18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeb z dzidy

Puncherfaust • 2016-10-08, 00:43
Kolejny film od naszego mistrza przetrwania :) jeb z dzidy! :ok:

Cz...........as

2016-10-08, 19:33
"Patyk do dzidy" - tak prosta rzecz ale gościu który go wymyślił musiał być najmądrzejszy w swoich czasach. Patyk do dzidy ma nawet swoją nazwę, "atlatl" od azteckiego "ahtlatl" albo "woomer" z aborygeńskiego :) Rekord rzutu oszczepem to ok 100m a przy użyciu miotacza oszczepów to 250m!

beednarr

2016-10-09, 10:00
Co jak co gość jest zajebisty,piwko

Browarex97

2016-10-09, 12:27
k***a jak ja chciałbym, żeby umieć robić to, co on odpie**ala w tej dżungli. Bym wypie**olił z antyludzkiego państwa, i bym się z was frajery śmiał, że żeście takie głupie są. A na poważnie, to chciałbym mieszkać w takim domku, z takim skillem i mnóstwem czasu, nawet za cenę przeglądania sadola.

wolna_istota

2016-10-09, 14:36
Wiele osób z niego szydzi a prawda jest taka że 99% nie jest w stanie rozpalić ogniska lub grilla bez podpałki. Podpałki uświadamiają mi jakimi idiotami są ludzie. Niech tylko przyjdzie większy kryzys to 90% populacji zdechnie z głodu albo zamarznie. I nie mówcie mi, że to nie te czasu bo ludzie w 1934 roku też nie myśleli że za 5 lat będzie wojna światowa. Ludzie maja tendencje to "szkolenia" się w kretyńskich dziedzinach jak tricki na desce czy akrobacje w locie a na co i po co to ma się komuś przydać? Jakie są plusy umiejętności potrójnego salta na trampolinie?

NasS

2016-10-09, 16:56
@wolna_istota A słyszałeś kiedyś o takim słowie jak hobby, pasja, zainteresowanie? Ludzie robią wiele bezużytecznych rzeczy bo po prostu je lubią, bo sprawiają im przyjemność albo inną satysfakcję... Zamiast narzekać na to, lepiej zajmij się własną dupą i już dzisiaj zacznij swój trening bojowy, a kto wie może za te kilka lat jak nadejdzie ta domniemana wojna to Ty jeden się ostaniesz i wtedy będziesz mógł się naśmiewać z tych wszystkich martwych niedorajd, którzy potrafili tylko skakać na trampolinie ;)

Ven0n

2016-10-10, 02:34
Zdobyć 3mln subów nie odzywając się ani słowem na filmikach i robić to co się lubi - to się nazywa talent.