18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jebnął psa...

Halman • 2020-07-29, 14:06

a pies znikł...

Pralpunkt

2020-07-29, 14:18
Jebnoł to za dużo powiedziane, pies się odbił wstał otrzepal i poszedł to pożądny pies nie c**a

Korcipała

2020-07-29, 16:52
Kolejny film z serii ZABILI GO I UCIEKŁ :mrgreen:

Hrabia Drapula

2020-07-29, 17:44
kiedyś miałem też takiego pecha, tyle że psisko jeszcze większe, tak samo prędkość, wylazł prosto pod samochód, lampa rozj***na, wiatrak w chodnicy, maska zgięta, a pies wstał i poszedł, możliwe że coś mu było i był w szoku :) ale najgorsze to że takie wsioki puszczają te psy samopas, samochód rozj***ny, autochtony cichociemne co się zleciały, nikt nie wie czyj to pies i teraz ze swoich naprawiaj albo z AC

NataliaW

2020-07-29, 21:26
Hrabia Drapula napisał/a:

kiedyś miałem też takiego pecha, tyle że psisko jeszcze większe, tak samo prędkość, wylazł prosto pod samochód, lampa rozj***na, wiatrak w chodnicy, maska zgięta, a pies wstał i poszedł, możliwe że coś mu było i był w szoku ale najgorsze to że takie wsioki puszczają te psy samopas, samochód rozj***ny, autochtony cichociemne co się zleciały, nikt nie wie czyj to pies i teraz ze swoich naprawiaj albo z AC



Kiedyś podobnie, zderzak lampa i co robić... Całe szczęście znalazł się właściciel co rzucił się z mordą, że jak ja jeżdżę. Przyjechała policja, pan potwierdził że to jego piesek... Jakież było jego zdziwienie, że wina jest po jego stronie... A jaka złość jak dowiedział się, że serwis za naprawę wyliczył 6.500 zł i on musi to pokryć z własnej kieszeni.

camelight74

2020-07-29, 21:26
j***ny ślepiec za kierownicą, jeszcze wrzuca do sieci film z własną nieudolnością.

shoe5maker

2020-07-29, 22:11
I polazł zdechnąć gdzieś w krzakach.

tfujdiler

2020-07-29, 22:13
camelight74 napisał/a:

j***ny ślepiec za kierownicą, jeszcze wrzuca do sieci film z własną nieudolnością.


Zaj***ło poligonem :)


camelight74

2020-07-30, 23:17
tfujdiler napisał/a:

Zaj***ło poligonem



Pochwal się czym drze od ciebie filozofie.