 napisał/a:

A kolega wyżej to skąd ich język zna co? :)



To bardzo proste - wystarczy sie wsluchac, na ktora sylabe w poszczegolnych akbarach pada akcent toniczny oraz czy drapie sie po kroczu(wtedy zawsze chodzi o koze)

A tak na serio - to nie ich jezyk, napisy sa po dunsku - wiec to jeszcze nie ich jezyk. Zreszta, jak powiedzial jeden brud w jakims wywiadzie - po co ma sie uczyc dunskiego, jezeli za 20 lat to dunczycy beda musieli sie uczyc arabskiego

Szczypiorek

2013-09-27, 15:30
Kocham patrzeć jak oni giną. Sam bym chętnie kilku do tych 72 kóz odesłał :]