18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden nokaut - jeden trup

~Angel • 2020-08-25, 09:45
W sobotę 22 sierpnia 2020 roku 26-letni mężczyzna podczas kłótni został uderzony w twarz i stracił przytomność, upadając uderzył głową o chodnik. W wyniku uderzenia doszło do pęknięcia czaszki - mężczyzna zmarł.
Atak miał miejsce na Oude Markt w Enschede, niedaleko Haverstraatpassage w Holandii.


prey123

2020-08-25, 09:49
I cyk 25 lat kryminalu :) Brawo !

T3RMINATOR

2020-08-25, 09:57
prey123 napisał/a:

I cyk 25 lat kryminalu Brawo !

Więcej kolego.

Morderstwo jest w Holandii karane na mocy artykułu 289 Kodeksu karnego: "osoba, która celowo i z premedytacją pozbawia życia inną osobę, jest winna morderstwa, podlega karze dożywotniego pozbawienia wolności lub czasowego pozbawienia wolności o długości maksymalnie trzydziestu lat lub karze grzywny piątej kategorii".

Ce...........00

2020-08-25, 09:59
~T3RMINATOR napisał/a:

Więcej kolego.
Morderstwo jest w Holandii karane na mocy artykułu 289 Kodeksu karnego: "osoba, która celowo i z premedytacją pozbawia życia inną osobę, jest winna morderstwa, podlega karze dożywotniego pozbawienia wolności lub czasowego pozbawienia wolności o długości maksymalnie trzydziestu lat lub karze grzywny piątej kategorii".



tutaj ewentualnie może być pobicie z następstwem którym była śmierć, coś jakby nieumyślne spowodowanie śmierci ale oglądając nagranie to pewniakiem że jak zaj***ł łbem o chodnik to coś się stało więc też nieudzielenie pomocy ;p
PS. Byłem pewny że napastnikiem będzie małpa.... czemu biali walczą ze sobą zamiast zjednoczyć się przeciw ścierwu ?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-25, 10:14
~T3RMINATOR napisał/a:

Więcej kolego.
Morderstwo jest w Holandii karane na mocy artykułu 289 Kodeksu karnego: "osoba, która celowo i z premedytacją pozbawia życia inną osobę, jest winna morderstwa, podlega karze dożywotniego pozbawienia wolności lub czasowego pozbawienia wolności o długości maksymalnie trzydziestu lat lub karze grzywny piątej kategorii".



Skoro może być grzywna to czemu twierdzisz, że więcej??
Jak dla mnie max 10 lat.

McQurwa

2020-08-25, 10:17
pie**olniecie wszyscy! W Holandii ciapaci są wyjęci z poza jurysdykcji. Dostanie nowego iphona i nowa karę kredytową

Budrys2000

2020-08-25, 12:27
Jeden moment i dwa życia zmarnowane. Jeden do piachu, drugi do kryminału.

zerwikaptur

2020-08-25, 12:43
Miałem taka niechlubna sytuacje,szczęście ze chłop skończył z uszkodzonym słuchem jedynie .
Był u nas taki frajer prawdziwy z wiezienia i z natury .
Co się napił to zaczepiał i wyzywał nas pod blokiem .
Kiedyś pech taki się zdarzył ze gadaliśmy właśnie z jednym takim jego kolega - Mietkiem zulem o tym ch*ju a ten wyłazi zza winyla i z łapami od razu w nasza stronę .
Niepotrzebnie zareagowałem impulsywnie robiąc „w prawo skos „i uderzyłem lewy sierp prosto na punkt .
Chłop już w locie odłączony padł tak jak ten na filmie i potylica chrupnął jak orzech włoski - identyczny odgłos .
Aresztowanko,straszono ze typ umarł (faktycznie była pod blokiem jego reanimacja )
To było jeszcze gdy obowiązywał przepis 72h do wyjaśnienia
Tak czy inaczej chłop się wybudził po chyba dwóch dobach i go olśniło i zeznał do psów ze on sobie zasłużył a oskarżenia nie wnosi bo szkoda młodego chłopaka któremu puściły nerwy .
Odszkodowanie itd na drodze już cywilnej i facio już był grzeczny zajmując się biznesem - zbieraniem surowców wturnych .

NataliaW

2020-08-25, 15:38
I to jest pobicie ze skutkiem śmiertelnym... Naszym sędziom powinni pokazać to. A nie jak ci nasi prokuratorowie i sędziowie mówią o pobiciu ze skutkiem smiertelnym jeśli konkubent matki dziecka razem z matką napie**alaja niemowlaka tak że łamią kości, głodzą po czym następuje śmierć.

Piotr641

2020-08-26, 15:07
Budrys2000 napisał/a:

Jeden moment i dwa życia zmarnowane. Jeden do piachu, drugi do kryminału.



W nl jeżeli wyrazi skruche i nie sp***oli z miejsca zdarzenia dostanie 3-7 lat i wyjdzie po 2 jak nie szybciej.

Ohoho

2020-08-27, 01:08
1 zasada walki mówi: unikać walki