18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać żydów siekierami

Ja...........ro • 2018-03-17, 11:03
Jak w tytule - jednak jest to analiza tekstu autorstwa internauty o pseudionimie "c y n i k".
UWAGA - ściana tekstu, więc z góry wypad z komentarzami tl:dr
Oprócz tekstu polecam przede wszystkim komentarze pod analizą - kwintesencja internetowego hejtu. Zyczę miłej lektury!

spoiler


Link do materiału źródłowego i komentarzy

~PowerBoBass

2018-03-17, 11:08
Jaczuro napisał/a:

wypad z komentarzami tl:dr




pawel578

2018-03-17, 12:27
Ten tekst propaguje nienawiść siejąc we mnie zament.

werther

2018-03-17, 12:29
pawel578 napisał/a:

Ten tekst propaguje nienawiść siejąc we mnie zament.



Masz, posiej sobie to

freaky

2018-03-17, 12:34
Kiedyś sztuka antysemityzmu była bardziej wyrafinowana. Gaz, piece, reglamentacja żywności... Dzisiaj tylko siekiery, jak jakaś j***na bandera.

SaveTheTrees

2018-03-17, 12:45
~PowerBoBass,
Czy to przypadek, że niewiedzą i ignorancją chwali się murzyn?

Przyczajonykangur

2018-03-17, 12:56
Zaczynają mnie irytować tego typu "artykuły" gdzie, jedno zdanie lub wybiórcze zachowanie na tle rasistowskim, etnicznym, religijnym podnosi się do rangi ogólnopolskiej, a następnie do międzynarodowej. Tutaj mamy na przykład wpis z windy, napisany ołówkiem, nie mając nawet pewności że taki zaistniał, moim zdaniem rangi co najwyżej wpisu z kibla pt"Kasia z 4 piętra ma małe cycki". W każdym społeczeństwie znajdzie się jakiś % społeczeństwa który będzie pałał niechęcią do innych. Na tle ostatnich wydarzeń, myli się w dużej mierze pojęcie Judaizmu z Syjonizmem, gdzie ten drugi właśnie nam zagraża. Może i jestem paranoikiem ale propaganda anty Polska ma moim zdaniem przygotować międzynarodową opinię publiczną do tego co się w Polsce ma wydarzyć, nie wiem co to ma być. Lecz pozyskując wiedzę ze źródeł historycznych a nawet niedalekiej przyszłości można zauważyć że po fali "uświadamiania" często następuje akcja zbrojna lub w dużej mierze niekorzystna dla danego obszaru.

jbone

2018-03-17, 13:18
czytałem tylko ostatni akapit który wyniósł puentę tego spamu: "j***ć żydów siekierą"

Cara_Al_Sol

2018-03-17, 13:23

pozdrawiam autora tego pięknego, głębokiego tekstu.

~PowerBoBass

2018-03-17, 15:18
SaveTheTrees napisał/a:

~PowerBoBass,
Czy to przypadek, że niewiedzą i ignorancją chwali się murzyn?



Nieprzypadkowe jest to, że to zauważyłeś, j***ny rasisto :amused:

poligon6

2018-03-22, 13:14
Czytałem to na innym portalu. Jakis lewus dostaje semantycznej egzaltacji i mysli że jest zabawny. W sumie ma troche racji, bo zydów u nas jak na lekarstwo, za to wiecej lewackich sp***olin i to moze nimi trzeba sie zainteresować. Wszak to nie wina żyda czy muslima ze moze sobie na wiele pozwolić, tylko tego co daje przyzwolenie. Dlatego hasło powinno brzmieć "Jebac lewaków siekierami"

SQRW3L_ponury

2018-03-23, 20:55
poligon6 napisał/a:

Czytałem to na innym portalu. Jakis lewus dostaje semantycznej egzaltacji i mysli że jest zabawny. W sumie ma troche racji, bo zydów u nas jak na lekarstwo, za to wiecej lewackich sp***olin i to moze nimi trzeba sie zainteresować. Wszak to nie wina żyda czy muslima ze moze sobie na wiele pozwolić, tylko tego co daje przyzwolenie. Dlatego hasło powinno brzmieć "Jebac lewaków siekierami"



To bys musiał wyjebac wiekszą czesc rodaków: 1/3 to zdeklarowane lewicowe lewaki - 1/3 zakamuflowane lewaki pislamskie wg. których cała reszta to lewaki - i mamy prawie komplecik - bo w tym posranym kraju nawet centrysta jest nazywany lewakiem...

poligon6

2018-03-23, 23:33
Cytat:

To bys musiał wyjebac wiekszą czesc rodaków: 1/3 to zdeklarowane lewicowe lewaki - 1/3 zakamuflowane lewaki pislamskie wg. których cała reszta to lewaki - i mamy prawie komplecik - bo w tym posranym kraju nawet centrysta jest nazywany lewakiem...



Oki doki tylko nie wiem czy zajarzyłeś sens wypowiedzi. Nakręcasz się jak pomarańcza a chodzi o to że banda zjebów z lewa typu Sierakoski i z prawa Warzecha itp nakręca konflikt z żydami, gdzie żydów prawie nie ma. Ten konflikt jest nakręcany przez samych Polaków, w imię politycznej korzyści, byle dojebac oponentowi.

A tym czasem w Knesecie zastanawiaja się jak doj***ć polaczkom, czy pogrzebać rzadzącą koalicje w Izraelu(5 partii) czy tylko pokasać po piętach. Tak naprawde Polska to jeden ch*j, bo chyba nie łykasz tego że nagle stała się centrum sporu polsko-izraelskiego-amerykańskiego.

To sa jak ci klada do łaba w TVN peryferie i nagle kazdy interesuje się Polską? To jak? Olewaja nas i kazdy pisze w gazecie? Ładna schizofrenia, jakby Rydzyka tylko słuchać.

lesiot

2018-03-24, 12:48
poligon6 napisał/a:

Ten konflikt jest nakręcany przez samych Polaków, w imię politycznej korzyści, byle dojebac oponentowi.


Taka polska mentalność... wypisz wymaluj modlitwa z "Dzień świra".

Od lat powinniśmy już żyć w dobrych (w sensie poprawnych i przyjaznych politycznie, bez specjalnych zażyłości) stosunkach przynajmniej z Rosją... ale "niedasie" bo to "kacapy" i trzeba łechtać debili pseudopatriotów, którzy nie odróżniają patriotyzmu od idiotyzmu.

Jako takich Żydów faktycznie niewiele... ale w mentalności debilnych Polaków to przecież sami żydzi w tym kraju poczynając od Kwaśniewskiego.
Co gorsza... antyżydowską (i antyktokolwiek inny) spieralę nakręcają proPiSowscy pożyteczni idioci, szukając w życiorysach przeciwników PiSu korzeni albo wzmianek żydowskich, niemiecki czy rosyjskich. Dopóki PiS ma coś do powiedzenia (i faszyzujące frakcje pseudopatriotów będą pokrzykiwać pod wystąpienia Kowalskiego czy Międlara), nic się w tej materii nie zmieni na pewno i zawsze wrogami Polski będą Żydzi, Niemcy i Rosjanie (no i Ukraińcy).

SQRW3L_ponury

2018-03-24, 18:47
poligon6 napisał/a:


Nakręcasz się jak pomarańcza a chodzi o to że banda zjebów z lewa typu Sierakoski i z prawa Warzecha itp nakręca konflikt z żydami, gdzie żydów prawie nie ma. Ten konflikt jest nakręcany przez samych Polaków, w imię politycznej korzyści, byle dojebac oponentowi.


Chyba cie pokręciło - stwierdzam jedynie przykre fakty... jak chocby ten ze za burdel z zydami w oczywisty sposób odpowiedzialny jest pislam i nikt inny. Rozmywanie winy na wszystkich Polaków to zwykła łeż wynikająca z łykania propagandowej papki dla idiotów i pospolitego sp***olenia mózgowego - bo trzeba być turboidiotą zeby stawiać znak równości miedzy tymi którzy ten burdel wywołali a wszystkimi tymi którzy wieszają psy na pisie za ten własnie bajzel. Te sekciarskie głaby ze wzgledu na konstrukcje swoje partyi skazani są na takie błedy (choć to właściwie nie błąd a zwykła zbrodnia na rozumie) i tylko patrzeć jak następne bedą sie sypać jak z rękawa - jesli nieistotny jest intelekt a liczy sie tylko ślepa wiernośc to zawsze wyjdzie z tego ch*jnia z grzybnią...