18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jebnięta artystka.

MichaU • 2013-05-07, 00:08
Nie przyjmuje zbyt dobrze słów krytyki. Właściwa akcja od 2:15.

kupaDelfina

2013-05-07, 01:00
artyści.... w tym naszym wieku to wiekszosc (czyli nie wszyscy) z tych, którzy uważają się za artystów to banda popapranych nierobów chcących życ z pieniędzy zarobionych na jakimś (czasami dosłownie) gównie

ProVVe

2013-05-07, 02:19
Dlatego na każdym poziomie trzeba robić testy czy wszystko z baniakiem jest ok... Szczególnie te pseudo artystyczne p*zdy i lalusie...

kufel01

2013-05-07, 05:35
Artystą był Michał Anioł, Raffaello Santi , Leonardo da Vinci a nie jakaś zryta szmulina.

pr...........as

2013-05-07, 09:55
typowa absolwentka ASP :amused:

Un_Nem

2013-05-07, 10:20
dobra ale jak jakis ciul nasra na kartke i pokaze to gowno to inni sraja z podniecenia ze jakie to dzielo sztuki jest i wyceniaja na 10mln $

Aragon1988

2013-05-07, 10:32
ciężko się nie zgodzić z jej zachowaniem

St...........el

2013-05-07, 10:49
k***a, zrobiła coś bardziej skomplikowanego od pomalowania kartki na jednolity kolor. sp***oliła dzisiejszą sztukę...

adekniejadek89

2013-05-07, 11:19
i gdzie taki turbodebil nada się potem do normalnej roboty? po tych studiach to nawet keczupem na frytki nie trafi

RockyWood

2013-05-07, 11:41
całkiem fajna dupa - artystycznie bym zapinał.

kontemOK

2013-05-07, 12:07
desperacja poziomy very hard.

De...........ct

2013-05-07, 13:00
Fragment z bloga AJKS:

"O grafice pisać nie będę bo namalowanie kółka , które jest okrągłe stanowi dla mnie nie lada problem. Z drugiej jednak strony może zbiłbym na tym fortunę. Napie**olę jako podstarzały gnojek (tu również kwestię mojej dorosłości pozostawiam otwartą) jakieś koślawe kwadraty , trójkątne kule czy trapezy o aparycji węża i zacznę dorabiać ideolo. No wyobraź sobie. Ja w jakimś płaszczu, kapelusz, sweter, sandały i wywiady z młodymi adeptami studiów dziennikarskich.

-Dlaczego Pan przedstawia rzeczywistość w taki sposób?

-……(chwila zadumy i ciamkanie). Żyjemy w czasach kiedy środki masowego przekazu wyrywają z nas instynkt. Szum informacji zabija w nas to co pierwotne. Mój styl kształtował się przez lata. Razem z telewizją, radiem i sztuką głównego nurtu odrzuciłem mnie jako takiego. Zrzuciłem skórę jak wąż (rozwiązana kwestia trapezów) by narodzić się na nowo. Celem moich „renarodzin” i ucieczki z własnego łona była konieczność podążania drogą post-neo-dadaizmu. Uwsteczniłem się aby dojść do rdzenia jestestwa i pokazać świat takim jakim powinniśmy go widzieć. Świat nie zmącony szumem, hałasem. Świat, który nie jest modelowany przez ręce złego demiurga, władce lalek.

Absolwent zadowolony, ja zadowolony i wszyscy zadowoleni. Jest anarchia, jest negacja, jest bunt, jest jakaś chora idea, jest hipster, jest sztuka i jest wypłata po wernisażu. W sumie tak teraz myślę, może zająć się anty-sztuką na płaszczyźnie wizualnej właśnie? I ch*j z tym, że będzie to płaszczyzna oratorsko-literacka a nie graficzna. Teraz i tak wszystko jest relatywne….jak to mawiają w krajach cywilizowanych, anyway-j***ć."

straatveger

2013-05-07, 13:12
Ciekawe jak pewien pan się zachowuje na sadistic przed kompem jak krytykuje się non stop jego dowc**y że suchary etc :amused:

pewnie napie**ala głową o ściane

KlinikaAborcyjna

2013-05-07, 13:13
E tam ona poprostu ma napięcie przedmiesiączkowe i stąd ten wybuch złości , dobrze że jeszcze nikomu przy okazji nie zaj***ła ramą po głowie .







PS : jak ją ktoś dobrze wyr*cha to się uspokoi