18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebnij zdrowo basem...

Halman • 2020-10-07, 14:58

a jak nie masz jak jebnąć basem jebnij łbem... też będzie huczeć w głowie

aradd

2020-10-07, 16:08
Jak można takiej gównianej muzyki słuchać? Nie dość, że nie ma ona żadnego sensu/kontekstu i znaczenia to jedynie czego można nabawić się przy jej słuchaniu to uszczerbku na zdrowiu (słuchu) i udaru mózgu.

Znawca_Cipek

2020-10-07, 16:54
aradd napisał/a:

Jak można takiej gównianej muzyki słuchać? Nie dość, że nie ma ona żadnego sensu/kontekstu i znaczenia to jedynie czego można nabawić się przy jej słuchaniu to uszczerbku na zdrowiu (słuchu) i udaru mózgu.



Rownie dobrze mozna sobie wibrator do ucha przylozyc, albo dwa do uszu,jeden w pape i jedziemy! Ale co ja tam wiem...

el_kadafi

2020-10-07, 17:07
@up. Myślę że tępaki jesteście. Mikrofon kamery nie wyrabia i tyle. Facet nie słyszy ciągłego pierdzenia.

aradd

2020-10-07, 17:11
el_kadafi napisał/a:

@up. Myślę że tępaki jesteście. Mikrofon kamery nie wyrabia i tyle. Facet nie słyszy ciągłego pierdzenia.



Nie słyszy, bo od tej idiotycznej muzyki doznał uszczerbku na zdrowiu (słuchu) i za pewne udar mózgu jest bliski. That is a fact and change my mind.

ellsworth

2020-10-08, 20:25
banana12462541 napisał/a:

@up zapewne fani Zenka



Taaa. A do tego Żydzi, masoni i cykliści.

CzarneMleko

2020-10-08, 22:53
Nie wiem co wy sie tak spinacie, duzo osób słucha radia, tam czesto lecą piosenki po angielsku a osoby ktore je słuchają wgl nie ogarniają tego jezyka. Dla mnie przekaz w muzyce jest na ostatnim miescu, wiec sobie moge słuchać wiertarki, dopóki wpada mi w ucho ;v