18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebane dziadki

Moodyxcore • 2018-07-05, 21:05
Cytat:


Według wstępnych ustaleń wynika, że 74-letni kierowca alfy romeo zawracał na S1. W tym momencie tir uderzył w samochód osobowy, po czym przewrócił się na bok.

Strażacy, żeby wyciągnąć kierowcę, rozcinali kabinę ciężarówki. Jej kierowca nie żyje. Do szpitala trafił kierowca samochodu osobowego.







zródło

~Velture

2018-07-05, 21:13
O k***a... ale dziwna akcja.
W sensie kierowca osobówki żyje a ciągnika trup.

gabriel0

2018-07-05, 21:13
Pic na wodę. Alfa komuś musiała spaść z lawety.

kiedystobylo

2018-07-05, 21:38
Cytat:

Pic na wodę. Alfa komuś musiała spaść z lawety.



Bez przesady, możliwe że dziadek akurat wracał z serwisu

czerczil

2018-07-05, 21:52
i w takich przypadkach utwierdzam sie w przekonaniu ze szkoda uciekac na bok, trzeba ladowac w dupala i koszty niech ponosi winowajca

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-05, 21:56
To są efekty szkolenia "wal w osobówkę".

SirMajkel

2018-07-05, 22:08
no i co teraz emeryturki niech idą na odszkodowanie dla rodziny zmarłego bo patrząc po mentalności "ja mogę wszystko" i tego, że stać go na trzymanie alfy u mechanika to stwierdzić można, ze pewnie był jakimś ubekiem i emeryturka jest całkiem fajna.

Cz...........as

2018-07-05, 23:00
Hranipex napisał/a:

To są efekty szkolenia "wal w osobówkę".



Gdyby wyk***ił w osobówkę to nie było by co z tej alfy zbierać. Pewnie chciał odbić, zahaczył i sam się wysypał na bok. Winny przeżył a poszkodowany jak zwykle nie żyje.

johnyjohny2

2018-07-05, 23:49
Szkoda chłopa z za fajery, troszkę głupio zrobił bo chciał ratować życie a przepłacił swoim.
A tak na serio to ok trzeba nie raz odbić by nie zderzyć się z jakąś gnidą z osobówki, ale jak widzę że ktoś odpie**ala jakiś cyrk na drodze to mam to w dupie i napie**alam prosto w niego, jak mu się uda zrobić ten pseudo "manewr" zanim zdążę do niego dojechać to ok , ale jak ja pierwszy zdążę do niego dojechać to już jego problem.
Cały czas jak tylko jest ten temat poruszany to mówię obowiązkowe badanie po 60 roku życia i to co roku, a nawet w niektórych przypadkach to bym wprowadził obowiązkowe egzaminy praktyczne, bo teoria to jest ch*j, a jakby się nam drogi wyklarowały, mniejszy ruch by był mniej zawalidrogów i korków.

Pozdrawiam serdecznie

S.T.U_Cummins

2018-07-06, 00:19
Ci emeryci to tragedie zrobili jak na wypory zapieprzali.

Sonal

2018-07-06, 08:30
Kierujący osobówką jak - niestety - wielu kierujących - zwykły debil. Wiek nie ma tu nic do znaczenia - chociaż liczbą 74 mogą podniecać się młode przygłupy równi jemu.
Ciągle uważam, że w Polsce zbyt łatwo można zdobyć prawo jazdy - a postulowałbym wydawanie prawa jazdy na czas określony z koniecznością przejścia np. co 5 lat kompletnego egzaminu w WORD.

Szulcu

2018-07-06, 08:49
@sonal
Egzamin co 5lat? Jebnij się w łeb...

mygyry

2018-07-06, 09:22
Co k***a znaczy "zawracał na S" Gdzie niby k***a chciał zawrócić?!

RomanErotoman

2018-07-06, 10:10
mygyry napisał/a:

Co k***a znaczy "zawracał na S" Gdzie niby k***a chciał zawrócić?!



A mało takich agentów jest na drogach? Był niedawno temat jak kilkadziesiąt aut cofało na eSce, jazdę pod prąd widziałem już z 5 razy na tym portalu, co najmniej. Za takie coś zabranie uprawnień do końca życia to mało, powinno się również odbierać narzędzie, przy pomocy którego dokonano zagrożenia w ruchu lądowym, w tym wypadku samochód, jak zostawi się takiemu auto, to będzie jeździł bez uprawnień. A jak się takiego delikwenta złapie bez uprawnień w innym aucie, to też się zabiera i tak już zawsze. k***a, dziad jeden 3 razy pomyśli zanim coś takiego odwali.

Ja osobiście nie ufam kierowcom w Polsce do tego stopnia, że jak zamierzam na autostradzie wyprzedzać kogoś lewym pasem, to poza upewnieniem się czy nic nie jedzie z tyłu, upewniam się również że nic nie jedzie z przodu, to samo na drodze jednokierunkowej, zawsze rozglądam się w obie strony zanim przejdę :-D