18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać kwarantannę!

Salieri16000 • 2020-02-12, 18:20
Ten film przedstawia mieszkańca chińskiej stolicy, Pekinu, który 7 lutego wyszedł na dach wieżowca, aby poćwiczyć jazdę na nartach, dla zabicia czasu podczas kwarantanny koronawirusa.


jbone

2020-02-12, 18:32
próbować żyć normalnie bedąc zdrowym a skazanym na zainfekowanie we własnym mieście.

Bloblas

2020-02-12, 18:49
To zmyślny naród :lol:

atocha8

2020-02-12, 18:53
Piękne dziury w papie zrobił !!

~_Yarko_

2020-02-12, 19:40
Myślałem, że spadnie z dachu.
Rozczarowanie ...

bigsexy

2020-02-12, 20:02
Skończcie z takim ch*jostwem. Sam nie wrzucam materiału bo mam to w p*zdzie od sąsiadki i w swoim ch*ju ale nie zaśmiecajcie ostatniego bastionu Polskiego narodu. Ludzie chcą igrzysk a nie k***a japońców na nartach albo stolca na mordzie. Chcecie Piw ? Walicie konia do ilości komentarzy ? Dajcie meksykańskie kartele, favele ociekające juchą, albo choć jakąć pospolitą egzekucję z ISIS. Admini dajcie k***a datę urodzin do weryfikacji a połowa motłochu się ztleni bo nawet tego uzupełnić nie potrafi,

Salieri16000

2020-02-12, 20:43
bigsexy napisał/a:

Skończcie z takim ch*jostwem. Sam nie wrzucam materiału bo mam to w p*zdzie od sąsiadki i w swoim ch*ju ale nie zaśmiecajcie ostatniego bastionu Polskiego narodu. Ludzie chcą igrzysk a nie k***a japońców na nartach albo stolca na mordzie. Chcecie Piw ? Walicie konia do ilości komentarzy ? Dajcie meksykańskie kartele, favele ociekające juchą, albo choć jakąć pospolitą egzekucję z ISIS. Admini dajcie k***a datę urodzin do weryfikacji a połowa motłochu się ztleni bo nawet tego uzupełnić nie potrafi,



Zapomniałeś jeszcze dodać, żeby wypie**alać z Sadola, tych, którzy nic nie dodają od siebie, a drą japę o nic...

A co do meksykańskich karteli; niewielu polaków stać- finansowo i psychicznie- na podróż do meksyku, aby nakręcić interesujący materiał :P

Egzekucje od ISIS- czemu sam nie poszukasz w necie i nie wrzucisz tutaj, ku uciesze wszystkich? Swoją drogą to już dawno ci od ISIS nie wrzucali nic nowego...

A z tą datą urodzenia to doj***łeś jak łysy grzywą o kant kuli :badyl:

PS Jak już piszesz (roszczeniowe) komentarze, to pisz po polsku!

SupremeLeader

2020-02-12, 22:26
bigsexy napisał/a:

Admini dajcie k***a datę urodzin do weryfikacji a połowa motłochu się ztleni bo nawet tego uzupełnić nie potrafi,



Byłbyś pierwszy w kolejce.

Presty

2020-02-12, 22:35
megapozytywny chłop :)
Piwo mu.

EdmundKemper

2020-02-12, 22:47
Chiński szwadron śmierci już do niego jedzie.

solltys

2020-02-13, 01:02
Salieri16000 napisał/a:

Swoją drogą to już dawno ci od ISIS nie wrzucali nic nowego...



Nie wrzucają bo isis oficjalnie przestało istnieć, zostały tylko jakieś niedobitki ale jakiś czas temu USA wybilo blisko 80tys bojowników wraz z przywódca.

;-)